Salonum İçin Fon Perde ve Kırlent Öneriniz??

canım
haddim değil ama genede kafama takıldığı için söylemeden edemeyeceğim :44:
odan ufak fakat bence masa ile koltukların yerini değiştirmelisin
cam kenarı rahat bir kullanım alanı sağlar
hem devamlı kullanacağın koltuklara rahat geçiş sağlanır

canım

Masanin olduğu yere üçlü koltukla ikili koltuklari koymam imkansiz sigmiyor.

canım

Bide gordugunuz resimde oturma kismina gecis zor evet ama orayi degistirdik. O üçlü koltugu, tv gelcek duvarin yani taş kagitli duvarin karsisina koyduk. O sekilde gecis daha kolay oldu tamamlaninca resmini yuklicem zaten teşekkürler oneriniz icin :)

Merhaba, salonumda resimde eklediğim gibi beyaz-krem-bej tonları hakim. Fakat tamamen böyle olmasını istemiyorum.
Fon perde ve kırlentlerle odaya renk vermek istiyorum. Resimdeki yastıkları beğenmiyorum onları da fon perdeyle uygun bir renkle değiştiricem.
Resimlerdeki fon perdeyi de idareten taktık, aslında o yatak odasının fon perdesi..
Benim düşündüğüm turkuaz fon perde ve yastıklar ama karar veremiyorum.
Resimdeki gibi pudra tonlarında fon perde olsa o zamanda da hep birbirine yakın tonlarda mı olmuş olur?
Sizce odayı beyaz-krem-bej üçlüsünden çıkarmak için ve odayı canlı bir renkle patlatmak için ne renk,ne tarz fon perde ve kırlentler kullanabilirim ?
Fikirlerinizi bekliyorum.

Eki Görüntüle 1057104 Eki Görüntüle 1057105 Eki Görüntüle 1057106 Eki Görüntüle 1057107

Canim cok hos olmus ama renk istiyosan halida kullanabilirsin kirlentleri halidaki renklerin birine kaplattirabilirsin fonlari da halidaki farkli ton

X