Sağlıklı beslenirken;

Şimdi fotim yok hiç ama atayım çekince birkaç güne :))
bir ara ne güzel sık paylaşıyorduk kendimizi yine yaparız :KK200:
benim psikopat gibi sürekli her uzluvumu ölçtüğüm günler geldi aklıma o zamanlar daha sık resim paylaşıyordum habire gözlem sorgulaması yapar gibi :KK70:

Ben foto çekme çekinme ve sosyal medya özürlüyüm kızlar bilir, öyle sevmediğimden falan da değil ama alışmamışım napim
Bir Bibibella Bibibella değiliz ki ışıltılı hayatımızı gözler önüne serelim :halay:
bibi harika ya ona takıl hayatını yaşa :KK70:

Ben şu ara hormon ilacından mi nedir selülit yaşıyorum ya zaten kullananlar hep bahsetmiş bacak sporuna ağırlık vericem bide odem attiran şeyleri her gün tüketicem
kuru fırçalama yapmıyor musun ? at kılı fırçasıyla duştan sonra yukardan aşağı 10 dk

Hamur işi ve seker konusunda kendimde şunu farkettim. Uzun süre yemeyince ornegin 2 hafta 3 hafta süreler gibi. Yediğimde hemen sonrası baş ağrısı olmaya başladı. Sanki tansiyonum çıkıyor gibi okuyorum. O yüzden yemek istemiyorum artık. Yersem de çok çok az 1 çatal gibi mesela yemeye çalışacağım. 😊
bende fenalaşıyorum uyuşuyorum uzanma ihtiyacı hissediyorum.

sağlıklı beslenmeyi mi bırakıyorsunuz ? e geri alırsınız kiloyu o zaman :KK43:
Yok diyeti bırakıyorum. Bundan sonra kendim d3vam edeceğim. Zaten çok abur cubur yiyen bir insan değilim. Hamilelik kaynakliydi kilom. Diyetteyim psikolojisini sevmedim. Diyetisyen listesine uymakta zorlanıyorum. Çünkü eve farklı, kendime farklı, bebeğe farklı yemek çok zor oluyor. Yazın belki hizmetle bir m8ktar sikilasabilirsem süper olur.

X