sana yazmama farklı anlamlar yüklemişsin sadece elimin altında sen vardın

Ge
Arkadaşlar merhaba benim 4 yıllık bir ilişkim vardı son 1 yılda aramız baya bozuldu ve erkek arkadaşım tarafından terkedildim. İkimizde kendimizi haklı buluyorduk ayrıldıktan 5 ay sonra benimle barışmak istedi. Bende istiyordum ama biraz hatalarını anlasın istedim ve geri dönmek istediğinde hemen yüz vermedim tersledim oda 3 hafta sonra bir başkasıyla sevgili oldu. Ben bunu öğrenince çok üzüldüm ama belli etmedim. Sevgilisi varken bana yazmaya devam ediyordu hata bendeki bende cevap verdim. Sürekli beni arayıp duruyordu bende ona sürekli sevgilisi olduğunu hatırlatıyordum. Ama o hala beni unutamamış gibi davranıyordu bana sürekli o kıza karşı bana hissettiği şeyleri hissedemediğini söylüyordu. İnanamıyordum başkasıyla sevgili olduğuna bir türlü. Sonra birgün beni aradı yeni sevgilisiyle tartışmışlar tekrar benimle olmak ister gibi konuştu haftasonu görüşelim dedi. Ertesi gün bana haftasonu planın varsa erteleme dedi yani kızla barışmışlar.. bende çok sinirlendim ağzıma geleni söyledim ikimizi bi arada oynatmaya çalışıyordu ve bana dediki sana yazmama farklı anlamlar yüklemişsin sadece elimin altında sen vardın o yüzden aradım.. daha neler neler söyledi ama en ağrıma giden bu oldu tabii bende ona baya bi şey söyledim o günden beridir konuşmuyoruz birbirimizin numarasını da sildik ama şu an onlar mutlu bir şekilde ilişkilerine devam ederken ben çok üzülüyorum 4 yıl aşık olduğu kadınken şimdi elinin altında olan kadın oldum çok ağrıma gidiyor kızla 3 haftadır çıkıyorlar aşık oldum diye geziyor etrafta içimdeki bu nefret sönmüyor bitürlü hep aklımdalar mutsuz olsun istiyorum beni üzdüğü gibi üzülmesini :KK43:( içim nasıl soğur aklımdan çıkmıyor çok yoruldum ve hala giderken kendini haklı görüyordu söylediği laflardan sözlerden bu ilişkiyi bitiren benmişim gibi davranıp durdu beni suçladıkça suçluluk psikolojisine girdim :KK43:
Gecmis olsun tatlım yeni ilişkilere yelken açarsın zamanla.salla

Bence ilişkinizin bittiğini görün ve mesajları kıza atın sonrada numaranızı değiştirin hayatınıza devam edin belli duygusal birisiniz bunu aşmak için öncelikle sosyal medyadan kendinizi soyutlamanız gerekiyor ama içinizi soğutacak olan hamle kıza mesajları atmak olacaktır çünkü iki tarafta aldatılmış bu iğrenç birşey ? kim veriyor bu hakkı insanlara ? aldatılmak cidden kötüdür ne insanlar gördüm kendini asanlar mı kesenler mi herkesi gördüm o kadar kötü hissettiriyor ki bu tür olaylar sizde zamanla kabulleneceksiniz tabi kendinize 1 - 2 yıl şans verin numaranızı değiştirin kimseye vermeyin sevgilinizin çevresiyle ilişkinizi kesin kendinizle alakalı olun zamana bırakın kendinizi

Ama ona bu tavrı siz vermişsiniz bir insandan ayrılırsam bana kafasına göre ulaşamaz karşında koca bir engel yada yeni sevgilimle çekilmiş güzel fotolarımı adam plan yapıyor sizde uyuyorsunuz kendinize yeni yoo seçin o kişiyi düşünmeyin o kafadaki karakter her zaman daha güzelini bulunca gider.

Bence ilişkinizin bittiğini görün ve mesajları kıza atın sonrada numaranızı değiştirin hayatınıza devam edin belli duygusal birisiniz bunu aşmak için öncelikle sosyal medyadan kendinizi soyutlamanız gerekiyor ama içinizi soğutacak olan hamle kıza mesajları atmak olacaktır çünkü iki tarafta aldatılmış bu iğrenç birşey ? kim veriyor bu hakkı insanlara ? aldatılmak cidden kötüdür ne insanlar gördüm kendini asanlar mı kesenler mi herkesi gördüm o kadar kötü hissettiriyor ki bu tür olaylar sizde zamanla kabulleneceksiniz tabi kendinize 1 - 2 yıl şans verin numaranızı değiştirin kimseye vermeyin sevgilinizin çevresiyle ilişkinizi kesin kendinizle alakalı olun zamana bırakın kendinizi
Hayır asla atmasın konu sahibi haksız konuma düşer bu sefer kız inat olarak oğlana daha çok bağlanır bizi cekemiyorlar moduna girer. Ve konu sahibini hırpalarlar.

Sende her aradıgında konusmasaydın. Sevgılın var dıye uyarmak yerıne engelleseydın gayette hosuna gıtmıs baska kızıla cıkarken senıbarayıp sana ask sozlerı soulemesı ee ne beklıyordun kı senı sevıyprum derken baskasıyla cıkan adamdan. Bence yoluna bak cunku yıne donse yıne kabul edecek gıbı bı ızlenım bırakıyorsun

X