Saç Uzatma Yöntemleri Şampuana doğum kontrol hapı ekleme hakkında

Kızlar bir türlü karar veremedim sarımsak özlü şampuan aldım içine doğum kontrol hapı karıştırıcam uzamıyor cünkü yıllardır ama cok kararsızım:KK43: rica ediyorum deneyimi olanlar fikri olanlar paylaşsın benimle... en kötü karar kararsızlıktan iyiymiş ve ben cok kararsızım...

dogum kontrol hapı ne işlere yarıyormus sasırdım şimdi böyle bırsey varsa :):KK15:

baya olmus yazalı siz umarım mesajımı görüp cevap verirsiniz kullandıgınız dogum kontrol haplarıyla karısımlı sampuan acaba ise yaradımı asırı bi sac dökülmem ve seyreklesmem var buda beni dünyanın en mutsuz insanı yapıyor :KK43: eger hala kullanıyosanız acaba bebek sacları denilen yeni küçük saclarınız cıktımı kafanızda eger cevap verirseniz ben cok mutlu olucam tesekürler simdiden

Kesinlikle kullanmadim cunku ogrendim ki zararliymis ilac sonucta alip onu farkli yontemle kullanmak asla dogru degil...sac dokulmesi icin bilindik olan bi markanin bitkisel sampuanini kullanmak gerek.

Kesinlikle kullanmadim cunku ogrendim ki zararliymis ilac sonucta alip onu farkli yontemle kullanmak asla dogru degil...sac dokulmesi icin bilindik olan bi markanin bitkisel sampuanini kullanmak gerek.

bende bu sayfadan gördüm oldu bikaçgün baslayalı ne bi zararı nede bi faydası olmadı zaten henüz

her gün yıkama cnm saçın yağ dengesini kaybeder zayıflaşır 2 günde bir yıka 2 kez şampuanla ben kepeğe karşı etkili blendaxın içine koymuştum.düzenli kullanırsan sonuç alırsın kesinlikle.benim avuç avuç saçlarım dökülüyordu.şimdi çekiyorum gelmiyor.
peki yeni saçlarınız cıktımı cünkü benim daha cok saclarımın gürleşmesine ihtiyacım var

Ya bana hiç bir etkisi olmadı aynı şekilde dökülüyor. ne kadar bi sürede etki ediyor ki ilk yıkamada mi? Bide ben saçımda çok bekletmiyorum acaba ondan mi

Ya bana hiç bir etkisi olmadı aynı şekilde dökülüyor. ne kadar bi sürede etki ediyor ki ilk yıkamada mi? Bide ben saçımda çok bekletmiyorum acaba ondan mi

bende oldu biraydır kullanıyorum ama hiç etkisini görmedim yaa etkisini gören nekadar süre içerisinde görmüş lütfen bi belirtinyaa

evet canım hem yeni şaçlarım çıktı hem dökülme durdu hemde daha hızlı uzuyorlar

sizi yine rahatsız ediyorum ama oldu ben kullanalı 1 ay ama hala bi faydasını görmedim acaba sizde ne zaman etki etmeye basladı yeni saçlarınız nezaman cıkmaya basladı

ben kullandım 1ay kadar
yasmin eklemiştim...
bıraktıktan kısa bir süre boyuncu dküldü saçlarım...yani şöyle 2tel dökülüyorsa 5tel dökülmeye başladı...ve etkisi güzeldi...
yine başlamayı düşünuyorum
ama hangi dk hapı daha çok ostrojen içeriyor...onu merak ediyorum

herkeste aynı etkiyi göstermez zaten bende işe yaradı
ayrıca lovecım eczaneden al bı kutu hemen kımse gormeden havanda imha et koy şampuanına at çöpe kutuyu korkma bişi olmaz:KK70:

Benim bakım yağım bitti iyi bi bakım yağı hazırlamak istiyorum kendim uzamaya etki edecek ve kırılmaları önleyecek kızlar yardım edermisiniz.

herkeste aynı etkiyi göstermez zaten bende işe yaradı
ayrıca lovecım eczaneden al bı kutu hemen kımse gormeden havanda imha et koy şampuanına at çöpe kutuyu korkma bişi olmaz:KK70:

Mrb benim saclarimim yüzde 90 döküldü diyebilirim bircok ilac kulladim hicbirsey yardim etmedi. Simdi 2 gündür dogum Kontrolle hapi kullaniyorum. Sizde Seni SAC cikardimi gercekten ve hangi hapi kullandiniz?

Mrb benim saclarimim yüzde 90 döküldü diyebilirim bircok ilac kulladim hicbirsey yardim etmedi. Simdi 2 gündür dogum Kontrolle hapi kullaniyorum. Sizde Seni SAC cikardimi gercekten ve hangi hapi kullandiniz?
merhaba cnm hangisi olduğu bence farketmez ama ben microgynon kullandım baya yeni saç çıkardı bende ama her kullanımda şampuanını çalkalamayı unutma

Kızlar bir türlü karar veremedim sarımsak özlü şampuan aldım içine doğum kontrol hapı karıştırıcam uzamıyor cünkü yıllardır ama cok kararsızım:KK43: rica ediyorum deneyimi olanlar fikri olanlar paylaşsın benimle... en kötü karar kararsızlıktan iyiymiş ve ben cok kararsızım...
5 ay denedim normal uzama hızında uzadı canım

Ben geeçen yıl yapmıştım etkisi iyiydi..
Bu yıl pek etki etmedi :KK43:

Bir süredir kullanıyorum, saçı hem hızlı uzatıyor hemde yeni saç oluşumunu destekliyor.Ama herkeste aynı sonucu vermiyor.

X