SANIRIM HER ŞEYDEN SOĞUDUM

Yani bu durumun pek çok açıklaması olabilir. Belki sizinle görüşürken aklında başka biri vardı, oradan yeşil ışık yanınca şerit değiştirdi. Belki ten uyumunuz olmadığını düşündü ve uzatmak istemedi. Belki mantıklı bir sebebi yok ama adam dümdüz dengesiz. Bence yaşandı bitti diye düşünün ve geride bırakın.

Yani bunu söyleyebilirdi söylemeyeceği bi durum yoktu ki. Ben artık istemiyorum hoşcakal diyemeyecek kadar ne olabilir ki.

Ten uyumu olmadığını da düşünmüyorum bu arada çünkü çok fazla heyecanlanıyordu sadece öpüştüğümüzde bile. Ama üstüne çok fazla düşünmeye gerek yok başka bi kadın olmalı.

Sebebi ne olursa olsun bir ayrılık konuşması yapılır. Belli ki iletişim becerileri düşük bir adammış.

Kötü bir dönemden geçtiğinizi anlıyorum ama bana kalırsa boşanmanız üzerinden çok kısa bir zaman geçmiş, kimseyi sorgulayamam lakin 1 ay gibi kısa bir zamanda karşınızdaki insanı ne kadar tanıyabilirsiniz? Bir şeylerden belki emin değil, belki amacı farklı, belki büyük anlamlar hiç yüklemedi bu ilişkiye, yine söylüyorum sorgulamıyorum asla, dilediğiniz kişiyle dilediğinizi yaşarsınız. Sadece bu kadar kısa sürede karşınızdaki insanı tanıyamayacağınızdan derin anlamlar yüklemeyin ki hayal kırıklığı yaşamayın.

Derin anlamlar yüklemedim aslında ilgisi hoşuma gitti ve dediğim gibi sürekli arayıp soruyordu beni bu kafaya sokanda kendisiydi. Fırsat bulduğu her an görmek istiyordu. Bende tam olarak yükseldiğim zaman böyle olması şaşırttı. Dediğim gibi bitebilir bitmesi sorun değil hiçbir açıklama yapmamış olması kafamı karıştır biraz. Ama olabilir son dönemdeki ilişkiler böyle sanırım

Yeni dönem ilişkiler bir çoğu böyle artık.
İyice tanımadan güvenmeden yakınlaşmayın bence zamanla bu tipler hemen belli ediyor zaten kendini.
Cinsellik peşinde olabilir başkası olabilir yada dengesiz olabilir.

Her şey hızlı gelişip yaşanmış, hisleri geçiciymiş izlenimi oluşturdu bende. Yani zaman kısa olduğu için ucu çok açık.

Sevgilisi vardır

Belki uzun süre devam eden sevgilisi vardı, bir ara ayrıldılar o sırada sizinle görüştü, sonra tekrar barıştılar bir anda.

Belki uzun süre devam eden sevgilisi vardı, bir ara ayrıldılar o sırada sizinle görüştü, sonra tekrar barıştılar bir anda.
Bu da olabilir tabi ama bana ayrılmak istediğini söyleyebilirdi diye düşünüyorum iletişim kurmamayı tercih etmesi şüphe de bıraktı ama yapacak bi şey yok artık.

Haklısınız ben biraz eskide kaldım sanırm. Uzun zaman aynı adamlaydım sonra da evlendim aynı adamla bu ilişkilere yabancı kaldım.

Bence amacı farklıydı yada aynı zamanda görüştüğü başka biri de vardı. Onunla bazı şeyler iyi gidiyordu belki de bu yüzden senden uzaklaşmış olabilir. Her ne olursa olsun durduk yere böyle gidilmez illaki başka birisi vardır. Kim senden ne kadar azalıyorsa mutlaka başka birine veriyordur.

Eşinizle en az 1 sene evli kaldiysaniz atlattiysaniz 1 2 aylık ilişkiden de ayrilirsiniz.

Yakinlasma cinsel anlamdaysa amacina ulaşmis heycan kalmamis tam. Bir sırtlan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…