Saç Uzatma Yöntemleri Şampuana doğum kontrol hapı ekleme hakkında

Benim saclarım aslında çok seyrek degildi ben bilinçsizce boyalara katılan solusyonu açıcı olarak kullanmistim 2 sene once . Normalde diplre surulmuyo ama ben galiba biraz ölçüyü aştım aradan ilk baslarda bisey olmadı ama sonradan agzimin payini aldım. Kesinlikle tavsiye etmiyorum >_<

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben güneş balyajlarımı o oksidan solüsyon ile yapıyorum canım hiç sorun yaşamadım, diplere sürülmeme gibi bir kaidesi yok ama sen uygulamada bir hata yaptın galiba :KK14:

Bikac sorum olacak bunu ozelden sormak daha mantıklı geldi ama seni arkadas olarak ekleyemeyince mesaji da gondremedim =-( oncelikle sen ne zamandir dkhapi olayini uyguluyosun ve sonuctan ne derece memnunsun, sacta cansizlik ve kepek vs. Sorunlar olusturuyo mu? Birde bana onerebilecegin bi marka var mı? Bunların iki farklı çeşiti oluyomus ya ondan sordum ve sen daha deneyimlisin :))

Ben uzun zaman önce kullandım şu an kullanmıyorum yeniden başlamayı düşünüyorum tabii hatta hazırladım bile.Uzatmasına uzattı o dönem evet, dökülme sorunum yoktu daha sonrasında da dökülme yaşamadım, bende ekstra dolgunluk sağlamadı yeni saçlar çıkartmadı yeni saç çıkışını sığır iliği kürü ile sağladım. En iyi markanın jasmin midir nedir o olduğunu söylüyor hatunlar.Bende kepek yaptı, ve işin ilginç yanı benim kepek sorunum hiç olmaz ama o ara ben Nude ile denemiştim ondan kaynaklı da olabilir yarın denediğimde sonucu sana bildiririm yine kepek yaptı mı yapmadı mı...

kızlar benim saçlarım doğumdan sonra matlaştı döküldü vs şimdi yeni yeni durdu ama cansız mat fare kuyruğu gibi bakım konusunda aştım bemiksler vitaminler bitkisel yağlarda uzman oldum bir aktar açacak kadar malzemem var :KK70: ama bu doğum kontrol hapı mantıklı geldi deneyecem ne olursa olsun gözden çıkaramayacak bi saçım yok nihayetinde kötü bişi olursa kazıtır öle gezerim daha önce yapmışlığım çok :KK53:şimdiiik bu doğum kontrol hapından bi kutu alıp eziyim içine katıyımmı kulananlaaar :))

Sen milleti dinleme bir kutu çok fazla büyük şampuana 7-8 yeter bence fazlası kafa derisini tahriş edebilir...

Ben güneş balyajlarımı o oksidan solüsyon ile yapıyorum canım hiç sorun yaşamadım, diplere sürülmeme gibi bir kaidesi yok ama sen uygulamada bir hata yaptın galiba :KK14:

Ben uzun zaman önce kullandım şu an kullanmıyorum yeniden başlamayı düşünüyorum tabii hatta hazırladım bile.Uzatmasına uzattı o dönem evet, dökülme sorunum yoktu daha sonrasında da dökülme yaşamadım, bende ekstra dolgunluk sağlamadı yeni saçlar çıkartmadı yeni saç çıkışını sığır iliği kürü ile sağladım. En iyi markanın jasmin midir nedir o olduğunu söylüyor hatunlar.Bende kepek yaptı, ve işin ilginç yanı benim kepek sorunum hiç olmaz ama o ara ben Nude ile denemiştim ondan kaynaklı da olabilir yarın denediğimde sonucu sana bildiririm yine kepek yaptı mı yapmadı mı...

Sen milleti dinleme bir kutu çok fazla büyük şampuana 7-8 yeter bence fazlası kafa derisini tahriş edebilir...

teşekkür ederim yardımın için deneyecem kepek yaptı demişsin ya bende zaten kepek var sedef hastasıyım no problem yani :KK70: uzatsın da yeter :KK1:

tabi resim atamam belki eşim kıskanık yapar :)))(burdaki üyelerin çoğunun erkek olduğunu düşünüyo:KK53:) ama gelişmeleri an be an paylaşıcam

Bu forumda erkek yok eşinin içi rahat olsun :KK1:

Fotoğraf konusuna gelince, kullandığında uzama veya gürleşme sağladığını düşünürsen bunu belirtmen yeterli ille fotoğraf olacak diye kendini zorlamana gerek yok canım.

Şampuana hepsini eklemeyin yalnız abartmanın gereği yok, 3-4 tane ezip koyun yeter... Ben denedim, o şampuanla 3 kere yıkamama rağmen gerçekten uzadı ve bebek saçlar çıkmaya başladı...

ben size bisey sormak istiyorum bebek saclarınızın cıktıgını yazmıssınız ya benim saclarım cok döküldü cok inceldi gürlesmesi için bişeyler ararken sizin yorumunuz dikkatimi cekti baya olmus yazalı acaba suan saclarınız ne durumda gözle görülür bi gürleşme söz konusumu eger cevap verirseniz cook mutlu olacagım cünkü artık gercekten işe yarar bişeyler denemek istiyorum simdiden tesekürlerr

slm canım benımde saçlarım aynı senin gibiydi ben kedi kuyruğu demiştim sen fare demişsin :KK9::KK9:
rahatlıkla kullanabilirsin bak benim kedi kuyruğum bir ayda ne hale geldi ama sana tavsiyem hemen durulama saçında 2-3 dk beklet Eki Görüntüle 1121163

kusura bakmayın lütfen size de sormak istiyorum benimde saclarım döküle döküle cok seyreklesti çok sey denedim bunuda deniyeyim bari eksik kalmasın sizde gercektende gözle görülür bi gürlesme söz konusu oldumu acaba banada olurmu suan saclarınız ne durumda memnunmusunuz hala cevap verirseniz cok mutlu olurum cünkü henüz 19 yasında kel olmak istemiyorumm

kusura bakmayın lütfen size de sormak istiyorum benimde saclarım döküle döküle cok seyreklesti çok sey denedim bunuda deniyeyim bari eksik kalmasın sizde gercektende gözle görülür bi gürlesme söz konusu oldumu acaba banada olurmu suan saclarınız ne durumda memnunmusunuz hala cevap verirseniz cok mutlu olurum cünkü henüz 19 yasında kel olmak istemiyorumm

canım kesinlikle gözle görülür bi şekilde gürleşme ve canlanma oldu.
dökülmeler bitti yeni yeni saçlarım çıkmaya başladı

Benmi yanlis anlamisim :-) neyse ya hap uygulamak kafi gelir heralde once onu bi deniyiim

baya olmus yazalı siz umarım mesajımı görüp cevap verirsiniz kullandıgınız dogum kontrol haplarıyla karısımlı sampuan acaba ise yaradımı asırı bi sac dökülmem ve seyreklesmem var buda beni dünyanın en mutsuz insanı yapıyor :KK43: eger hala kullanıyosanız acaba bebek sacları denilen yeni küçük saclarınız cıktımı kafanızda eger cevap verirseniz ben cok mutlu olucam tesekürler simdiden

rica ederim canım ne demek Allah razı olsun

lütfen kusura bakmayın sizi yine rahatsız ediyorum daha öncede size sormusustum bende sampuanımın içine dogum kontrol hapı karıstırdım dehe bi hafta oldu kullanalı ama hiç dökülmöesinde bi azalma farkedemedim acaba sizin dökülmeniz nezaman sonra döküldü yeni saç olusumunuz nezaman basladı

lütfen kusura bakmayın sizi yine rahatsız ediyorum daha öncede size sormusustum bende sampuanımın içine dogum kontrol hapı karıstırdım dehe bi hafta oldu kullanalı ama hiç dökülmöesinde bi azalma farkedemedim acaba sizin dökülmeniz nezaman sonra döküldü yeni saç olusumunuz nezaman basladı

Canım estağfurullah ne rahatsızlığı.
Yaklaşık bir ay sonra azaldı cnm ama yanı sıra argan yağı bakımıda yaptım onunda etkisi olmuştur eminim.
Birde ben 2 kez uyguluyorum her duşta ilk normal yıkayıp duruluyorum saçımı arındırıyorum
2.sinde ise köpürtüm 2-3 dk bekleyip duruluyorum.

Canım estağfurullah ne rahatsızlığı.
Yaklaşık bir ay sonra azaldı cnm ama yanı sıra argan yağı bakımıda yaptım onunda etkisi olmuştur eminim.
Birde ben 2 kez uyguluyorum her duşta ilk normal yıkayıp duruluyorum saçımı arındırıyorum
2.sinde ise köpürtüm 2-3 dk bekleyip duruluyorum.

ben hergün yıkıyorum ve 3 kere flan köpükleyip 10 dakika filan bekletiyorum zaten ama halada işe yaramadı acaba siz hangi sampuanla kullandınız ben eczacının önerisiyle dalin bebek sampuanını kullanıyorum saclarınızın gürlestiğini ne zaman acaba farkettiniz
bu arada ben cok tesekür ederim cok saolun sizi rahatsız ediyorum ama

ben hergün yıkıyorum ve 3 kere flan köpükleyip 10 dakika filan bekletiyorum zaten ama halada işe yaramadı acaba siz hangi sampuanla kullandınız ben eczacının önerisiyle dalin bebek sampuanını kullanıyorum saclarınızın gürlestiğini ne zaman acaba farkettiniz
bu arada ben cok tesekür ederim cok saolun sizi rahatsız ediyorum ama

her gün yıkama cnm saçın yağ dengesini kaybeder zayıflaşır 2 günde bir yıka 2 kez şampuanla ben kepeğe karşı etkili blendaxın içine koymuştum.düzenli kullanırsan sonuç alırsın kesinlikle.benim avuç avuç saçlarım dökülüyordu.şimdi çekiyorum gelmiyor.

X