sana yazmama farklı anlamlar yüklemişsin sadece elimin altında sen vardın

mandalinaa8

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Mart 2020
75
32
29
Arkadaşlar merhaba benim 4 yıllık bir ilişkim vardı son 1 yılda aramız baya bozuldu ve erkek arkadaşım tarafından terkedildim. İkimizde kendimizi haklı buluyorduk ayrıldıktan 5 ay sonra benimle barışmak istedi. Bende istiyordum ama biraz hatalarını anlasın istedim ve geri dönmek istediğinde hemen yüz vermedim tersledim oda 3 hafta sonra bir başkasıyla sevgili oldu. Ben bunu öğrenince çok üzüldüm ama belli etmedim. Sevgilisi varken bana yazmaya devam ediyordu hata bendeki bende cevap verdim. Sürekli beni arayıp duruyordu bende ona sürekli sevgilisi olduğunu hatırlatıyordum. Ama o hala beni unutamamış gibi davranıyordu bana sürekli o kıza karşı bana hissettiği şeyleri hissedemediğini söylüyordu. İnanamıyordum başkasıyla sevgili olduğuna bir türlü. Sonra birgün beni aradı yeni sevgilisiyle tartışmışlar tekrar benimle olmak ister gibi konuştu haftasonu görüşelim dedi. Ertesi gün bana haftasonu planın varsa erteleme dedi yani kızla barışmışlar.. bende çok sinirlendim ağzıma geleni söyledim ikimizi bi arada oynatmaya çalışıyordu ve bana dediki sana yazmama farklı anlamlar yüklemişsin sadece elimin altında sen vardın o yüzden aradım.. daha neler neler söyledi ama en ağrıma giden bu oldu tabii bende ona baya bi şey söyledim o günden beridir konuşmuyoruz birbirimizin numarasını da sildik ama şu an onlar mutlu bir şekilde ilişkilerine devam ederken ben çok üzülüyorum 4 yıl aşık olduğu kadınken şimdi elinin altında olan kadın oldum çok ağrıma gidiyor kızla 3 haftadır çıkıyorlar aşık oldum diye geziyor etrafta içimdeki bu nefret sönmüyor bitürlü hep aklımdalar mutsuz olsun istiyorum beni üzdüğü gibi üzülmesini :KK43:( içim nasıl soğur aklımdan çıkmıyor çok yoruldum ve hala giderken kendini haklı görüyordu söylediği laflardan sözlerden bu ilişkiyi bitiren benmişim gibi davranıp durdu beni suçladıkça suçluluk psikolojisine girdim :KK43:

Onu düşünmek ve mutsuz olmasını istemek size fayda sağlamaz.
Şimdiden sonra size dönse kabul edecek değilsiniz herhalde
Siz "kendimi nasıl daha iyi duruma getirebilirim, bozulan psikolojimi nasıl düzeltirim" diye düşünüp, bunun için bir plan yapın.

Karaktersiz biri daha işte...Öfkeli olmanız çok doğal ama sürekli öfkenizi ve nefretinizi besleyecek şeyler yapmayın.Paylaşımlarına filan bakmayın mesela,herkes yumuş yumuş aşk böceği gibi geziyor sosyal medyada ama işte en ufak bi kavgada hemen eski sevgiliyi aramalar onunla buluşmak istemeler..Yakında o kızı aldatırda bu,hatta belki aldatıyordur..Çünkü karakter yok.Ondan alacağınız en iyi intikam onu umursamamak olur.Gezin tozun eğlenin o anları paylaşın çatlasın.Nasılsa bi kavgalarında daha size yazar hemen..

Araya oyle ya da boyle biri girmisken bunlari soylemese ne degisecekti? Kabul edecek miydiniz? Uzgunum ama bu karakterle alakali bir durum. Yani sizin bir ozelliginiz olmasi karsinizdakinin karakterini degistirmez.

Arkadaşlar merhaba benim 4 yıllık bir ilişkim vardı son 1 yılda aramız baya bozuldu ve erkek arkadaşım tarafından terkedildim. İkimizde kendimizi haklı buluyorduk ayrıldıktan 5 ay sonra benimle barışmak istedi. Bende istiyordum ama biraz hatalarını anlasın istedim ve geri dönmek istediğinde hemen yüz vermedim tersledim oda 3 hafta sonra bir başkasıyla sevgili oldu. Ben bunu öğrenince çok üzüldüm ama belli etmedim. Sevgilisi varken bana yazmaya devam ediyordu hata bendeki bende cevap verdim. Sürekli beni arayıp duruyordu bende ona sürekli sevgilisi olduğunu hatırlatıyordum. Ama o hala beni unutamamış gibi davranıyordu bana sürekli o kıza karşı bana hissettiği şeyleri hissedemediğini söylüyordu. İnanamıyordum başkasıyla sevgili olduğuna bir türlü. Sonra birgün beni aradı yeni sevgilisiyle tartışmışlar tekrar benimle olmak ister gibi konuştu haftasonu görüşelim dedi. Ertesi gün bana haftasonu planın varsa erteleme dedi yani kızla barışmışlar.. bende çok sinirlendim ağzıma geleni söyledim ikimizi bi arada oynatmaya çalışıyordu ve bana dediki sana yazmama farklı anlamlar yüklemişsin sadece elimin altında sen vardın o yüzden aradım.. daha neler neler söyledi ama en ağrıma giden bu oldu tabii bende ona baya bi şey söyledim o günden beridir konuşmuyoruz birbirimizin numarasını da sildik ama şu an onlar mutlu bir şekilde ilişkilerine devam ederken ben çok üzülüyorum 4 yıl aşık olduğu kadınken şimdi elinin altında olan kadın oldum çok ağrıma gidiyor kızla 3 haftadır çıkıyorlar aşık oldum diye geziyor etrafta içimdeki bu nefret sönmüyor bitürlü hep aklımdalar mutsuz olsun istiyorum beni üzdüğü gibi üzülmesini :KK43:( içim nasıl soğur aklımdan çıkmıyor çok yoruldum ve hala giderken kendini haklı görüyordu söylediği laflardan sözlerden bu ilişkiyi bitiren benmişim gibi davranıp durdu beni suçladıkça suçluluk psikolojisine girdim :KK43:
Bir sekilde beden,ruh ya da baska bir seyle sizden faydalanmis pislik.Bence en güzel ceza onu sonsuza kadar yok saymak.Gene gelir sende şutla gördün ışte pislik

Berbat bir insanmış. Kurtulduğına sevin. Bir daha da ilişkisi olan kişiyle bu minvalde görüşme.

Mutlu olduğunu nereden biliyorsunuz, sadece göstermelik olmadığını?

Mutlu olsa ne olur hem. Sizin de önünde mutlu günler vardır emin olun. 27 yaş hayatın başı sayılır. Hoppa

Sevgilisi varken sana mesaj yazan senle buluşmaya çalışan adamdan çok beklenesi bir davranış olmamışmı zaten? Bence sevgilisi olduğunu öğrenir öğrenmez sepetlemeliydin..Sana saygısı sevgisi bildiğin sıfır.. Hatta eksilerde..İnsan düşmanına demez o sözleri yahu..Yanlış insana üzülüyorsun bunu düşünüp soğuman gerek bir an evvel. Kalitesizlik had safhada bu adamda.

X