SANIRIM HER ŞEYDEN SOĞUDUM

booksmoney

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2018
985
1.264
Temmuz ayında eşimden boşandım çok zor dönemden geçtim ve hala geçiyorum sanırım. Bi dönem aklıma çok fazla geliyordu kötü anılar silinmeye başlamıştı. Çok şükür o dönemi de atlattım.
Geçen ay birisiyle tanıştım. Boşandığımı biliyordu bunu sorun etmedi ve çok güzel bi ilişkiye başladık ya da ben öyle sandım bilmiyorum. Her şey çok iyiydi her bulduğu fırsatta arıyordu yazıyordu nereye gitse haber veriyordu. Bir aydır konuşuyoruz her şey çok yavaş yavaş ilerliyordu daha sonra aramızda yakınlaşma oldu. Bunu anlatıyorum çünkü bununla mı alakalı emin olamıyorum. Bizim aramızda geçenlerden bir hafta sonra konuşmayı kestik ve çok saçma bi şekilde oldu bu. Yine bi akşam konuştuk her şey normaldi sabah günaydın aşkımlar canımlar. Öğleden sonra kuzenimle ilgili bi sorun var dedi normalde biz görüşecektik. Bunun üzerine ben yazdım aradım ama hiçbirine dönüş yapmadı. İki gün sonra dayanamadım yeniden yazdım ne olduğunu neden böyle yaptığını başka bi kadın varsa bile en azından bi ayrılık konuşması yapması gerektiğini vs. yazdım.
Bana dediği şey şu başka bi kadın yok seninle ilgili de bi sıkıntı yok. Peki sorun ne vs diye yazdım. Yine cevap vermedi bende tamam o zaman hoşcakal yazdım buna bile cevap vermedi her yerden sildim. Şimdi anlayamadığım şey 30 yaşında bi adamın amacı ne? Çok üstüne düşünmek istemiyorum 1 2 aylık şey için ama her şey güzel giderken ne olmuş olabilir? Çok ortada kalan bi konuşma ayrılık oldu. Herkesin hayatımıza girmesinin bir amacı vardır derler bununda amacı sanırım beni eski eşimden tamamen uzaklaştırmaktı. Artık asla aklıma gelmiyor ne iyi ne kötü anılar artık bitmiş bi şey gibi daha rahat bi şekilde bakıyorum.
Tabi yine de üzülüyorum çünkü bitiş şeklinden dolayı farklı bi travma oluştu bende. Herkesle mi böyle olacak? Önceden evli olmam mı sorun oldu? Ama bana sorun değil demişti diye bir sürü senaryo kuruyorum kafamda.

Aramızda yakınlaşma oldu dedidiğiniz cinsellikse tek amacı buymuş Alıncada gitmiş.
Cinsellik dediğimiz şey bi kere sevişilip biten bişey değil ki amacı buysa bir kere sevişsin gitsin. Aksine daha çok sevişmek için yanında olurdu konu sahibinin amaç bu olsa.

Cinsellik dediğimiz şey bi kere sevişilip biten bişey değil ki amacı buysa bir kere sevişsin gitsin. Aksine daha çok sevişmek için yanında olurdu konu sahibinin amaç bu ols
Nebilim hemen sonrasında saçma sapan bitirmiş aklıma başka bişey gelmedi
Ama şimdi bu yorum daha mantıklı geldi

Cinsellik dediğimiz şey bi kere sevişilip biten bişey değil ki amacı buysa bir kere sevişsin gitsin. Aksine daha çok sevişmek için yanında olurdu konu sahibinin amaç bu olsa.
Evet önce bende konu cinsellik olabilir mi dedim ama konuşmaya devam ettik bir hafta daha sonra o gün ne oldu da böyle bi şey yaptı anlayamıyorum.

Evet önce bende konu cinsellik olabilir mi dedim ama konuşmaya devam ettik bir hafta daha sonra o gün ne oldu da böyle bi şey yaptı anlayamıyorum.
Valla enteresan bir durum. Ama allah kurtarmış diyelim bence. Ayrılmayı bile beceremeyen bir adamla çok vakit harcamamışsınız.

Benden dolayı dönmedi değil ama kendisi erken geldiği için olmadı bu arada. Ben sevişmem vs.diyen birisi değilim hoşlandığım insanla yapabilirim bunu öyle birisi olmadığımın farkındaydı.

Bunun boşanmanizla hiç alakası olmayabilir ki öyle düşünecek bir şey yok yaşadığınızda.
Benim etrafımda da gördüğüm bazı boşanmış kadinlarin bosanmayi kendi kafalarında normalleştiremediği için yaşadığı çoğu şeyi ona bağlıyorlar. Aslında farklı yorumlanacak şeyleri ben boşandım ya o yüzdene getiriyorlar.

Sizde olayı boşanmıs olmaniza bağlayıp moralinizi daha çok bozmayın. Yaşanabiliyor bu tarz şeyler.

Valla enteresan bir durum. Ama allah kurtarmış diyelim bence. Ayrılmayı bile beceremeyen bir adamla çok vakit harcamamışsınız.
Evet bi yandan öyle düşünüyorum çünkü hislerim yoğunlaşmaya başlamıştı. Şimdi her yerden sildim kafamı rahatlatmaya çalışıyorum sorun bende değildi diye.

Benden dolayı dönmedi değil ama kendisi erken geldiği için olmadı bu arada. Ben sevişmem vs.diyen birisi değilim hoşlandığım insanla yapabilirim bunu öyle birisi olmadığımın farkındaydı.
Kendine yakıştıramamıştır belki, iktidarsız bu diye düşündüğünüzü sanıp ağlıyordur evinde :)

Aslında hiç böyle bi insan değilim ama birkaç şey yaşadım şu birkaç ayda ve boşanmış kadın olunca daha rahat gözüyle bakıyor erkekler maalesef hala.

Kendine yakıştıramamıştır belki, iktidarsız bu diye düşündüğünüzü sanıp ağlıyordur evinde :)
Evet arkadaşlarımda aynısını söyledi direkt konuşmayı bitirse bundan dolayı olduğunu anlardın o yüzden bi süre daha konuşmuştur dedi. Anlayamadığım kısım insanlar o kadar güzel rol yapabiliyor ki kime güveneceğiz. Bi gün biterse bile bu yüzden biteceğini düşünmemiştim çünkü ilgisini çok açık açık gösteren biriydi.

Aslında hiç böyle bi insan değilim ama birkaç şey yaşadım şu birkaç ayda ve boşanmış kadın olunca daha rahat gözüyle bakıyor erkekler maalesef hala.
Bu kişinin derdi o olsa devam ederdi sizinle. Yakınlaşma da olmuş aranızda, bu amaçta olan biri niye görüşmeyi kessin? Dürüst değil, ayrılmayı da becerememiş ama dediğiniz gibi bir rahat bakma durumu görmedim konunuzda.

Evet bu durumda başka bi kadın daha mantıklı geliyor bana. Hem kendisi peşimden koştu beni böyle bi kafaya soktu daha sonra da ortadan kayboldu.

Mesela şöyle konuşan düşünen erkekler çok fazla, bu kadın dul , rahat özgür cinsellik yaşarım bununla sorunsuz, bakiyorki düşündüğü gibi cinsellikte yaşanıyor, eee diyor baska bı erkek olsa onlada yaşayacaktı zaten müthiş aşk, sevgide olmadığına göre uzaklaşmayı tercih ediyor. Belki adamın o sıra sevgilisi,nişanlısı yada evlenmeyi düşündüğü bı kadında olabiliyor.

Ayrılalı uzun bir zaman olmamış duygusal boşlukta olduğunuz için 1 ay gibi kısa bir sürede adama bağlanmışsınız. Sizi kırmamak adına başka biri olduğunu söylemekten kaçınıyor gibi geldi bana muhtemelen aklını karıştıran biri var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…