Sağlıklı ve Fit Bir Beden İçin Spor (Leslie ve açık havada yürüyüş)

Merhaba :KK3:

Ben de yeni başlicam spora, Ramazandan çıktık malum oruçlu bişey yapacak halim olmuyordu, 1 aydır ne spor ne de diyet yaptım.
Fazla kilom yok, şu an 52-53 arasındayım, ilk hedef 50 sonra da 47 inşaAllah :)

Spor yapmak istiyorum ama çok ağır hareketler yapamıyorum maalesef, leslie ve açık havada yürüyüş tam bana göre.
Sormak istediğim bunları yapıp faydasını görüyor musunuz? Mesela leslie yapınca vücudun belli bir yerinden mi kilo gidiyor yoksa her yer aynı şekilde inceliyor mu?

merhaba hoş geldin aramıza öncelikle şunu söyleyebilirim kendi deneyim ve tecrübelerime dayanarak leslie çok faydalı her bölgeden inceliyorsun yaklaşık 2
yıldır yapan biri olarak 30 kilodan fazla verdim sadece leslie ama arada ip atladığım sıkıldığımda oryantal yaptığımda oldu ama vazgeçilmezim her daim leslie
ve daima hayatımda olacak inşallah.leslie vücudumda ilk kollarım inceldi sonra simitler falan heryerden gitti kısaca ayrıca bölgesel zayıflama olmadığını söylüyor uzmanlar oradaki kasları güçlendirdiğini söylüyorlar yağ yakmak için kardiyo yapmak gerekiyor yağ nerdeyse oralar eriyor umarım yardımcı olabilmişimdir

kızlar bugün leslie party song yaptım acayip terledim yaşasın spor yapmak

merhaba hoş geldin aramıza öncelikle şunu söyleyebilirim kendi deneyim ve tecrübelerime dayanarak leslie çok faydalı her bölgeden inceliyorsun yaklaşık 2
yıldır yapan biri olarak 30 kilodan fazla verdim sadece leslie ama arada ip atladığım sıkıldığımda oryantal yaptığımda oldu ama vazgeçilmezim her daim leslie
ve daima hayatımda olacak inşallah.leslie vücudumda ilk kollarım inceldi sonra simitler falan heryerden gitti kısaca ayrıca bölgesel zayıflama olmadığını söylüyor uzmanlar oradaki kasları güçlendirdiğini söylüyorlar yağ yakmak için kardiyo yapmak gerekiyor yağ nerdeyse oralar eriyor umarım yardımcı olabilmişimdir

Hoşbuldum..
Çok sağ ol, çok teşekkür ederim yazın için..
Çok yardımcı olucak bana.
Peki bişey merak ettim ne kadar sıklıkla yaptın acaba yani mesela haftada kaç gün, kaç mil ??​

merhaba bende bugün itibariyle leslie spora başlamak istiyorum benimde biraz kilo fazlam var.size birşey sorcaktım.çok güzel kilo vermişsiniz tebrik ederim sizi.acaba hangi saatlerde yaptınız hangi saatlerde daha fazla fayda gördünüz leslie ile.bende birara yapıyodum ama küçük bebeğim olduğu için sürekli ağladı yapamadım.çok yapmak ve zayıflamak istiyorum.

Hoşbuldum..
Çok sağ ol, çok teşekkür ederim yazın için..
Çok yardımcı olucak bana.
Peki bişey merak ettim ne kadar sıklıkla yaptın acaba yani mesela haftada kaç gün, kaç mil ??​

haftanın 6 günü yaptım kilom fazla olduğu zaman 93,60 kg da iken exercise tvdeki 3 mile ile başladım ilk zamanlar zorlandım ama sonra kondüsyonum arttığı
zamanlarda değiştirerek 5 mile fat burning yapmaya başladım şunu söyleyebilirim hepsini yaptım hepsi ayrı ayrı kasları çalıştırıyor sana 3 mil ile başlamanı tavsiye ederim zamanla değiştirerek yapabilirsin canım

merhaba bende bugün itibariyle leslie spora başlamak istiyorum benimde biraz kilo fazlam var.size birşey sorcaktım.çok güzel kilo vermişsiniz tebrik ederim sizi.acaba hangi saatlerde yaptınız hangi saatlerde daha fazla fayda gördünüz leslie ile.bende birara yapıyodum ama küçük bebeğim olduğu için sürekli ağladı yapamadım.çok yapmak ve zayıflamak istiyorum.

hoşgeldin öncelikle çok teşekkür ederim şunu söyleyebilirim benimde küçük bebeğim vardı başladığımda.Problemli ikiz gebelikten sonra kilolarım bana kaldı müsait olduğum her saatte yaptım mesala ilk zamanlarda uyuyunca başlıyordum uyanınca emzirip tekrar uyutuyordum kaldığım yerden devam ediyordum :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76: önemli değil yani hangi saatte olduğu yeterki spor olsun :KK34:

yaklaşık 2
yıldır yapan biri olarak 30 kilodan fazla verdim sadece leslie

Wow! Iradene ve sabrina hayran kaldim. MasaAllah.

Bunu okumak beni acaip motive etti ve cok mutlu oldum.

Leslie'yle Walk at home'a devaaam! Ben de hic bir zaman hayatimdan cikarmicam Leslieyi.

merhaba

benim doğumdan yadigar 12 kilo fazlam var. gobeğim aynen duruyor. hamile msin diyorlar :KK43:

bi ara leslie ye baslamıstım ama düzenli yapamadım. simdi spora yazılmayı düsünüyorum. hem leslie hem spor ağır olur mu? yoksa yerinde mi olur. bir de siz diyet yapıyor musunuz?

merhaba

benim doğumdan yadigar 12 kilo fazlam var. gobeğim aynen duruyor. hamile msin diyorlar :KK43:

bi ara leslie ye baslamıstım ama düzenli yapamadım. simdi spora yazılmayı düsünüyorum. hem leslie hem spor ağır olur mu? yoksa yerinde mi olur. bir de siz diyet yapıyor musunuz?

Bana kalirsa spora yazilmayi bosverin. Kucuk cocugunuz varsa bir sure sonra o spor salonuna gitmek iskenceye donusuyor. Bence mis gibi evinizde de cok rahatlikla kilolarinizi verebilirsiniz. Hem fazla kilonuz da yok, 2 ayda sporla, yuruyusle cok rahat ve saglikli bi sekilde gider o kilolar.

Leslie yaglari resmen yakiyor, emin olun. Sadece haftada 6 gun yapmanizi oneririm. 2 aylik bi plan yapin kendinize ve sonuclari gorun. Biz de burdayiz, birbirimize destek oluruz, motivasyonumuz artar :)

Diyet degil de saglikli-dogal beslenmeye calishiyorum, un-seker hayatimda yok, 6-dan sonra yemek yemiyorum, gunde sadece 2 ogun besleniyorum ara ogun mara ogun yok (saglikli olmadigini dushunuyorum), gunde 3 litre suyumu ve yesil cayimi da hic bir zaman ihmal etmem.

Merhaba,

5 mile fat burning walk videosunu 4 mil kadarını yaptım

leslie ile bugün 9.seansımdı
henüz belirgin olarak fark ettiğim kollarımın üst kısmı daha sert
henüz başka bir fark görmedim

son iki gün daha rahat yapıyorum
ilk zamanlar kalçalarımın yan kısımları yanıyordu

iyi ki başladım leslie yapmaya
bedenime iyi geldiği gibi ruhuma da iyi geliyor

rose; seni tebrik ediyorum, alkışlıyorum, bravo diyorum:)
konularında başarı öykünü aradım yazmamışsın
2 senede mi verdin 30 kiloyu
düzenli leslie yaptın mı
nasıl bir beslenme şekli uyguladın
eşin, ailen sendeki değişime neler diyolar
anlat az :)

Maalesef yaklaşık bir aydır spor yapamıyorum. Bütün emeklerim boşa gitti. Vücudum salmaya başladı. Canım sıkılıyor bu duruma.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Maalesef yaklaşık bir aydır spor yapamıyorum. Bütün emeklerim boşa gitti. Vücudum salmaya başladı. Canım sıkılıyor bu duruma.

Merak etme canim sporla toparlarsin tekrar. Hem bir sure ara verince yaptigin spor daha cabuk etki ediyor.

Merak etme canim sporla toparlarsin tekrar. Hem bir sure ara verince yaptigin spor daha cabuk etki ediyor.

Ay inşallah öyle olur. Geçen yaz orada burada gezerken 67 kiloya çıkmıştım. Şimdi de öyle olmaktan korkuyorum. 3 haftadır evden uzaktayım. Pazar gideceğim inşallah tatile gidene kadar hemen walk walk walk dicem inşallah.

Merhaba,

5 mile fat burning walk videosunu 4 mil kadarını yaptım

leslie ile bugün 9.seansımdı
henüz belirgin olarak fark ettiğim kollarımın üst kısmı daha sert
henüz başka bir fark görmedim

son iki gün daha rahat yapıyorum
ilk zamanlar kalçalarımın yan kısımları yanıyordu

iyi ki başladım leslie yapmaya
bedenime iyi geldiği gibi ruhuma da iyi geliyor

rose; seni tebrik ediyorum, alkışlıyorum, bravo diyorum:)
konularında başarı öykünü aradım yazmamışsın
2 senede mi verdin 30 kiloyu
düzenli leslie yaptın mı
nasıl bir beslenme şekli uyguladın
eşin, ailen sendeki değişime neler diyolar
anlat az :)

çok teşekkür ederim canım hikayemi yazmadım belki birgün yazarım daha vermem gereken biraz daha kilom var 2012 de doğum yapıp 1 yıl hiç kilo veremedim canım çok sıkılmış arayışlar içindeydim kadınlar kulübündeki güldemirin hikayesi benim için dönüm noktası oldu.Motivasyon açısından çok faydası oldu başarı hikayelerini okumak hiç olmayacak gibi geliyordu ama çok şükür 2 yılda yavaş yavaş verdim başlarda yememi kısarak dengeli ve sağlıklı beslenmeye çalıştım ufaklığı emzirdiğim için çok katı diyet yapamadım sonradan da Ayça Kayayı takip ettim ve 5333 sayarak kitabını okuyarak hayatıma sokmaya çalıştım gerçi ramazandan ötürü biraz kilo aldım ama onlarıda vereceğim inşallah .Leslie çok faydalı arkadaşlar hayatımızda hep olmalı
:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

Slm kizlar araniza yeniden katilmak cok gizel bir duygu
Uzun bir aradan sonra 3 mile slim ile basladim bugun
Insaallah hep boyle devam ederim
Hepiniz cok iyi gidiyorsunuz aksatmiyorsunuz hic bende sizin gibi duzenli yaparim insaallah
Buraya yazmak beni motive ediyor
Sizleri seviyorum kizlar opuldunuz😘😘😘

çok teşekkür ederim canım hikayemi yazmadım belki birgün yazarım daha vermem gereken biraz daha kilom var 2012 de doğum yapıp 1 yıl hiç kilo veremedim canım çok sıkılmış arayışlar içindeydim kadınlar kulübündeki güldemirin hikayesi benim için dönüm noktası oldu.Motivasyon açısından çok faydası oldu başarı hikayelerini okumak hiç olmayacak gibi geliyordu ama çok şükür 2 yılda yavaş yavaş verdim başlarda yememi kısarak dengeli ve sağlıklı beslenmeye çalıştım ufaklığı emzirdiğim için çok katı diyet yapamadım sonradan da Ayça Kayayı takip ettim ve 5333 sayarak kitabını okuyarak hayatıma sokmaya çalıştım gerçi ramazandan ötürü biraz kilo aldım ama onlarıda vereceğim inşallah .Leslie çok faydalı arkadaşlar hayatımızda hep olmalı
:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
azmedip halletmişsin hepsini
maşallah sana
yaz tabi hikayeni
senin hikayeni okumakta belki birilerinin başlangıcı olur.
tekrar tebrikler :)

Slm kizlar araniza yeniden katilmak cok gizel bir duygu
Uzun bir aradan sonra 3 mile slim ile basladim bugun
Insaallah hep boyle devam ederim
Hepiniz cok iyi gidiyorsunuz aksatmiyorsunuz hic bende sizin gibi duzenli yaparim insaallah
Buraya yazmak beni motive ediyor
Sizleri seviyorum kizlar opuldunuz😘😘😘

hoşgeldin:)

hanımlar, egzersize başlamadan evvel bir fincan şekersiz türk kahvesi içelim
kafein metabolizmayı hızlandırıyor daha canlı hissediyoruz ve yağ yakımını bir tık arttırıyoruz
bir ara l-carnitine kullanıyordum, verdiği canlılık türk kahvesini içtikten sonraki canlılık ile birbirine çok yakın
egzersizden 15 20 dakika evvel içiyorum :KK68:

hanımlar, egzersize başlamadan evvel bir fincan şekersiz türk kahvesi içelim
kafein metabolizmayı hızlandırıyor daha canlı hissediyoruz ve yağ yakımını bir tık arttırıyoruz
bir ara l-carnitine kullanıyordum, verdiği canlılık türk kahvesini içtikten sonraki canlılık ile birbirine çok yakın
egzersizden 15 20 dakika evvel içiyorum :KK68:

Hosbulduk canim
Bende denicem bidaha ama turk kahvesi olmasi sartmi nescafe olsa olmazmi😏😏

leslie sansone bir evde yürüyüs programi ayni zamanda da tüm vücudu calistiriyor. Google dan leslie sansone diye aratinca program hakkinda detayli bilgiler bulmak mümkün. Ayrica spor görsel paylasim bölümünde de bilgiler var. Uzun zamandir programi uygulayanlar olarak sorularin olursa ve baslamak istersen destek oluruz.

aaaa bana destek ol lütfennn :)) ben şimdi başlamak istiyorum da 1 milden başlanıomuş ben ne kadar yapcam onu bide sabah akşam yapanlar var bi kere yapsam yetmez mi :KK17:

aaaa bana destek ol lütfennn :)) ben şimdi başlamak istiyorum da 1 milden başlanıomuş ben ne kadar yapcam onu bide sabah akşam yapanlar var bi kere yapsam yetmez mi :KK17:

Hedefinin ne olduguna bagli. Kac kilosun hedef kilon ne spor gecmisin nedir v.s. hic aliskin degilsen 1 milden baslayip mil mil arttirmalisin. 1 mil kilo verdirmez. Haftada 5-6 gun 3 mil yaparsan kilo verip sikilasirsin. Tabii 4-5 mil de yapabilirsin. Sabah aksam yapman sart degil.

X