Sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyenler

nerminopengin

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2020
6
2
39
Merhaba arkadaşlar sizlere benim de kullandığım 17 kilo verdiğim bir üründen bahsedeceğim.

Son yıllarda sağlıklı kilo vermek için kullanılan en etkili doğal bitkilerden biri olan Glucomannan, obezite ve aşırı kilolardan kurtulmanın en güvenli formülünü sağlamaktadır. Glucomannan, pek çok gıdada bulunan lif yapısındaki besin unsurlarından biridir. Doğu
ve Güneydoğu Asya’da yetişen
Glucomannan adlı bitkinin kök veya
soğanından elde edilmektedir. Doğu Asya’daki insanlar binlerce yıldır hem gıda hem de geleneksel tıp olarak Glucomannan lifini kullanmaktadır.
Yapılan çok sayıdaki bilimsel araştırmanın ve klinik çalışmanın ardından,Glucomannan bitkisinin doğal ve aynı zamanda güvenli bir şekilde kilo verme ve kilo kontrolü sağladığı kanıtlanmıştır.

🍀Glucomannan’ın Faydaları Nelerdir?
💎Zengin ve doğal lif içeriğiyle midede tokluk hissi yaratır.
💎Gün içinde kalori alımını azaltarak, kilo kontrolü sağlar.
💎Glucomannan, metabolizmayı hızlandırarak yağların ve diğer kiloya sebep olan etkilerin daha hızlı parçalanmasını sağlamaktadır. Obezite ve kilo alma riskini düşürür. Bağırsak sisteminin daha sağlıklı çalışmasına yardımcı olur.
💎Sindirim sistemini düzenler.
Kabızlık sorununu giderir. Kardiyovasküler (kalp ve damar) hastalık riskini azaltır.
Kan şekeri düzeyini dengeleyerek, diyabete yardımcı olur.
💎Kötü kolestrol seviyesini düşürür ve bağışıklık sistemini güçlendirir

Her mesajında bir ürün bir reklam görüyorum sanki güvenemedim

Evet kendi ürünlerim ben zaten dikkat ettiyseniz ürünler hakkında bilgi verdim
Dilerseniz instagram ... sayfasından ürünleri incelersiniz ona göre karar verirsiniz.
Lütfen ön yargılı yorum yazmadan önce ürünleri detaylı inceleyin sonra eleştirinizi yapın

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet kendi ürünlerim ben zaten dikkat ettiyseniz ürünler hakkında bilgi verdim
Dilerseniz instagram ... sayfasından ürünleri incelersiniz ona göre karar verirsiniz.
Lütfen ön yargılı yorum yazmadan önce ürünleri detaylı inceleyin sonra eleştirinizi yapın
Sayfanızın adı nedir

X