Sanki bir bataklıktayım,gittikçe batıyorum ve hiç çıkamayacak gibi hissediyorum.Size de hiç böyle oluyor mu ?

Bir de olumlu yönlerinizi yazabilir misiniz buraya acaba rica etsem böylece tekrar olumlu yönlerinizin de olduğunu hatırlamış olursunuz. Kimse mükemmel olmadığı gibi kimse de sadace berbat değildir.
Tabii haklısınız :)
Bu özelliklerimi dışarı yansıtma konusunda başarılı olup olmadığımı bilemem ama şöyle sıralayabilirim.
-Bunu iyi özellik olarak yorumlar mısınız bilmem ama yazayım.Çok fazla öyle anım olmamış olsa da mutlu olduğum,sevindiğim bir durumda nispet yapmayı sevmem.Herkes görsün,herkesin gözüne sokayım düşüncesi olmaz.Sevdiğim ve o konuda yarası olmadığını bildiğim yakınlarımla paylaşırım.Özellikle gizlemem de kimseden ama hava atmak,nispet yapmak benim tarzım olan şeyler değil.Daha mütevazi olmayı seviyorum.
-İnsanlara nasıl olduklarını sorarım.Dertlerini paylaşır destek olurum.Onların nasıl hissettiklerini önemserim.
-Teşekkür etmeyi ve özür dilemeyi bilirim.Bazen özür dileme konusunda sorun yaşıyorum ama yüzüm olmadığı için.
-Kimseyle asla dalga geçmem.Alay etmem.
-Sevmeyi çok iyi bilirim.Sevdiğim insanları mutlu etmek isterim onlarla ilgilenirim.
-Herkes hakkında hemen kötü şeyler düşünmem.Aklıma kötü düşünce gelirse de geçip gitmesini beklerim.
-Hiçbir düşünce tarzına ya da görüşe fanatizm derecesinde bağlanmam.Hatta sahip olduğum net görüşler bile yok.Neyin hepimiz için daha doğru olduğuna inanıyorsam onu desteklerim.Gerekirse kendi doğrularımı da sorgularım.

Başka da vardır illa ki ama şimdi yazamadım.

arkadaş olabiliriz hiç arkadaşım yok diye asla üzülmeyin lütfen

Bende sürekli aynı atakları yaşıyorum. Kendimi kabullenemiyorum 28 yaşındayım tahminimce sen benden küçüksün. Ben sen kimyasal yanık kazası geçirdim yüzümle ilgili olayın üstünden 3 sene geçti bende aynı şekilde yüzümdeki değişikliği kabullenemiyorum insanlarla konuşmak sosyalleşmek içimden gelmiyor majör depresyon denildi verilen ilaçlar işe yaramıyor ne yaptıysam düzelemedim çalışamıyorum evden çıkamıyorum her gün mutsuz ve ruhsal acı çekerek uyanıyorum

Yazdıklarınızın bir kısmını hatta bir kısmının çoğunluğunu yaşıyorum özellikle regl dönemlerim yaklaştığında iyice artıyor. Bu duyguları hep bastırdığım İçin mi özel dönemlerde nüksediyor bilmiyorum ama berbat duygular. İç yakıcı... kendini her şey için değersiz görme... bu arada bir işim var ama orada bile aşırı mutluyum diyemeyen biriyim. Düzeltmek istediğim çok şey var ama enerji sıfır. Hep uyusam o koltuğumdan kalkmasam ne olur sanki? Ama düzeleceğiz diye düşünmek istiyorum. Geçecek bu günler... o imrenerek baktığımız her şeye kavuşacağız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…