Saç Bakım Ürünleri Salarm mahvoldu.Nasl dzeltirim?

melix01

'Ben' kattım sana biraz..
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2009
1.331
3
Kızlar maalesef saçlarım yandı ve kısa kestırmek zorunda kaldım ama zaten ben kısa saç sevmıyorum bıde boyle olunca psıkolojım bozuldu ustune ustluk ne sekle gırıyor ne duzgun kabarmadan duruyor fönleyınce bıle 200 wolt elektrık carpmıs gıbı.napacam ben ya nasıl uzayacak bu saclar nasıl sekle sokacam offf yaaaa offfffffmafoldumben

bende aynı durumdayım canım..bağara bağara ağlayasım geliyo! zeytin yağı,yumurta,badem yağı,hint yağı,4-5 damla elma sirkesi ısıtım sürüyorum 1 saat beklettim yıkadım baya işe yaradı sanki ...bide gece yatmadan sadece badem yağı sürüp yattım sabah yıkadım 2 gündür sürüyorum işte ilk halinden iyi gibi ...şimdide bebek yağı sürdüm kuru temiz saçıma sabah yıkıycam bakalım nolcak ..burda okudum bebek yağınıda valla ne derlerse sürcem o şekil yani durumum anlıyosundur berbat bi duygu ya düzelir umarım saçlarımız sende dene bi zararı yok zaten ...

beni yazın Antalyada güneş sonrada güvenip kullandığım organix isimli şampuan bitirdi şimdi mecburen bebe şampuanına geçtim offf saça kafayı takınca daha beter dökülüyor badem yağı yaramadı ne yapacağımı bilemiyorum önerilerinizi bekliyorum :bbo:

X