Samsung Beyaz Eşyalarını Tavsiye Eder misiniz?

Arkadaşlar bende samsung beyaz eşyaları çok beğeniyorum. Tasarımları çok güzel. burcuslm, bana da bahsettiğin yerin adresini atar mısın?

ben de geçen hafta baktım samsung a .buzdolapları güzeldi çok geniş ve fiyat olarak da iyi bence.Çamaşır mak. özellikleri süper anlatıldığı kadar ile.Siemens düşünüyordum ama fiyat olarak epey fark var.mart ayında bu işi bitirmem lazım.yazan arkadaşların çoğu olumlu şeyler söylemiş.takrar düşüneceğim..

ben de geçen hafta baktım samsung a .buzdolapları güzeldi çok geniş ve fiyat olarak da iyi bence.Çamaşır mak. özellikleri süper anlatıldığı kadar ile.Siemens düşünüyordum ama fiyat olarak epey fark var.mart ayında bu işi bitirmem lazım.yazan arkadaşların çoğu olumlu şeyler söylemiş.takrar düşüneceğim..

evet diyer markalara göre fiyatı baya iyi buzdolaplarında su sebili olanların diyer markalarda fiyatları uçarken samsungta gayet iyi fiyatlar..bende bosch samsung profilo arasında kaldım..servis nasıl acaba samsungta:uhm:

ya kızlar bende ya siemens ya bosch alçaktım ama samsung aklımı çeldi gb ya ama güwene miom lütfen kullanan warsa yazsın

merhaba arkadaşlar.. bende aynı konuyu araştırıyorum kullanan arkadaşlar tavsiyelerini yazarlarsa çok seviniriz yerimseniben
samsung fiyat olarak falan iyi gibi de kalitesi ve servis şartları nasıl kullanan arkadaşlar bizleri bilgilendirin lütfennnn:1rolleyes:

ben de samsung buzdolaplarına bittim opuyorumnanaktan

çamaşır makinesi de hoşuma gitti hem tasarım hem fiyat olarak. ama nişanlımın ailesi bosch almayı düşünüyor.

teknik servisi ile ilgili bilgi veren olursa diğer arkadaşların da dediği gibi, çok hora geçer olumunekankayizsmile

kızlar sevgilim le samsung 59 emew buzdolabı aldık kocamann bir şey kaydirigubbakcemile3 bayıllldım daha kullanmak nasip olmadı tabi ama tavsiye ederim... ben mutluyum hep beraber sevindirik olalım :lepi:

öğrendiğme göre samsungun buzdolapları iyi imiş çamaşır makinesinde bosh simens öneriliyor ki bu iki marka aynı yerde üretiliyo

Samsung iyi bir marka ama benim bildiğim kadarıyla plazma tv de bir numara. Beyaz eşyada siemens ve bosch çok iyi . iki marka aynı firmaya ait zaten. Profila bu markalarla kıyaslanmaz kalite olarak biraz düşük

kızlar foruma bende yeni uye oldum ve yazdıklarınızı okudum ben ve nişanlım da samsung almayı düşünüyoruz..nereden aldıgınızı ozelden banada mesaj atabilirmisiniz..:gitme:

Zeyyneep bende bir ay içinde tüm beyaz eşyalarımı alacağım inş ama ben seninle aynı fikirde değilim samsung buzdolapları diğer markalara göre daha ucuz ve içleri daha geniş fiyat konusunda sana pahalı dedilerse istersen özelden sana bir yer öenrebilirim

burcucum banada onerebilirmisin bende samsung almayı dusunuyorum..

televizyon farklı bir alanda beyaz eşya farklı birşey samsung televizyon monitör alanında son derece başarılı olmasına rağmen beyaz eşya söz konusu olduğunda buzdolabı haricinde bir ürününü almamakta fayda var ama illa samsung çamaşır makinesi istiyorsanız tekno marketlerde gördüğünüz 1000 devir 7 kilo gibi cezbedici özelliklere sahip ve 1000 tl nin altında satılan modelleri görüpte çok uygun fiyata hemde samsung deyip asla almayın başınızı çok ağrıtacaktır , bulaşık makinelerini ise kendisi bile üretmiyor fason yaptırıyor, ama buzdolapları son derece kaliteli alabilirsiniz.

slm kızlar
bende samsungun bulaşık makinesini almaya düşünüyorum.kullanan varmı acaba?
bilmiyorumkismile

biz kullanıyoruz çok güzel. çok kaliteli. cok arastırdık tavsıye ederız

Buzdolapları oldukça iyidir. Çamaşır makinesinde alt seviye modellerden uzak durun. Üst modelleri tercih edin. Bulaşık makinesini kendisi üretmiyor. Fransada başka frmaya ürettirip kendi etiketini basıp satıyor. Arıza durumunda yedek parça sıkıntısı yaşarsınız. Son bir kaç yıldır türkiye piyasasında çamaşır makinesi alanında satışları tutan samsungun şikayet oranlarının boschun bile ötesinde olduğunu şikayet sitelerinde açıkça görebilirsiniz. Samsung ürünlerinde 2+3 yıl garanti uygulaması veriyor bu tarihten sonra oluşabilecek arıza durumunda tüketicinin vay haline. Günümüzde arçelik bekoyu beğenmeyip bu markaya yönelen tüketici ilerleyen senelerde arçelik/bekoyu mumla arayacaklar. Ama gerçekten iyi bir kalite istiyorsanız bosch/siemens iyidir.

Son düzenleme:
Alınalı bikaç ay olmadan çamaşır makinesinin deterjan gözü tıkandı, bir ay sonra tamburu eğildi, servis götürdü 35 gün getirmedi, perişan oldum. Aradan bi kaç ay geçmeden su akıtmaya başladı. Kullanıcı hatası dediler ama sonra anlaşıldıki içindeki ağırlık yapan beton hortumunu kesiyormuş.Zaten bir defa servise gittikten sonra bir daha iflah olmadı.1200devir makineyi en fazla 800devirde kullanabiliyorum:KK43: Bulaşık makinesininde sensörleri Türkiye standardına uygun değil sanırım. Sürekli suyu boşaltamıyor hata veriyor. Benim tavsiyem servis ağı gelişene kadar Samsung Beyazdanuzak durun.Ürünlerinin arkasında durmadıkları gibi bir de faturayı size kesmeye çalışıyorlar.

X