Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Salarndan sklan var m?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
C

*can*

Ziyaretçi
kızlar saçlarımdan okadar sıkıldım ki anlatamam, saçlarım düz ve uzun, en son geçen yıl kat attırmıştım :KK43: ve katlı kesimi hiç kullanamadım, çok sıkıldım kuaföre gidiyorum dalgalı fön çektiriyorum iki dakika sonra dümdüz oluyo, o kadar!
benim gibi saçlarından sıkılan var mI?

eğer saçının yapısı düz ise katlı kestirme düz kestir V şeklinde, katlı benim saçımda püskül püskül durdu :bbo:

ben,m saçım kıvırcık ama ben V şeklinde kestirdim önlerde kahkül (baya kalın ) her gün düzleştiriyorum saçıımı mecburen =)

size süper bir kesim söyliycem ben bayıldım. saçların uzunsa v şeklinde kestiriyosun ve çok üste çıkmayacak şekilde kat attırıyosun. öndec bakınca saç çok uzun değilmiş gibi duruyor ama yan dönünce yada arkadan bakınca uzun. çok hoşuma gitti.şutarafagitti

size süper bir kesim söyliycem ben bayıldım. saçların uzunsa v şeklinde kestiriyosun ve çok üste çıkmayacak şekilde kat attırıyosun. öndec bakınca saç çok uzun değilmiş gibi duruyor ama yan dönünce yada arkadan bakınca uzun. çok hoşuma gitti.şutarafagitti

Bundan bir önceki saçım sanırım senin tarif ettiğin gibiydi.yerimseniben
Ama o kadar zaman uzun saç kullandım ki artık fenalık gelmişti.benneyaptımki
Geçen Kurban Bayramında iyice coştum. Kısacık ama yine katlı kestirdim. Belki buluşma fotoğraflarında görmüşsündür.. Çok çok memnunum. Kocam hiç kısa saç sevmezken o bile bayıldı..:asigim:

Bende sıkıldım ama bu gayet normal sanırım...a.s

Malum kış geldi...Evde daha çok vakit geçiriyoruz...tatlicadiarzu

Lalecim kadar radikal davranamasamda bende biraz oynamak istiyorum...:asigim:

Uzunluğuna dokunmadan kat olur herhalde...:kahve:

bekar olsam sıfır yapıp perukla dolaşırdım o derece sıkıldım anla yani:çok üzgünüm:
fönü bozuldu bozulmadı:bbo:,bu akşam olmaz saçımı yeni yaptım:roflol::roflol:,kaç saat bekle boyansın öff zor be kadın olmak:sm_confused:

•kelebek•;1893223 .!.:
bekar olsam sıfır yapıp perukla dolaşırdım o derece sıkıldım anla yani:çok üzgünüm:
fönü bozuldu bozulmadı:bbo:,bu akşam olmaz saçımı yeni yaptım:roflol::roflol:,kaç saat bekle boyansın öff zor be kadın olmak:sm_confused:

Al benden de o kadar ......:1no2:

Ama peruk falanda takmam ben yani ivreeenç...tatlicadiarzu

benim de saclarim uzun ve pirasa gibi dumduz. esim kestirmemi de istemiyor. renginde ufak bir degisiklik yapmak istiyorum.

Bundan bir önceki saçım sanırım senin tarif ettiğin gibiydi.yerimseniben
Ama o kadar zaman uzun saç kullandım ki artık fenalık gelmişti.benneyaptımki
Geçen Kurban Bayramında iyice coştum. Kısacık ama yine katlı kestirdim. Belki buluşma fotoğraflarında görmüşsündür.. Çok çok memnunum. Kocam hiç kısa saç sevmezken o bile bayıldı..:asigim:

demkkki yüzün güzelmiş. buluşma fotolarına nerden bakıyoruz

saçlarımı dün kestirdim okadar pişman oldum ki hiç bi şekle girmio bida kestirmicem işteeeeeeeKötü Kazen

X