Sandaloz Sakızı ve Elma Sirkesi ile Zayıflama Deneyimlerimiz

canım soğan suyunun faydasını sandaloza başlamadan gördüm ben inanılmaz inceltiyo ve tartıda farkediyorsun inan. ilbal gürpınar sadece soğan suyunu ile kilo vermiş ve müthiş olmuş programında kendisi açıkladı.o yüzden yiyorum almayayım mantığıyla arada soğan suyu(1.lt) içiyorum günde inan aldırmıyor. yarın sıvı diyeti yapıcam kendi bünyemi bildiğim için zor bir yol seçtim sabah sadece 1 etiformumla kahvaltımı yapıp sandaloza ve elma sirkesine devam bu arada 1 lt soğan suyu ve 1 lt bitki çayı içicem. 10 günüm var mersine gidicemm vermem lazım bakalım ayrın sabah başlıyorum sizi haberdar edicem. bu arada 3 ay önce canım eşim bana dunlop koşu bandı aldı süper bir alet ama bebeğim yürümeyue başladığı için kullanamıyorum 1 aydır (( şansss her zamn bir engel var ama başarıcamm BAŞARICAZZZ...

demekki bünyeden bünyeye değişiyor.. Eee koşu bandında varmış bebişin uyudukça yaparsın kaydirigubbakcemile2 1-2-3 hihoyyyt bende de T&S var hep beraber vereceğiz inşallah kilocukları kaydirigubbakcemile5:enbuyukkk:

canım bendeki sandaloz sakızı da bayaa ufak Ben göz kararı ayarlayıp çiğniyorum.yani bir misket gibi gözkararı ayarlıyorum.

1 haftadır bende öyle göz kararı içiorum akşam yemeklerini azalltım yada hiç yemiyorum ama henüz pek bi değşiklik yok gibi gözüküyo sandoloz sakızını her gün sabah akşam çiğneyip suyla yutuorum ama 2-3 gündür sirkesini yapmıyorum bilmiorum napmalıyımm
ben hiç kilo veremicek miyim (( bu kış 5-6 kilo kesin aldım çoook mutsuzuuummmmmmm ilaç kullanmakta istemiorum

Canım akşam yeneklerini atlama.Günde mutlaka 1 kase çorba iç hem tok tutuyo hem sulu yemek mantığı diyette çok öenli. Daha bi haftan olmuş canım. Daha dur yaza kadar var zamanımız.Vücudun sana direniyorsa sen ondan daha inat çık ve onu yenkaydirigubbakcemile5 Bence sirkeyi de iç sandalozun arkasından. Kilo verenler o şekilde verdiklerini söylüyorlar. Bende bgn eski kotlarımlar birine girebildim veee çok mutlu oldum.KEndime yeni cicler alıcam 1 ay sonundahihoyyyt

valla ben 2.5 hafta ıctım 1 gr bıle oynamadı tartı artık ınancımı yıtırdım.galba bu ısın tek caresı ye-me-ye-cek-sınnnnnnnn.cok guvenmıstım sansaloz skızlı elma sırkesı karısıma ama olmadı.bıraktım...cok mutsuzum.((((((((((((((senağlama

a

canım günde 1 litre bitki çayı olarak ne tüketiceksin? bence günde 3 bardak yeşil çay içmek zayıflamada müthiş etkili. Metabolizmayı hızlandırıyor. Bİde 10n günde ne kadar vemyei düşünüyosun. Spor yaparsan TArtıda kiloyu az vermiş gibi görünürsen de incelmene çok faydası olur..

canım bitki çayı beşi biryerde içiyorum.günde 1 lt. saat 15:00 a kadar bitmiş oluyor öğleden sora ise soğan suyumu içiyorum tabi sandaloza ve elma sirkesine sabah akşam devam. sonucu bildiricem 3 nisan sabahı bildiricem:)) çünkü o gün mersine gidiyorum:) bakalım hadi bakalım hepimize kolay gelsin ha abu arada ekmek şeker hiçç yok menümde yanlış biliyorum ama sadece 2 öğün sabah yumurta vs. etiformumla akşamda sadece çorba ve salata..

canım ben de şeker hiç tüketmiyorum zaten normal çayı çıkardım hayattan.teşil çay içiyorum sadece. Ama kepek ekmeği yiyorum sabahları. meyve de ye bolbol canım hem vücudu kandırıyoruz bu şekilde sağlıklı besin ama yine de vücut doyuyo.Hadi bakalım kolay gelsin.Güzel sonuçlarını bekliyoruzzkaydirigubbakcemile5

kızlar 2 haftadır 80.800 altına düşememiştim ama sabah tartıldığımda 80.300 çıktı çok mutluyummm aynen devam... bu arada çayıma ilave yaptım bugün kiraz sapı ve rezene daha fayda göreceğimi umuyorum.. :)) temmuza kadar 60 larda olmam gerek mutlakaaa hedefim 60...

kızlar merhaba..kilo kayıplarının devamını dilerim tontican.Bende 25 gün tartılıp diyete başladığım yerde tartıldım vee şok 7 kilo vermişim.Öle aç da kalmadım ama bu kilo nasıl gitti anlamadım belkide sandolaozdandır::)

sadece sandoloz ve yeşil çay mı tüketiosun
tam olarak neler yaptığını yazabilir misin?
bide ekmeği tamamn mi kestin ben sabahları simit öğlenleride 1-2 idlim ekmek yiyorum akşam yememeye çalışıyorum
yanlız bu sandoloz sakızı ve sirke tansionumu düşürüyo galiba benim kan şekerimdede düşüklük olabilir bilemiyorum
2 gündür içmiorum sandoloz bugün sabah aç karna gittim kan aldırdım test yapcaklar kansız değilmişim hatta bi bayana göre fazla bile dedi kadın hemen çıktı onun sonuncu diğerlerini bekliyorum
bide idrar aldılar o ne için bilmiyorum
bütün ailemde şeker var hem anne hem baba tarafında belki benimkisi erken çıkmıştır...sürekli açlık hissediorum deli olcam

ya ben bu sandolozu denedm bi süre sonra yapamadım midem bulandı vala :)
elma sirkesini her daim içiyorum ama

merhaba arkadaşlar.bende bugün aldırdım sandaloz sakızını.hihoyyythemen tadına baktım,çok hoşuma gitti ağzımda dağılıveriryor.elma sirkesini 1 haftadır içiyordum.yarın sabah ikisini birden kullanmaya başlayacağım.gelişmeleri bildiririm size.inşallah kilo veririz hep birlikte.kaydirigubbakcemile5

kızlar sandaloz sakızını kaç liraya aldınız acaba? eşim 100 gr.mını 15.00 tl. ye almış.merak ettim bende.

sandoloz sakızını kullanırken tatlandırıcı kullanılabilirmi,bilginiz varmı.

15 lira olamaz heralde kaç yere sorduysam kilosu 60lira dediler

canım 3 gün önce arkadaşım aldı aktardan 250 gr 5 lira ona kazıklanmışsın dedim yapma ya dedi üzüldü 2 lira için. inanmıyosan alıp gönderirirm valla sorun değil benim için kaç kilo istiyosan söle hayatım :jeyyar:

canım ben sandaloz sakızı sirke ile bide günde en az 2 bardak yeşil çay tüketiyorum. sabahları küçük yuvarlak ekmekler varya ondan 1 tane kepekli yiyorum ve haftada 6 gün spor yapıyorum. cnm sirke tansiyonunu etkileyebilir. ben de açıktıkca yemeye çalışıyorum.yani atıştırıyorum ceviz,kraker veya meyva yiyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…