Salon takımları yardım edin bakarmısınız

49.jpg

Ben EFSANE MOBİLYA dan aldım bunu yerimseniben Süper yerimseniben

Ama fiyatını bilmiyorum 1.800YTL imiş kanımca

30.210-Gelincik%20Oturma%20Grubu-Ring%20Kirmizi.jpg

Yanlış anlama ama ben bunların hiçbirini hiç beğenmedim canım.Çok güzel modern şeyler var şimdi.Bellona,İpek falan böyle şeyler niye bakıyorsun ki.Hem bence modeller hiç güzel değil hem de Türkiye'nin her yerinde birsürü kişinin evinde bunlardan var.Bence bütçenize göre iyi bir mobilyacıya bakın

Yanlış anlama ama ben bunların hiçbirini hiç beğenmedim canım.Çok güzel modern şeyler var şimdi.Bellona,İpek falan böyle şeyler niye bakıyorsun ki.Hem bence modeller hiç güzel değil hem de Türkiye'nin her yerinde birsürü kişinin evinde bunlardan var.Bence bütçenize göre iyi bir mobilyacıya bakın

daha deişik modellerde var ama nete koymamışlar resimlerini fikir ediniyorum alcam hihoyyythihoyyyt

senin o dedigin parkalar 3 veya 4 milyerdan baslıyo canım marka etiketi basıyo ayrıca bu magzada çok güzel duruyo daha bir çok çeşitler var ama ben sadece netten bulduklarımı yapıştırdım ayrııca renk kumaş kalitesi çok güzel çok çeşit varCADIARZUCADIARZU

Bence bizzat gidip mağazadan gör. Katologdan beğendiğini mağazada görünce hiç beğenmiyor insan. Gençlere krem rengini pek yakıştırmıyorum nedense. Çok klasik duruyor sanki. Ama alacak olsaydım jival i alırdım. Benim takımımda kırmızı renkli. Biraz cıvıl cıvıl olsun istemiştim öğle de oldu.

Bence bizzat gidip mağazadan gör. Katologdan beğendiğini mağazada görünce hiç beğenmiyor insan. Gençlere krem rengini pek yakıştırmıyorum nedense. Çok klasik duruyor sanki. Ama alacak olsaydım jival i alırdım. Benim takımımda kırmızı renkli. Biraz cıvıl cıvıl olsun istemiştim öğle de oldu.

canım zaten magzaya baktım almaya gidcez daha bir ççok çeşit var bunlar sadece bi kaç parça nette bulduklarım kumaş ve kalite secenegi çok fazla cnım:lepi:

valla canım bana sorarsan bu modellerin hiçbiri daha modern dha şık mobilyalar var
mesela www.zebrano.com adresine bak müthiş herşey
tabii senin zevkin sana kalmış ama o gösterdiklerinden birini alırsan sonra pişman olursun

Zebranonun kezman modelini köşel olduğu için almamıştık.aynısının normal iki 3.5 luk bir tekli olarak bir mobilyacıya yaptırdık.Bir mobilya dekorasyon sitesinden bulduk.İtalyan bir firmanın.Harika oldu.Nette beğendiğin bir modeli iyi bir mobilyacıya olmak şartıyla yaptırabilirsin.Daha uyguna geliyor.Dediğin gibi marka fiyatı olmuyor.Zebrano bize köşeliye 4500 teklisine 1250 demişti.3500e yaptırdık.Daha güzel oldu

Zebranonun kezman modelini köşel olduğu için almamıştık.aynısının normal iki 3.5 luk bir tekli olarak bir mobilyacıya yaptırdık.Bir mobilya dekorasyon sitesinden bulduk.İtalyan bir firmanın.Harika oldu.Nette beğendiğin bir modeli iyi bir mobilyacıya olmak şartıyla yaptırabilirsin.Daha uyguna geliyor.Dediğin gibi marka fiyatı olmuyor.Zebrano bize köşeliye 4500 teklisine 1250 demişti.3500e yaptırdık.Daha güzel oldu

marka kazık oluyo biraz ewet mobilyacıda istedin şekilde yapıyolar canım:eek:

canım www.lazzoni.com.tr ve www.casa.com.tr adreslerine bakıp model begenebılırsın. fıyatları ucuktur bıraz fakat cok modern tasarımları var. fıkır edınıp ıyı bır mobılyacıya yaptırabılırsın. ayrıca rapsodi var oraya da bir bak fıyatları daha uygun bu ıkı markaya gore ve onun da tasarımları modern klasık değil.

X