sahte karinca yumurtasi yagina denk gelen oldumu?

YBBY

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2009
28
0
34
ben bir sise karinca yagi kullandim ve faydasini gördüm fakat ilk sise bittikten sonra bir sise daha aldim aktardan ama kullandiktan sonra bacagimda benek benek kirmiziliklar oldu ve uclari iltihap oldu. daha önce hic böyle birsey yasamamistim. ama daha önce hic agda yaptiktan sonra kese yapmamistim. bu sefer agdadan sonra kabak lifiyle kese yaptim daha sonra sürdüm acaba keseden dolayimi oldu?? umarim kesedendir cünkü üc sise aldim yazik olcak. böyle birsey yasayan varsa lütfen benimle paylasin. simdi kullansammi kullanmasammi diye düsünüyorum. ilk sisenin cok faydasini gördüm bacagimda bölüm bölüm yerlerde tüy cikmiyor.

Şubat ayında 3 şişe karınca yumurtası yağı almıştım, bunlar neredeyse 6-7 ay gitti..tüylerin çıkışını geciktirdi ve baya inceltti ama geçen ay gittigidiyor sitesinden baya ucuza aldım, hatta satıcı "o pahalıya satanlarda benden alıyor abla" dedi, bende güvenip aldım. öncekinde koku yoktu ama bu sanki makina yağı gibi kokuyor bundan sonra ona devam etmeyi düşünmüyorum.. birçak karınca yumurtası yağı satan site var, hepsi bizimki orjinal diyor.. hangisine güvenip alcak karar veremedim ama bu tüy sorunundanda çok sıkıldım. eğer orjinal olduğuna emin olduğunuz bir site varsa ve bunu yazarsanız çok sevinirim.

X