Sağlıklı ve Fit Bir Beden İçin Spor (Leslie ve açık havada yürüyüş)

Ic bacaga peki ne iyi gelir kizlar?

Leslieyle birlikte tabi.
Şu an callanetics yaptığım için, onda 3 tane hareket var. 10 yaştaki özellikle son germe hareketi var.

Bunu yapabilirsin.
$21.jpg

Dun spor yapmadim, dinlenme gunumdu. Ve regl oldum kizlar :21:

Tam 1 senedir regl olmuyordum, Leslie bana cok iyi geldi. Fazla kilolarimi verdikce, hayatima hareket, yuruyus girince degistigimi, yenilendigimi hissediyorum.

Hosgeldin:))
Duzenli yapildimi faydasi oluyor zaten onemli olan duzenli yapmak benim gibi bi yapip bi birakirsaniz faydasi olmuyor:))
Hoşbulduk.
Bugün başladım bakalım 4 mile.Devam ettirmeyi istiyorum.

Şu an callanetics yaptığım için, onda 3 tane hareket var. 10 yaştaki özellikle son germe hareketi var.

Bunu yapabilirsin.
Eki Görüntüle 1209151

Selam,belki önceki sayfalarda yazmışsındır,okuyamadığım için soracağım.Callaneticsi nereden yapıyorsun,dvd mi,internettense link var mı?

Hoşbulduk.
Bugün başladım bakalım 4 mile.Devam ettirmeyi istiyorum.

Selam,belki önceki sayfalarda yazmışsındır,okuyamadığım için soracağım.Callaneticsi nereden yapıyorsun,dvd mi,internettense link var mı?

Netten indirdim, buradan bir arkadaş türkçe dublajı atmıştı ama açamadım. mp4'e çevirdim şimdi açılıyor. Özelden mail adresini yaz, sana da atayım elimde olan videoları. Birde callaneticsin topiği var oradada linkler var. Birkaç videoyuda o linklerden indirmiştim.

Son düzenleme:

Tam 1 senedir regl olmuyordum, Leslie bana cok iyi geldi. Fazla kilolarimi verdikce, hayatima hareket, yuruyus girince degistigimi, yenilendigimi hissediyorum.

Cok sevindim canim senin adina spor her konuda gercekten cok faydali

Sabah bir bucuk saat yurudum disarda ya ben bir ay sonra tatile cikcam o zmana kadar veririm insaallah bu kocaman gobekle gitmek istemiyorum

bende de var regl düzensizliği. kilo verince düzene giriyor.
çörek otu yağı veya çörek otu çayı da regl söktürücü olabiliyor canım. bende bazen olumlu etkisi oluyor. unutmayım içtiğim zamanlarda tabi

Sabah bir bucuk saat yurudum disarda ya ben bir ay sonra tatile cikcam o zmana kadar veririm insaallah bu kocaman gobekle gitmek istemiyorum

ilave mide karın göbek egzersizleri de yaparsan 1 ayda daha güzel sonuç alırsın canım

böyle 2 ay sonra bayram 5 ay sonra düğün 3 ay sonra başka şey var olunca insana daha bir motive enerji geliyor:)

kısa bir ara bildirim yapmak istiyorum :KK1:
leslie ile dün 11.günümdü
ilk günler birer gün arayla 1 2 3 mile yaptım
son 3 yada 4 gündür üst üste 3 4 5 mile yaptım pazar günü hariç
leslie nin ardından 15 dakika yer egzersizlerim var
hareket etmek dışında
şuradaki 'sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın' başlığındaki diyeti uyguluyorum
3 litre su 2 fincan yeşil çay içiyorum
tibet yogası yapıyorum

veee;
11 günde tam 3 kilo vermişimm :nazar::nazar:
pkos olduğumdan çok zor kilo verdiğim halde
basenden 2 cm
bel 1,5 cm
bacak 2 cm
kol 1-1,5 cm
toplamda 6,5 / 7 cm vermişim :21::21:
bu kilonun bilmem kaçı sudur bilmem kaçı yağdır ama haftalardır tartıda bu sabahki gördüğüm rakamı görmüyordum

leslie ye devaammm
su içmeye yeşil çay içmeye
porsiyonları küçültmeye
gece bazen aç yatmaya
ama sabah azalmış kiloya devam :21:

bende de var regl düzensizliği. kilo verince düzene giriyor.
çörek otu yağı veya çörek otu çayı da regl söktürücü olabiliyor canım. bende bazen olumlu etkisi oluyor. unutmayım içtiğim zamanlarda tabi

ilave mide karın göbek egzersizleri de yaparsan 1 ayda daha güzel sonuç alırsın canım

böyle 2 ay sonra bayram 5 ay sonra düğün 3 ay sonra başka şey var olunca insana daha bir motive enerji geliyor:)

Aynen canim oyle yapcam bende biraz bel rahatsizligi oldugu icin fazla yapamiyorum artik Allah buyuktur bi sekilde gider insaallah

hareket etmek dışında
şuradaki 'sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın' başlığındaki diyeti uyguluyorum
tibet yogası yapıyorum

veee;
basenden 2 cm
bel 1,5 cm
bacak 2 cm
kol 1-1,5 cm
bu kilonun bilmem kaçı sudur bilmem kaçı yağdır ama haftalardır tartıda bu sabahki gördüğüm rakamı görmüyordum

leslie ye devaammm
porsiyonları küçültmeye
gece bazen aç yatmaya

Oo masallah cok iyi vermissin onbir gunde uc kilo super ya boyle giderse hicbirsey kalmaz verirsin hepsini 😘😘

Aynen canim oyle yapcam bende biraz bel rahatsizligi oldugu icin fazla yapamiyorum artik Allah buyuktur bi sekilde gider insaallah

fazla kilo da bel rahatsızlığını tetikler
verdikçe daha iyi olursun inş ..

Oo masallah cok iyi vermissin onbir gunde uc kilo super ya boyle giderse hicbirsey kalmaz verirsin hepsini 😘😘

böyle giderimde veririm inş. canım sağol :)

aynen canım kardiyosuz olmuyor hele ramazandan dolayı fazla şişkinlik ve ben malesef kilo aldım brazill bum bum ,tummy tuck ve leslie radio remix yaptım
brazil bölgesel ve kardiyo ile devam etmeyi düşünüyorum.Evet nihil spor öncesi kahveyi sütün içine koyuyorum ben 1 bardak süte 1 çay kaşığı kahve koyup içiyorum metebolizmayı çalıştırıyor.Sütlü kahveyi ayça kaya önermişti spor öncesi süt içiminide mehmet öz'ün yazısında okumuştum genelde uyguladığım bir yöntemdir tavsiye ederim birde sabah 6-7 arası uyanıksanız 1 bardak suya limon damlatın için bağırsakları mükemmel çalıştırıyor vücudun güne hazırlandığı saatler ben uyanınca genelde içerim şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar

Zaman zaman yapmıştım bende limonlu su faydalı gerçekten.Tekrar başlayayım. Sütlü kahve denemedim bende spordan sonra 1 çay bardağı süt içiyorum.Dün akşam burn yaptım bugün firm 30 yapmayı düşünüyorum.Üç yada 2 gün burn araya firm yapmayı düşünüyorum bu ara.Hafta sonları ve vaktim oldukçada radio remiks yapmak istiyorum .İnşallah devamı gelir.

hareket etmek dışında
tibet yogası yapıyorum

veee;
basenden 2 cm
bel 1,5 cm
bacak 2 cm
kol 1-1,5 cm

leslie ye devaammm
porsiyonları küçültmeye
gece bazen aç yatmaya
:nazar: çok iyiymiş o başlıktaki diyeti biliyorum faydalı gerçekten bir zamanlar bende takip ediyordum bıraktım.Bu aralar denesem iyi olur aslında bir düzensizlikdir gidiyo her konuda malasef:KK50:

Merhaba kızlar,

Ben de Leslieyle 1,5 aydır yürüyorum. Neredeyse her gün 3 mile. Fakat son 1 haftadır beni zorlamamaya başlamıştı ben de ek bacak hareketleri squat, lunge vb ekledim. Baktım ki sıkılaşıyorum, kendini daha dinç hissediyorum, başka alternatifler aramaya başladım. P90X, Insanity vs hep gözüme çarpıyodu ama adı üstüne deli işi yapamam ölür kalırım diye korkup başlamıyodum. 3 gündür Insanity yapıyorum. Yapıyorum dediysem onlar 100 yapıyosa ben 55-60 anca yapıyorum. Şınavlarda 4 tane yapıp nefesimi normale indirmeye çalışıyorum ama vazgeçmiyorum işte. Çünkü ben hayatım boyunca bu kadar terlemedim. Bacaklarımdan boncuk boncuk ter akıyor inanılmaz şekilde. Ve insanity sonrası kendimi çok dinç hissediyorum. Bunları neden yazıyorum, benim gibi kas yapmaktan, ağır bir egzersiz oluşundan falan korkanlar varsa hiç düşünmeden başlasınlar. (Öncelikle Leslie gibi hafif sporlarla alışarak elbette).

1,5 ay önceki ölçülerim:
Göğüs: 97
Bel: 77
Kalça: 107

Bugünkü ölçülerim:
Göğüs: 96
Bel: 71
Kalça: 105

Boy: 1.65
Kilo: 70

Kilo veremedim ama inanılmaz sıkılaştım. (Bu sıkılaşma olayına inanmazdım psikolojik olarak sıkılaştıklarını sanıyolar herhalde diyodum, kilo vermeden imkansız gibi geliyodu ama doğruymuş)

Birazcık boğazımı tutmam lazım ama ahh ahh…:KK56:

hareket etmek dışında
tibet yogası yapıyorum

veee;
basenden 2 cm
bel 1,5 cm
bacak 2 cm
kol 1-1,5 cm

leslie ye devaammm
porsiyonları küçültmeye
gece bazen aç yatmaya

Selam,seni tebrik ediyorum.:nazar:11 günde 3 kilo,ne güzel.Ben de vermeye başlayabilsem iyi olacak.
Bu kadar azimliolduktan sonra devamını getirirsin bence.:KK9:

:nazar: çok iyiymiş o başlıktaki diyeti biliyorum faydalı gerçekten bir zamanlar bende takip ediyordum bıraktım.Bu aralar denesem iyi olur aslında bir düzensizlikdir gidiyo her konuda malasef:KK50:
başlık ilk açıldığı zamanlarda bende yapmıştım güzel kilo vermiştim
verdiğimi bildiğim için o diyeti tercih ettim.
canım, ben düzensizliğimi yazarak düzenlemeye çabalıyorum
ne yaptığımı, yapmak istediğimi, bir ara duygu defterim vardı
hangi olayda neden sinirlendiğimi veya neden üzüldüğümü felan yazıyordum
şimdi geriye dönüp deftere bakmak tebessüm ettiriyor,
geçtiğimiz sene bir müddet yazmıştım duygu defterime
sonra unuttumda mı bıraktım hatırlamıyorum,
yazmak, şema gibi önünde oluyor, daha kolay kontrolleyebiliyorsun kendini gibi

Merhaba kızlar,

Ben de Leslieyle 1,5 aydır yürüyorum. Neredeyse her gün 3 mile. Fakat son 1 haftadır beni zorlamamaya başlamıştı ben de ek bacak hareketleri squat, lunge vb ekledim. Baktım ki sıkılaşıyorum, kendini daha dinç hissediyorum, başka alternatifler aramaya başladım. P90X, Insanity vs hep gözüme çarpıyodu ama adı üstüne deli işi yapamam ölür kalırım diye korkup başlamıyodum. 3 gündür Insanity yapıyorum. Yapıyorum dediysem onlar 100 yapıyosa ben 55-60 anca yapıyorum. Şınavlarda 4 tane yapıp nefesimi normale indirmeye çalışıyorum ama vazgeçmiyorum işte. Çünkü ben hayatım boyunca bu kadar terlemedim. Bacaklarımdan boncuk boncuk ter akıyor inanılmaz şekilde. Ve insanity sonrası kendimi çok dinç hissediyorum. Bunları neden yazıyorum, benim gibi kas yapmaktan, ağır bir egzersiz oluşundan falan korkanlar varsa hiç düşünmeden başlasınlar. (Öncelikle Leslie gibi hafif sporlarla alışarak elbette).

1,5 ay önceki ölçülerim:
Göğüs: 97
Bel: 77
Kalça: 107

Bugünkü ölçülerim:
Göğüs: 96
Bel: 71
Kalça: 105

Boy: 1.65
Kilo: 70

Kilo veremedim ama inanılmaz sıkılaştım. (Bu sıkılaşma olayına inanmazdım psikolojik olarak sıkılaştıklarını sanıyolar herhalde diyodum, kilo vermeden imkansız gibi geliyodu ama doğruymuş)

Birazcık boğazımı tutmam lazım ama ahh ahh…:KK56:
istikrarını ve kilo vermiş olmanı tebrik ederim crystalline
bahsettiğin egzersiz programlarının çoğunu bilmiyorum daha da doğrusu kendime program hazırlamayı bilmiyorum
neye göre hazırlıyorsun sen
onu mu ilave edeyim bunu mu yapayım bin tane çeşit var :/
bu arada beslenmene dikkat ediyor musun, 1,5 ay 3 mile yapmışsın neden kilo veremedin acaba

Selam,seni tebrik ediyorum.:nazar:11 günde 3 kilo,ne güzel.Ben de vermeye başlayabilsem iyi olacak.
Bu kadar azimliolduktan sonra devamını getirirsin bence.:KK9:
sen ne kadar zamandır yapıyorsun canım

hareket etmek dışında
tibet yogası yapıyorum

veee;
basenden 2 cm
bel 1,5 cm
bacak 2 cm
kol 1-1,5 cm

leslie ye devaammm
porsiyonları küçültmeye
gece bazen aç yatmaya

tebrik ederim canım çok güzel sonuçlar devamını diliyorum :nazar::nazar::nazar:Bugünkü bildirimim brazilden high &thight ve kardio axe yaptım çok eğlenceli kardiyosu tavsiye ederim

X