Salon takımları yardım edin bakarmısınız

orko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
91
1
tabi ki :) Salon Takimim Bellonadan benim cok begenerek almistim siyah ve gri tonlarda Bellona da modern seyler oluyor.

salon takımı arıyorum modern tarzda bişey ler bakıyoruum bi iki örnek vercem ffikirlerinizi yazarmısınız?hihoyyythihoyyyt:teytey:

kendi duz sirt yastiklari desenli takimlar cok farkli ve kibar gorunuyor bence ilk ekledigin takim guzelmis

31.jpg
bunumu hemşom güzelmi bu

Son düzenleyen: Moderatör:
AYSESEDA bn sade olanaı beğendım jıval galıba adı bnmde sade oyuzden sanırım
kolay gelsınn

ben de jival i begendim canim ancak bir onerim var salonun eger cok buyuk degilse tv sehpasini cok buyuk alma cunku koltuklar salona konmadan once salonu cok buyuk olarak dusunuyorsun ama koltuklari koyduktan sonra salon birden kucuk geliyor gozune ve tv sehpasini nereye koyacagini sasirabiliyorsun. Bu yuzden tv sehpasi olarak daha kucuk bir model almani oneririm. kolay gelsin

ben de jival i begendim canim ancak bir onerim var salonun eger cok buyuk degilse tv sehpasini cok buyuk alma cunku koltuklar salona konmadan once salonu cok buyuk olarak dusunuyorsun ama koltuklari koyduktan sonra salon birden kucuk geliyor gozune ve tv sehpasini nereye koyacagini sasirabiliyorsun. Bu yuzden tv sehpasi olarak daha kucuk bir model almani oneririm. kolay gelsin

ben esasında plazma ünütesini küçük koltuklarıda küçük düşünüyorum salonum geniş ama yine daraltır diye küçük düşünüyorum ferah meken sevdigim için:teytey:

54.jpg
birde bunun salon takımı tarzında deri kenarları ahşap ama resmini bulamadım katolokta var

X