🌺 Salat-ı Tefriciye 🌺

Okudum Allah kabul etsin inşallah

edaecoo adına okudum rabbim hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin inşallah muhursuzpusula kızlar neden listeye göre gitmedik
Canım özelden mesaj atmıştım ya size bir arkadaşımız şubatın ilk haftası olabilir mi diye rica ediyor diye. O arkadaşımız edaecoo o yüzden böyle oldu Yarın kaldığımız yerden devam edeceğiz

Unutmuşum canım kusura bakmaya sorun değil benim için sıra acaba ben mi karıştırdım dedim rabbim hayırlısıyla transferini pozitif sonuçlandırsın edaecoo nun inşallah gelecek sene bu zamanlar bebeğinin altını değiştirip emzirdiği günleri görsün inşallah

edaecoo için toplamda 246 tane okuduk canim Allah kabul etsin inşallah muhursuzpusula
kızlar allah razı olsun hepinizden dualarımızı kabul etsn rabbim herkesin kalbine göre olsun inşallah yarın kontrolm var transfer gününü sölicekler bir aksilik çıkmazsa rabbm bu duaları vesile kılsın inşallah hakkınızı helal edin

edaecoo canım okudum Rabbim gönlünden geçen duanı kabul etsin inşallah
muhursuzpusula

Merhaba arkadaşlar,

Müsait olanlar varsa eğer L Lyl_35 yerine okumadığı arkadaşların dualarını tamamlayalım mı ? Destek olabilecek olan var mı ?

Özellikle sizlere sormak istiyorum ne yapalım dersiniz ? Bekleyelim mi yoksa tamamlayalım mı dualarınızı ? Mucizemsn , R rana20 ve honeymilkkk sizlerin duasında sadece bu arkadaşınki kaldı diğerleri tamam

26 Ocakta ve sonrasında da pazar günü bildirimi olmuş sadece ama sürekli okumayanları etiketlememe rağmen maalesef çok bekliyor dualar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…