Salı günü test sonucumu alcam lütfen dalarınıza ihtiyacım var

iremNaz

Annesinin bitanesi
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2008
1.520
4
48
SEVGİLİ ARKADAŞLAR BU YOLA BAŞ KOYMUŞ BÜTÜN ANNE ADAYLARI VE HAMİLELER SALI GÜNÜ SONUÇ ALCAM VE SADECE 1 TANE KUZUM VAR HASTANEDE O SIRADA TEDAVİ OLANLAR HEPSİNİN 2 ŞER 3 ÇER TRANSFER EDİLİRKEN BENİM SADECE 1 TANECİK ÇOOOK AĞLADIM HÜNGÜR HÜNGÜR NE OLUR HEPİNİZİN DUASINA İHTİYACIM VAR HERKESE TEŞEKKÜR a.s.a.s.a.s.EDERİM:nazar::nazar:

niye üzülüyosun canım benim bi tanede olsa razıydım ama olmadı hem bi tane olması daha sağlıklı canım benim moralini bozmak yok inşallah hamilesindir çok dua edicem sana

Rabbim hakkında hayırlısı neyse onu nasip etsin canım eğer hayırlıysa o 1 tane bebişin sana sımsıkı tutunur inşallah bol bol dua et Allahında duası seninle olsun stres yapma canım şayet Mevlam verecekse 1 tane bile yeter:KK66:

irem doktorundan memnunmusun canım benim ege de randevum var canım bide doktora gittiğinde benim için sorarmısın 3. aşılama olmadan tüpe geçiyolarmıymış

irem doktorundan memnunmusun canım benim ege de randevum var canım bide doktora gittiğinde benim için sorarmısın 3. Aşılama olmadan tüpe geçiyolarmıymış

canım senin eşinin sperm sayısı nasıl eğer iyiyse bildiğim kadarıyla yapıyolar

SEVGİLİ ARKADAŞLAR BU YOLA BAŞ KOYMUŞ BÜTÜN ANNE ADAYLARI VE HAMİLELER SALI GÜNÜ SONUÇ ALCAM VE SADECE 1 TANE KUZUM VAR HASTANEDE O SIRADA TEDAVİ OLANLAR HEPSİNİN 2 ŞER 3 ÇER TRANSFER EDİLİRKEN BENİM SADECE 1 TANECİK ÇOOOK AĞLADIM HÜNGÜR HÜNGÜR NE OLUR HEPİNİZİN DUASINA İHTİYACIM VAR HERKESE TEŞEKKÜR a.s.a.s.a.s.EDERİM:nazar::nazar:

güzelim salıya daha çook var neden kendini sıkıntıya sokuyorsun 1 olsun 2 olsun ama en önemlisi hayırlısı olsun değilmi allah yardımcın olsun sevinmiş haberler alasın ve bizimlede paylaşasın dualarımız hepimize sana ve senin gibilere ve biz lere :1hug::nazar:

Canımsağol işallah ya hiiç belirti yook o yüzden korkuyorum

hiç kafana takma tatlım inan allah bize hayırlısı neyse onu yaşatacak birazcık sabır umarım hamişsindir.

cANIM BENİM BEN SENİN YAZDIĞINI TAM AÇIP OKUYCAKTIM EZAN OKUNMAYA BAŞLADI İŞALLAH ALLAHIMMMMMMMM

canım hayırlıysa gelicektir zaten tatlım kim ne yapsa onu yolundan alıkoyamaz..inşş senin için hayırlıdır inşş vatan millet için hayırlıdır ve en önemlisi sağlıklıdır ve sana koşarak gelicektir..hayırlısıyla hamilesindir inşşş canım benim..a.s.

iremcim canım benim ben tedavideyken bi ablanında 1 tane yumoşu vardı ve tuttu biliyormusun canım hiç meraklanma eğer nasipse seninde hayırlısıyla tutucak transferini kim yaptı canım senin hiç merak etme sen hayırlısıysa olucak bitanem :nazar:

inşallah duan kabul olur canım
bende çok yeni bir tüp bebek hamişiyim
henüz 7 haftalık.
seni çok iyi anlıyorum.
ama belirtilere takılma sakın
benimde hiç yoktu.

iremcim canım benim ben tedavideyken bi ablanında 1 tane yumoşu vardı ve tuttu biliyormusun canım hiç meraklanma eğer nasipse seninde hayırlısıyla tutucak transferini kim yaptı canım senin hiç merak etme sen hayırlısıysa olucak bitanem :nazar:

Canım meraba nasılsın kıss benim 7 yumurta vardıda bitane oldu gülnaz hanım transfer etti yumurta toplamayıda o yaptı

canım hayırlıysa gelicektir zaten tatlım kim ne yapsa onu yolundan alıkoyamaz..inşş senin için hayırlıdır inşş vatan millet için hayırlıdır ve en önemlisi sağlıklıdır ve sana koşarak gelicektir..hayırlısıyla hamilesindir inşşş canım benim..a.s.

Canım benim çok sağolun ya valla bizden başka bizi kimse anlamaz güzel dileklerin için sağol arkadaşımŞeniza.s.

iremcim hiç sıkılma canım .. eğer tutacağı varsa o bir tane kuzucuk tutar hiç merak etme. hem yanlış hatırlamıyorsam bazı avrupa ülkelerinde tüp bebekte başarı çoğul gebelik değil , en sağlıklısı tek gebelik deyip 1 embiyo transfer ediyorlarmış , senin bebiş te pek avrupai oluyor bu durumda yerimseniben
br arkadşım vardı onun da 1 tane transfer edilmiş ve o bir tane bölünmüş tek yumurta ikizi olmuş .. şimdi kızları 3-4 yaşlarında olmalı ..
Allahtan umut kesilmez canım , hiç belli olmaz.. bir başka şey daha , eltim anlatmıştı . onun birr denemesinde embryoları çok kaliteliymiş , hatta onun gibi 4 kişi daha varmış kaliteli embriyosu olan .. dr.u olsun embryolog olsun " bunları duvara atsan tutunur " diye espri bile yapıyorlarmış . bunun yanı sıra yaşı onlara göre biraz daha fazla olan ve kadının yüzüne karşı bile biz bunları transfer ediyoruz ama sen bnlardan bir şey bekleme dedikleri 2-3 kalitesiz embryo tutunmuş da ne elimin ne de diğer bayanların ki tutmamış ...
nasip işi bu tamamen ...
inşallah senin kzucuk bu denemende gelir canım Şeniz

eşimin sipermleri normal ama hareketlilikte biraz sorun var yapıyorlar derken tüp mü yoksa aşılamamı yapıyorlar

elifcim hareketlilikte sorun varsa zaten direkt mikroenjeksiyon yaparlar , yapmaları lazım .. çünkü dr.ların dediği normal ilişkide gebe kalma şansı %25se aşılamada %30 . spermler yıkanıp , mikroskop altında ayıklanıp ilişkide spermlerin bırakıldığı yerin biraz ilerisine bırakılıyormş. zaten harekette sıkıntı varsa aşılama ancak oyalama olur , bunlar bizim dr.lardan duyduğumuz ..çünkü eşimde de sayı ve hareket sıkıntısı vardı . sayı önemli değil de hareketsizlik var ve oran olarak fazlaysa aşılama vakt kaybı oluyormuş ...

eşimin sipermleriİ normal ama hareketlilikte biraz sorun var yapıyorlar derken tüp mü yoksa aşılamamı yapıyorlar

Canım biz de sayı 3-4 milyondu ve çok hareketsizdi sizde ki durumu bilmiorum işallah senin istediğini yaparlar ben aşılama yapıolar demiştim ama hareketsizse belki yaparlar
üroloji doktoruna bağlı bize o karar vermişti tüp bebek diye

iremcim hiç sıkılma canım .. eğer tutacağı varsa o bir tane kuzucuk tutar hiç merak etme. hem yanlış hatırlamıyorsam bazı avrupa ülkelerinde tüp bebekte başarı çoğul gebelik değil , en sağlıklısı tek gebelik deyip 1 embiyo transfer ediyorlarmış , senin bebiş te pek avrupai oluyor bu durumda yerimseniben
br arkadşım vardı onun da 1 tane transfer edilmiş ve o bir tane bölünmüş tek yumurta ikizi olmuş .. şimdi kızları 3-4 yaşlarında olmalı ..
Allahtan umut kesilmez canım , hiç belli olmaz.. bir başka şey daha , eltim anlatmıştı . onun birr denemesinde embryoları çok kaliteliymiş , hatta onun gibi 4 kişi daha varmış kaliteli embriyosu olan .. dr.u olsun embryolog olsun " bunları duvara atsan tutunur " diye espri bile yapıyorlarmış . bunun yanı sıra yaşı onlara göre biraz daha fazla olan ve kadının yüzüne karşı bile biz bunları transfer ediyoruz ama sen bnlardan bir şey bekleme dedikleri 2-3 kalitesiz embryo tutunmuş da ne elimin ne de diğer bayanların ki tutmamış ...
nasip işi bu tamamen ...
inşallah senin kzucuk bu denemende gelir canım Şeniz

Starcım meraba canım sizler nasılsınız bebişler ne yapyo kıss bizim topiğe gelmiyon özlettin kendini valla işallah canımya işallah salı belli olcak bakalım hayırlısı olsun:nazar:a.s.

irenmcim allah gönlüne göre versin işallah bebeşin sana sımsıkı tutunsun dualarımız seninle rahat ol stres yapma bide herkezde belirti olmuyor yat ve keyfine bak işallah sonra bebişin arkasından çokk koşacaksın

X