Sanal aldatma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çift terapisine gidin. Akut dönem kafanız karışık ve bunu unutmanız zaman alacak. Ayrılsanız da içinizde kalacak. Kendisinin bu arasa tüm maddi imkanlarını kendinize geçirin ki bir süre sonra iyice yüzsüzleşecek ve ayrılma durumunda o sevdiğiniz insan bir anda inanılmaz çirkef biri olabilecek.
Tam dediğiniz gibi, ayrılsam, fiziksel birliktelik de yok, görüntülü konuşma da yok, diycem. Ayrılmasam içimde kalacak. Maddi olarak, imkanlar bende. Hatta bu süreçten sonra, bir mal varlığını daha üzerime geçirdi ama çok da gözümde değil açıkçası. Ekonomik özgürlüğüm var şükür, vermese de karınca kararınca idare ederim.

bu cevap bence kisiye gore degisir. Bana göre bu bir aldatmadir ben bunu kendime yediremezdim. Elinize saglik bu arada iyi yapmissiniz. Ilacla falan alakasi oldugunu dusunmuyorum aldatma aldatmadir ha yazismis ha yatmis. Ayni sey hic farki yok benim icin tabiki. Ama dedigim gibi yinede karar sizin

Eski üyelerdenim ama tanınmak istemediğim için, biraz da kadınlık gururuma yediremediğim için farklı bir üyelik aldım.Eşimle evlilik öncesi 3, sonrasında da 4 yıl, toplam 7 yıldır beraberiz. Bir çocuğumuz da var. Güven temeline dayalı, başkasına yan gözle dahi bakılmayan, ilişki başladığından beri f.book, i..ram gibi sosyal medya hesaplarını bile kendi isteğimizle kapatmış, birbirimize serbest alanlar da bırakan örnek bir çift idik, taa ki 3 hafta öncesine kadar.
4 hafta önce eşime bir hafta boyunca ders çalışacağımı, çocukla akşamları biraz ilgilenmesini istediğimi söyledim. O zamana kadar sürekli ortada olan telefonu, ilk defa sürekli cebinde gezmeye başladı, işyerindekilerle bir erkek WhatsApp grubu kurduklarını ve biraz fazla argo kelimelerin geçtiğini, telefonu o yüzden yanında taşıdığını söyledi. O hafta çocukla hiç ilgilenmediği gibi, çocuk onun yanına gittiğimde 'işim var' deyip sürekli kızdı. Aramız son zamanlarda yanlış anlaşılmalar, yatırım yapma amaçlı haddinden fazla borca girmelerle ilgili açılmıştı. Son zamanlarda öfkesini çocuğa ve bana karşı kontrol edemediği için de doktor tavsiyesi ile depresyon ilacı kullanmaya başlamış ama ani bir şekilde - ki kesinlikle yapılmaması gerek-kesmişti. Aklı bir karış havada gibiydi, ilk defa 5 gün ayrı uyuduk, libidosu yüksek insanlar olduğumuzu için birbirimizi de hiç boşlamadık bu süreçte bile. Ayrı uyusak da her sabah beni ve çocuğumuzu çok sevdiğini ifade eden sözler fısıldayıp kulağıma, öyle gidiyordu işe. .
Velhasıl pazartesiden cumaya böyle bir ders çalışmalı 5 gün geçirince, ailem, çocuğa birkaç gün biz bakalım, siz de karı-koca vakit geçirin, sınavlara da, rahat kafa ile girersin, dedi. Çocuğu 2 günlüğüne aldılar. Cumartesi çok iyi vakit geçirdik eşimle, süslendim, püslendim. Cumartesi akşam da arkadaşları ile buluştuk, gayet mutluyuz, eli elimde hep, ben onu sıklıkla övüyorum, duyduğum gururu belirtiyorum. (Bu arada benim çok hoş, iyi kariyerli bir kadın olduğumu ve nasıl onu seçtiğimi anlamadığını, bunun bir nimet olduğunu ara ara dile getirir.) Bir ara lavaboya gittim, dönüşte arkası bana dönüktü, farketmedi geldiğimi, bir kadın ile mesajlaşma gördüm. Tabi o an kavga kıyamet telefonu aldım elime. Sanal seks konuşmaları. Mekandan çıktım, kuytuda bir yerde açık konuşucam, eşimin yüzünü gözünü dağıttım. Suratı tırnak izlerimle dolu olduğu için bir müddet rapor aldı hatta,işe gidemedi. O gece telefonu bende kaldı,sabaha kadar, ben de kız arkadaşımda kaldım. Tam tahmin ettiğim gibi, derse başladığm, erkek grubu ile konuşuyoruz dediği pazartesi günü sanal seks konuşulmaya başlanmış ve bu şekilde toplam 3 kişi ile konuşulmuş. Karşıdakilerden 2 tanesi buluşma teklif etmiş, eşim de reddetmiş 2'sini de. Karşıdakilerin eskort olduğuna eminim, arkadaşlık sitesine üyelik alınmış ve ben telefonu ele geçirmeden önce hesap komple silinmiş, dondurma değil.
Amacım neydi, diyorum, kafam çok dağınıktı, depresyon ilacını bırakınca bir değişik oldum, vs dedi. Cinsel ve duygusal açıdan eksik yön var mı, dedim, yok,dedi. Aynı soruyu o gece ortamda bulunan en yakın arkadaşı da sormuş, hiçbir sıkıntı yok, bunalmştm borçtan vs, ilacı da bırakınca değişik bir hale büründüm, demiş. Şimdi bin pişman. Ben babasının evine yolladım onu, 30 km uzakta. Bir müddettir orda kalıyor, babasına da söyledim, oğlun böyle böyle yaptı, diye. Ben senin tarafındahım, dedi, sağolsun. Eşime, çocuğu istediğinde görebilirsin ama benim düşünmem lazım, dedim. Günlerdir babasından. Yaptıklarına bin pişman, utancından yerin dibinde olduğunu söylüyor, bir şeyler yapmaya çalışıyor, yok Tatile götürme çalışmaları, yok pahalı hediyeler vs. Ama napıcağımı bilmiyorum, Bir müddettir ayrıyız, ufaklık babasını görüyor, ama babasını çok özlediğini söylüyor.

Elimde olumlu yanlar şu, birincisi hiçbiri ile buluşmamış, buluşmak gibi bir amacım yoktu, seninle cinsel boşluğum yok, diyor. Hakikaten libidosu yüksek 2 insan olarak birbirimizden memnun olduğumuzu biliyorum. Tek nokta var, benden istediği ama benim reddettiğim cinselliklte birşey vardı, onlar konuşulmuş.

İkincisi hiçbir görüntülü konuşma, buluşma, sesli konuşma dahi yok.
Üçüncüsü, zaten hesabı silmiştim, sen de görmüşsün, bu kişi de buluşma teklif edince tamamen bitirecektim, diyor.
Dördüncüsü, bu ilacı yarıda kesince kafa biraz dumanlı oluyormuş, esprili ifade ile, aklı pek yerinde değildi, gibi.
Beşincisi hiçbir vukuat yok, şimdiye kadar. O ortamda buluna en yakın arkadaşı da çok oldu. Kızlar geçse, kafasını kaldırıp bakmayan bir tip normalde. Ama diyor ki, ben zaten reelde böyle bir şeyi seninleyken hiç yapmadım, bunu yapacak cesareti olan birisi de değilim.
Evet çok pişman,ne desem yapılıyor, aile terapisti ile konuşalım, dedi, ne gerekiyorsa, ilaca yeniden ve düzenli başlayayım, dedi ama ben acayip öfkeliyim. 6 günlük bir konuşma. Duygusal hiçbir şey yok. Bardak kırılmadı ama çatladı. Ne yapacağımı bilmiyorum. Boşanmak konusunda maddi, manevi çok sıkıntı çekmem. Ama fiziksel birliktelik yok, diyorum, bir yandan da nasıl bunu yapar, eli elimdeyken başkasına mesaj atar, diyorum, kafam çok karışık. He bu arada, eşime sorsanız, bir daha kesinlikle olmayacak, dersimi aldım, fiziksel birliktelik, görüntülü konuşma bile yok, bu aldatma değil, benim aptallığım, diyor.

Fikirlerinize ihtiyacım var, kızlar.
Bu nasıl bir açlık, yokluk erkeklerde ki anlamıyorum. Her konuda kusursuz denecek seviyeye gelmiş bir evliliği nasıl böyle rencide edebilirsin? Valla bu tarz konularda boşan yazmaktan uzaktan böyle yazması çok basitmiş gibi net konuşmaktan sıkıldım ne yalan söyliyim :KK70: Normalde inanmadığım bi şey varsa oda aldatmanın sanalı fizikseli bahane değildir aldatma aldatmadır. O seks konuşmalarını sizde erkeklerle yapın o zaman o kadınlarla yapsın ne tür bi ilişkiye döner bu? Her depresyona girip boşluğa düştümüzde bizde o zaman konuşalım birileriyle yatıp kalkalım. Şu bahanelerin saçmalığına daha çok sinirleniyor insan. Gül gibi ailen var insan biraz kaybetmekten korkar. Cinsellikte her istediğini yapmak zorunda da değilsin tabi ki. Ama ne denir bu sefer bende bilemedim.

Tam dediğiniz gibi, ayrılsam, fiziksel birliktelik de yok, görüntülü konuşma da yok, diycem. Ayrılmasam içimde kalacak. Maddi olarak, imkanlar bende. Hatta bu süreçten sonra, bir mal varlığını daha üzerime geçirdi ama çok da gözümde değil açıkçası. Ekonomik özgürlüğüm var şükür, vermese de karınca kararınca idare ederim.
Ooooo bence bu adımla siz adama yol açtınız
Bi halt yemeye kalktı yakalandı üzerinize mal yaptı kabul ettiniz ve devam ettiniz, diyecekki midesiz bir karım var aldatırım yakalarsa birşey daha yaparım üstüne susar oturur parayla halledilmeyecek birşey değil

Üzerinizde olması yine fark etmiyor ayrılma durumunda evlendikten sonra oluyorsa yine hak iddia eder. Oğlunuzun üzerine geçirmeyi araştırın.
Ve kesinlikle evlilik danışmanından yardım alın

Suçu ilaçlara atması çok aptalca değil mi? Bunu bahane olarak sunması size hakaret bence. Karşındaki insanın aklını küçümsemek çünkü ilacı bırakmasını öne sürmesi.

Siz fiziksel birliktelik olmayışına çok takılmışsınız ama zaten 6 gün birileriyle yazışalı. Daha o cesarete gelememiş. Onda bile size sınav zamanı destek olmamış. Düşünün ne kadar istemiş başka kadınlarla yazışmayi. Zaman ilerleme her haltı da yermiş rahatlıkla.

Esiniz artık kendisini size uygun görmüyor bence..
Aşırı kontrollü ve güçlü olmanız boğuyor olsa gerek.
Ayrıca kariyerli olmanızı vurgulayip beni neden seçtiğini anlamıyorum demesi de içten içe bundan usanip tiksindigine delalet bana kalırsa.
Durumdan hoşnut olduğundan değil yakındığı için dile getiriyor olabilir mi ?
Yüzünü tirnaklayacaksiniz,adam ise gidemeyecek kıvama gelecek,telefonu sizde kalacak ve bu kadar çaresiz olacak öyle mi ? Hiç sanmıyorum.
Bence sözünü dinletebilecegi,istediğini yapabileceği,ilişkide baskın gelebilecegi birini arıyor.Sanal olarak denemiş,gerçeği için alıştırma yapmış bence.
Bence kocanizin içten içe biriktiriyor ve ummadiginiz anda çok sert bir tepki verebilir,dikkatli olun.
Evet kontrollü ve güçlü olmam onu boğmuş olabilir, buna katılıyorum. Kariyer konusu da aslında o benden daha üst konumda, mesleki olarak, çok daha iyi para kazanıyor, ama kariyerde ziyade o, görsel olarak çok ortalama, kendi ifadesi ile insanların pek de dönüp bakmayacağım bir tip. Ona göre ben, boy, pos, fiziki şartlar bakımından onun yanında fazla duruyorum, kastettiği layık olmama durumu maddiyattan ziyade bu.
Yüzünü tırnaklarım, başkasında kaldım, telefonu da sabaha kadar bende kaldı, bunu ona inanmam için kabul etmek zorunda kaldı. Telefonu istedi, vermedim, neyi silip neyi silmeyeceğini bilemezdim. En yakın arkadaşı da yanımdaydı. Kızda kalsın telefon, bakacağına baksın, dedi. 8-10 saat sonra verdim telefonunu.

Cinsel hayatınızın yolunda olması da sizi kandırmasın, bu hiçbir anlam taşımıyor, benim ağbim gece sevgilisiyle sevişip sabaha karşı eve gelip karısıyla sevişip öğlen tekrar karısıyla sevişip sevgilisine giderdi
Korkunç, ne denir ki..

Ben başka bir kadınla olabilecek kadar cesaretli değilim demiş açıkça, bu kadar ahlaksız değilim dememiş, yarın bir gün yine ilaç kullanacak bu sefer bir kadınla yatacak ve size ilaç kafamı bulandırdı bir cesaret geldi bilinçsizce yapmışım diyecek
Aldatırsan, seni bırakırım, demiştim. Anne ve babası boşanmış olduğu için boşanma olayından çok korkuyor. Fiziksel birlikteliğe bu yüzden de yanaşmamış olabilir, gibi geliyor. Ama dediğiniz gibi, ne malum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X