SANIRIM HER ŞEYDEN SOĞUDUM

Bu akşam başka bir boşanmis uyenin konusuna da yazdim. Bir erkegin ilgi, alakasina kapilmayin kisa sürede, bunu hepsi yapiyor cunku.
Erkeklerle flort deneyimi cok fazla olamayan kadinlar baslarda gelen her ilgiyi özel saniyor galiba ama değil. Tanimadan kisa sürede sadece ilgi alakaya kapilmamak lazim.

Ten uyumumuz vardi cok heyecanlaniyordu filan diye anlattiginiz yorumda benim aklima gelen tek sey adam uzun zamandir biriyle olmamiş boşalinca da geçmiş.
Ten uyumu yakalasa o adam sizi sirf bunun icin bile sallamamazlik etmezdi.
Malesef cok romantik yaklasiyorsunuz adamim her hareketine ama biraz basit düşünmeye calisin. Karsiniza gelen her erkek derin değil.

Benimle bu kadar 7 24 konuşuurken başkası varsa gerçekten helal olsun çünkü bulduğu her fırsatta arıyordu yazıyordu görüşüyorduk
Emin ol vardır tecrübe ile sabit bir şekilde yolunu bulup yapan yapıyor bende aynı senin gibi diyordum sonrası içinde helal olsun valla bu kadar nasıl yaptiya döndü iş.. umarım atlatırsın

Aslında olay çok basit biliyor musun? Biz kadınlar çok düşünüyor ve sorguluyoruz. Adam herhangi bi sebepten dolayı seninle konuşmayı kestikten sonrasını neden bu kadar önemsiyorsun ki , şuan o adam hayatına devam ediyor ve sen umrunda değilsin hayatı kaçırıyorsun bunları sorgulayarak .... bunun cevabını bulsan sana ne faydası olucak ? Biz kadınlar gerçekten bazı şeyleri çok didikliyoruz ve kendimize sorun yaratıyoruz devamlı halbuki oldu bitti gitti olarak bak önüne bak ... nedeni niçinüni her zaman böyle sorgularsan çok fazla soğursun ve kendimi boş yere yıpratırsın ... birşey bittiyse geriye bakmanın bi anlamı yok .. hadi 1 yıldır sevdiğin adam olsa anlıycam sorgulamalarını bi nebzede olsa , böyle meselelerden dolayı kafanı böyle şeylerle doldurma başka şeylere odaklanmalısın hayatında bence...

Amacının farklı olabileceği bi durum yoktu cinsellik konusunda yaşamam gibi bi düşüncem yoktu ama dediğiniz gibi en mantıklısı başka bi kadın. Tabii bunu da anlayamıyorum çünkü o kadar çok konuşuyorduk ki başkasıyla nasıl konuştu nasıl görüştü bilemiyorum.

Emin ol vardır tecrübe ile sabit bir şekilde yolunu bulup yapan yapıyor bende aynı senin gibi diyordum sonrası içinde helal olsun valla bu kadar nasıl yaptiya döndü iş.. umarım atlatırsın
Atlatamayacağım bi durum yok sadece olayın oluş şekli biraz rahatsız etti beni kendimi sorgulamama sebep oldu.

Öyle yapıyorum zaten hayatımda başka şeylere odaklandım ama dediğim gibi birden bire ortadan kaybolunca rahatsız oldum bu durumdan sadece ve kendimi sorgulamaya başladım.

Haklısınız tabii ki bi yandan bende böyle düşünüyorum. Yani olmayabilir de tem uyumu vs. her neyse. Ama en azından bi şey olduysa bile konuşmak istemiyorum diyebilirdi diye düşünüyordum bu yüzden kendimi çok fazla sorguladım. Ortalama 1 2 aylık bi şeye çok fazla anlam yüklemekten ziyade son zamanlarda başarısız bi evlilikten sonra kendimi çok fazla sorgulamaya başladım.

Bazi insanlar dengesizdir, neyi neden yaptıklarını sorgulamak zaman kaybı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…