Cilt Bakımı Ürünleri salyangoz ozlu cilt kremi..

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Slinn

Zamanla Degil Zamaninda!!
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2008
1.721
18
Arkadaslar salyangoz ozlu cilt kremi hic kulananiniz oldumu ?? kulandiysaniz gercekten faydasi varmi? Gecengun bir magzada gordum bugun aklima takildi estetisyenime sordum faydasi varmi bu kremin diye oda bana vazelinden hicbir fatki yok para tuzagi dedi , bende merak etdim sizlerin fikrini deneyenler yazarsa sevinirim...a.s.

bende aktarlarda görüyorum canım adam iddalı konuşuyor ama ben almaktan çekindim.bir ara da televizyonda iyi reklamı yapılmıştı.

arkadaşlar bende bu kremi duydum etkisini görenler var mı acaba ilvina salyangoz kremi sivilce ve lekelere iyi geliyormuş sanırım. internetten araştırıyorum ama burda kullanan arkadaşlar varsa diye sormak istedim cildimizin pürüzsüz olmasını genel olarak hepimiz isteriz.internette yorumları okuyorum iyi geldiğini söylüyorlar sizilerinde bilginiz vardır diye sormak istedim.

bende bu kremi aldım ve kullanmaya başlayalı 1 ay oldu sivilce ve lekelere iyi geliyor gerçekten etkisini görmeye başladım. cilt çatlaklarına da iyi geliyor. bende sizin gibi terettütte kaldım ama denemeden de etkisinin olup olmayacağını göremeyecektim. iyiki de almışım. 27 yaşındayım yüzümde bazı lekeler ve sivilceler vardı cok sey kullandım ve etkisini göremedim bu kremle yavaş yavaş bunların hepsinden kurtuluyorum. ilvina salyangoz kremi salyangoz özlü bitkisel bir ürün.

nisa canım güneş lekeleri içinde iyi gelirmi acaba bide nerden aldığını öğrenebilirmiyim.

evet güneş lekelerinide iyi geliyor. salyangozkremleri.com adresinden internetten sipariş verdim. etkisini zaman içerisinde görmeye başlıyorsun. 1 kutu kullandım şimdiye kadar 2.kutu siparişini verdim. internet üzerinden siparişini veriyorsun fiyatlarda uygun.

valla ben bi arkadaşımdan duymuştum. çok iyi geliyor, silgi gibi falan demişti bu kremler için. ama çok pahalı olduğunu söylemişti. şimdi fiyatlarına baktım öyle aşırı pahalı gelmedi. ben de şimdi sivilcelerimin geçmesi için uğraşıyorum. çok az kaldı. o zaman deneyeceğim. umarım iyidir.

arkadaşlar yanlız bu salyongoz kremlerinden etrafta okadar varki mesela benim aktarcıda satıyor ama güvenip alamıyorum belli bir markası varmıdır kullanan arkadaşlar bu konudada bilgi verirlerse çok sevinirim.

merhaba
ben bu kremi interten sipariş ile aldım etkisini gördüm dediğiniz gibi güvenip almak zor. ama ben aldığım üründen memnun kaldım aldığım adres salyangozkremleri.com dan sipariş verdim. orjinal bir üründü bir sıkıntı cıkartmadı bana. sivilcelerimden ve lekelerden kurtuldum. tavsiye ederim.internetten siparişi verdim 2 gün içerisinde elime ulaştı. sizde memnun kalırsınız umarım.

canım senin sölediğin siteye baktım yanlız iki ürü var sen hangisini aldın bana bilgi verirmisin bu konuda.güneş lekelerindemi azalma oldu yoksa sivilce lekelerimiydi

ilvina salyangoz kremi aldım ben diğer ürünü bilmiyorum hakkında bir bilgim yoktu. güneşten kaynaklanan lekler ve sivilceler yok oldu.

ben de bir süre ilvina salyangoz kremi kullandım. kısa vadede gözle görülür bi düzelme beklemek yanlış olur. ben 1 ay aralıksız kullandım. kullandığım süre içinde etkisini gördüm. düzenli ve uzun vadede istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. nemlendirici etkisi de var. fiyatları da çok uçuk değil. 36 liraya aldım ben ama internette çok daha uygun. az önce bi sitede fiyatını 24.90 tl gördüm. tekrar başlayıp düzenli kullanmayı düşünüyorum. 2 tane birden sipariş vermeyi düşünüyorum.

bende salvolin salyongoz kremini merak ediyom kullanan varsa paylaşırsa sevinirim

salyangoz kullanmadım ama blue anemon kullanıyorum ve çok memnunum, dermoday markasını tercih ediyorum, dermodayin göz çevres botox kremini kullanıp etkisini gördükten sonra blue anemon ürünlerini de aldım ve kullanıyorum, www.orbido.com dan alıyorum peşin fiyatına taksitde yapıyorlar bi çok karta

merhaba hanımlar bir kaç kreme aynı anda basladım bunların için de salyangoz ozlu bı kremde var.cıldıme olumlu yonde gelışmeler var ama hangisi iyi geldi bilemıyorum.ben internetten almayı dogru bulmadıgım için eczaneden aldım.

bende biosew salyongoz özlü krem aldım.bugün geçti elime.daha kullanmadım.
biosewin inci tozunu,kremini,kullandım.çok memnun kaldım.
bakalım salyongoz kreminden memnun kalacak mıyım.ayrıntıları yazarım.
bu kremler nasıl kullanılıyor.günde 1 kere kullansam faydası olur mu acaba.
fiyatı 25 lira.
sevgiler.

X