Salonum İçin Fon Perde ve Kırlent Öneriniz??

rumuzumyokk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2013
48
40
Merhaba, salonumda resimde eklediğim gibi beyaz-krem-bej tonları hakim. Fakat tamamen böyle olmasını istemiyorum.
Fon perde ve kırlentlerle odaya renk vermek istiyorum. Resimdeki yastıkları beğenmiyorum onları da fon perdeyle uygun bir renkle değiştiricem.
Resimlerdeki fon perdeyi de idareten taktık, aslında o yatak odasının fon perdesi..
Benim düşündüğüm turkuaz fon perde ve yastıklar ama karar veremiyorum.
Resimdeki gibi pudra tonlarında fon perde olsa o zamanda da hep birbirine yakın tonlarda mı olmuş olur?
Sizce odayı beyaz-krem-bej üçlüsünden çıkarmak için ve odayı canlı bir renkle patlatmak için ne renk,ne tarz fon perde ve kırlentler kullanabilirim ?
Fikirlerinizi bekliyorum.

$1958084_258431264329742_8642772258313922508_n.jpg $1969162_258431294329739_5498315531083525459_n.jpg $10011500_258431284329740_74485106110990962_n.jpg $10250053_258431310996404_1396271600910843408_n.jpg

Cnm bizde bugün birazdan perde alisveridine. Cikacagiz bizde nabicamizi blmioz ya:KK43:((

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Öte yandan sunu soylemeliyimki ciceklinin modasi gecmk üzere:KK43:((

Cicekleri bende seviyorum ama bu yastiklarin deseni bana cok agir geldi yani cok sık yerleşmiş cicekler.biraz daha hafif olabilirmis. O yuzden degistirmek istiyorum. yamanin odasindaki nasi.bisi? Turkuazla pembe arasinda kaldim zaten :KK43:

Bu cnm yamanin odasi...iki fonlu

Eklentiler

• $1397036128306.jpg
    $1397036128306.jpg
    14,9 KB · Görüntüleme: 272
  • $1397036142825.jpg
    $1397036142825.jpg
    17,8 KB · Görüntüleme: 303
hımm anladım bıraz grimsi ama bu odayı kapatır gıbı geldı bana.
iç mimarımız cevaplıyor bolumu degıl mı burası baska bı yere mı acmam gerekıyorr :KK43:

evet bırbırıne uydu zaten pudra bej krem beyaz falan ama aynı tonlarda olması canlı bı rengın olmaması benı dusundurmustu ama sanırım pudra yapıcaz fonla yastıkları

evet bırbırıne uydu zaten pudra bej krem beyaz falan ama aynı tonlarda olması canlı bı rengın olmaması benı dusundurmustu ama sanırım pudra yapıcaz fonla yastıkları

Bence turkuaz en olmadı yine gök mavisi gibi bir renge karar ver. Pudra pembesi bej krem hep aynı hizada gitme derim. Turkuazın, mavinin de ipek, tafta gibi çok güzel duran fonları var.

Merhaba, salonumda resimde eklediğim gibi beyaz-krem-bej tonları hakim. Fakat tamamen böyle olmasını istemiyorum.
Fon perde ve kırlentlerle odaya renk vermek istiyorum. Resimdeki yastıkları beğenmiyorum onları da fon perdeyle uygun bir renkle değiştiricem.
Resimlerdeki fon perdeyi de idareten taktık, aslında o yatak odasının fon perdesi..
Benim düşündüğüm turkuaz fon perde ve yastıklar ama karar veremiyorum.
Resimdeki gibi pudra tonlarında fon perde olsa o zamanda da hep birbirine yakın tonlarda mı olmuş olur?
Sizce odayı beyaz-krem-bej üçlüsünden çıkarmak için ve odayı canlı bir renkle patlatmak için ne renk,ne tarz fon perde ve kırlentler kullanabilirim ?
Fikirlerinizi bekliyorum.

Eki Görüntüle 1057104 Eki Görüntüle 1057105 Eki Görüntüle 1057106 Eki Görüntüle 1057107

Merhaba rumuzumyok yastıklarınızın deseninde bulunan turkuaz tonlarından yola çıkabileceğiniz gibi mint green dediğimiz ya da nil yeşili tonu bu iki

rengin pudra pembe renk ile uyumu son derece şık olabiliyor.

Eğer koltuk üzerinde görsellerde gördüğüm yastıkları değiştirmek istemiyor iseniz desenlerde bulunan renk tonları da size referans olabilir.

Teşekkürler.

Vivense İç Mimarı
Gözde Köylüoğlu
www.vivense.com

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba rumuzumyok yastıklarınızın deseninde bulunan turkuaz tonlarından yola çıkabileceğiniz gibi mint green dediğimiz ya da nil yeşili tonu bu iki

rengin pudra pembe renk ile uyumu son derece şık olabiliyor.

Eğer koltuk üzerinde görsellerde gördüğüm yastıkları değiştirmek istemiyor iseniz desenlerde bulunan renk tonları da size referans olabilir.

Teşekkürler.

Vivense İç Mimarı
Gözde Köylüoğlu
www.vivense.com

Sevgili vivense neden benim açtığım konuya cevap vermiyorsun😃bi haftadır merakla bekliyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bana da bir şey yazsanız ?

Buarada rumuz yok arkadaşım evin eşyaların gerçekten çok güzel soft mavi turkuaz tonlarıyla çok hoş olur birde nacizane bi fikrim daha var masanın üstündeki duvara bi tablo veya ayna assan çok yakışcak gbime geliyor $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1398112245.326821.jpg bu fon gbi soft renk gzel olur gibime geliyor buda yine siteden bi ark ewi. Ewinizde sağlıklı huzurlu mutlu oturmanız dikeğiyle

Buarada rumuz yok arkadaşım evin eşyaların gerçekten çok güzel soft mavi turkuaz tonlarıyla çok hoş olur birde nacizane bi fikrim daha var masanın üstündeki duvara bi tablo veya ayna assan çok yakışcak gbime geliyorEki Görüntüle 1081092 bu fon gbi soft renk gzel olur gibime geliyor buda yine siteden bi ark ewi. Ewinizde sağlıklı huzurlu mutlu oturmanız dikeğiyle

Koydugum resimler tamamlanmamis halleriydi şu an aynayi astik zaten dedigin gibi. bittiginde de koyucam fotolari.
Bir de yastiklarin mavisi cok ağırlıklı oldugundan mavi degil de yastigin icinde bulunan acik kahve renginden fon olsa nasi olur sizce. Masayla da uyumlu olur belki ve her renge de uyabilir sonrasında.
Yani resimde koydugum fonun bi ton koyusu gibi düşün. ?

X