Safranbolu, karabük kızım için oyun arkadaşları arıyorum.

Vina

Sevgi herseyin üstesinden gelir
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2015
299
217
Merhabalar hanım arkadaşlarım, eşimin görevi icabı safranbolu ya yeleştik. Ben 10 yıllık eğitimciyim fakat mesleğime bir süre ara verdim. Şuan 2 yaşında kızım var zamanımı onunla geçiriyorum. Benim gibi safranbolu yada karabükte yaşayıp, kızına yada oğluna oyun grubu isteyen tüm annelere çağrı yapmak isterim..

Merhaba, ben Safranbolu'luyum, aynı zamanda üniversite öğrencisiyim, burada okuyorum.

Öğrenciyim istediğiniz şekilde yardımcı olamayacağım ama Safranbolu'da yaşayan birini görünce girip yazmak istedim. İyi akşamlar. :)

Teşekkür ederim canım. Rabbim sanada zihin açıkliği versin, hayırlısıyla mezun ol. Sevgiyle kal. İyi akşamlar

Merhaba.aslinda bir baska siteden daha cevap yazmistim size ama burdan bekki daha cabuk gorursunuz diye burayada yaznak istedim. 22 aylik bi kizim var benimde..

Selam kızlar ben karabük merkezde oturuyorum benimde kizim 2.5 aylik ama ben kızıma değil kendime arkadaş ariyorum :)adanaliyim burda hiç tanıdığım yok :KK43:

Safranbolu emekteyim bu arada siz

Merhabalar, canım şuan 2. Doğum sebebiyle başka bir şehirdeyim. Kısmetse kasım ortası gibi orada olacağım. Tahminim senin ablan olacak yaştayım :) safranboluda olduğum zaman içersinde fırsat doğarsa görüşürüz

X