Saç Uzatma Yöntemleri Sampuan-Cam terebentin

maide3103

Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2014
133
8
Kizlar sampuanina cam terebentin koyanlar fayda gordumu cok merak ediyorumm bende basladm 4nisanda daha belli olmadi bisey:)

Kizlar sampuanina cam terebentin koyanlar fayda gordumu cok merak ediyorumm bende basladm 4nisanda daha belli olmadi bisey:)

Ben 2 hafta şampuana karıştırarak kullandım ancak memnun kalmadım :KK50: Saç döklmemi önlesin diye çam terebentin yağını şampuana karıştırdım 2 günde bir saçımı yıkamada kullandım fakat fazzzlasıyla kepek yaptı ve bırakmak zorunda kaldım. önermiyorum ama sen bilirsinn :KK25:

Hadi ya bnde dokulme olmadi ama bi faydasinida grmedim henuz :KK43: ama sendeki gibi yan etkisi olmayana kadar kullanicam en azindan bitsin sampuanima aciyorum:p

Kizlar bende yaklasik 2 haftadir kullaniyorum cam terebentini.sampuanima 1 kapak eklemistim ama bir fark goremedim.benim saclarim yikadiktan sonra cok dokuluyor ve seyrelme var. dokulmeyi kesmedi ama bi zarari da yok kullanmaya devam ediyorum

Canim birkac ay gecmis konuyu acali , merak ettim bir faydasini gordun mu ? Ben de dun koydum smpuanima bir kapak , cam trrebentin esansini koydum ben su gibi olan

uzamaya etkisi yok bu yağın ama dökülmeye karşı bire bir şifa diyebilirim ben bir buçuk yıldır kullanıyorum..sonbahar ayı geldimi bende saç dökülmeleri başlardı banyoda,evin içinde yürürken,yastıklardan saç toplardım ve sonbahar ayı boyunca öyle dökülürdükü parmak kalınlığında kalırdı artık..bu ç.yağını internetten tanıdım ve hala kullanıyorum..ben büyük boy şampuanın içine 1 şişe 50 gramlık şişeyi boşaltıp çalkalıyorum su gibi oluyor her yınanmada saçıma uyguluyorum..ilk kullandığım ay her gün yıkadım..şimdi saçım gür..

ben cam terebentin yagi degil de esansini kullandim uzatmaya cok etkisi var evet saci kurutuyor ve dokuyor ama ben buna cozum bulmustum bebe sampuanina esansi katmistim bebe sampuanini kati bir hale getiriyor once sacimi bununla yikayip sonra %98 dokulme onleyici sampuanla yikayinca hic dokulme olmuyordu ve yumusacik oluyordu suanda kullanmiyorum ama tekrar baslayacagim

X