Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Salon perdesi (katlamalı perde)

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

didolin

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mart 2010
348
117
fikrinize ihtiyacım var. salon perdelerimi değiştirmek istiyorum. sorun şu ki salonumda pencereler ve balkon kapısı birbirinden farklı yerlerde olduğu için salonda 2 duvarım boydan boya tül ve ben böyle upuzun tül olayını pek sevmiyorum.zebra perde kullanmak istemiyorum.zebrada 1 sıra kalın 1 sıra tül oldugu için evi biraz karanlık yaptıgını düşünüyorum.benim fikrim kalın stor perde üzerine tül katlanır perde kullanmak. ama bu perdelerin modası geçtimi sizce.kullanan varmı. kullanışlı olurmu.temizliği nasıl oluyo. katlanır perdeye örnek fotodaki gibi.sizce nasıl olur?

Eklentiler

• katlamali_perde_9.jpg
    katlamali_perde_9.jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 767
fikrinize ihtiyacım var. salon perdelerimi değiştirmek istiyorum. sorun şu ki salonumda pencereler ve balkon kapısı birbirinden farklı yerlerde olduğu için salonda 2 duvarım boydan boya tül ve ben böyle upuzun tül olayını pek sevmiyorum.zebra perde kullanmak istemiyorum.zebrada 1 sıra kalın 1 sıra tül oldugu için evi biraz karanlık yaptıgını düşünüyorum.benim fikrim kalın stor perde üzerine tül katlanır perde kullanmak. ama bu perdelerin modası geçtimi sizce.kullanan varmı. kullanışlı olurmu.temizliği nasıl oluyo. katlanır perdeye örnek fotodaki gibi.sizce nasıl olur?
bence modası gecti canım

Modası kalmadı artık,7 sene kullandım her yıkamada asmada ütülemede cinnet geçirmiştim resmen..
Şu anda uzun tüller tekrar moda oldu,kırık beyaz tercihiniz olsun..
Altına yine stor yaptırın ama..

Odanizi ve eşyalarınızı resmini atarsanız yardimci olmaya calisirim:) iç mimaride moda trend gibi terimler yoktur.mekana gore dogru ve yanlislar vardir.

X