Şans vermek mi arkama bakmamak mı

Eskiden cok hizli yasadigini ve duruldugunu size neden anlatti anlamadim. Bunlari anlatan tipler bana cok itici geliyor. Bunu anlatmadaki amac ne yani? Varlikli bir aile oldugunu nereden biliyorsunuz? Bunu da kendi anlattiysa hic gorusmeyin derim.

Yaklaş alnından öpcem 😎

Ben şu duruldum muhabbetine cidden sinir oluyorum şu yaşımda biri karşımda şu cümleyi kursa insani saygımı kaybederim.

Artık duruldum huzur istiyorum demek niyetim ciddi evlilik demek bana göre ki karşı tarafı kandırmak için ortaya atılmış bi yalan yani, makul olanı birine aşık olursun evlenmek istersin evlenmek için profilinde çiçek resmi olan muhtemel (!) bi hatuna bu kadar yürümezsin.

Aynı meslek grubunda olduğum biriyle ortak grupta bir soru üzerinden bir konu üzerine konuşma geçti. Benim bu grupta resmim yok. Soruyu detaylıca konuştuk ve meslekleğimiz hakkında uzunca da bir konuşma geçti. Bu adam ertesi günlerde de gün aşırı gayet seviyeli halimi hatrımı sormaya ve bir yerlerden konu açmaya başladı. Konu öylece uzayıp gidiyordu zamanın nasıl geçtiğinin farkına ikimizde farkına varmıyorduk ve çok fazla ortak yönümüzün olduğunu farkettik. Mesleklerimiz şehrimiz aynıydı. Onun profil resmi vardı ve gerçekten de hoş bir beydi gerek görünüş gerek de davranış olarak. Ben en baştan beğensem de öyle bir şeye imkan vermedim. Tanışmamızın üstünden bir hafta geçti ve bu bey sohbetimden çok keyif aldığını ve aynı şehirde de olmamız dolayısıyla görüşmek istedi. Ben çok beğensemde sosyal medya tanışmalarına karşı olduğum için istemedim ama içimde de bir acaba var görüşsemiydim diye. Eskiden harketli bir hayatı olmuş açıkçası bu da beni ürküttü. Şimdi durulduğunu ev huzurunu sevdiğini söylesede benim içine sinmedi. Acaba demekten de kendimi alamıyorum. Açıkçası bu adam baya da göze çarpan biri. Ama o beni hiç görmedi. Görüşmemiz için çok ısrarcı. Bir de varlıklı bir aile ve biz kendi halinde bir aileyiz. Denk olmadığımız noktalarda var. Hiç görüşmemek daha mı mantıklı. İkimizde 30 yaşında meslek sahibi kişilerix. Ben görüşmek istemediğimi belirttim ama da geçmiyor değil içimden.
Yasiniz 30 ama. Neden bu kadar urkek cekingen bir kadinsiniz anlayamadim. Mesleginiz denk sohbetiniz uyumlu. Evlenince ikinizde ananinizi babanizi ceyiz olarak eve getirmicekseniz maddi fark sorun yaratmaz. Cunku ayni yasta ve ayni meslektesiniz. Ama anlattiginiz profilde biri resminizi gormeden neden bu kadar israrci biraz suphelendim. Onun disinda bulusun bence. En kotu arkadas olursunuz.

1627159595515.jpeg

Adam da tuhaf, bu kadar mı yoklukta. Kadınla mı konuşuyo, erkekle mi konuşuyo, bir grup insanla döne döne mi yazışıyo belli değil ne ara konu buralara geldi :KK70:

Aynı meslek grubunda olduğum biriyle ortak grupta bir soru üzerinden bir konu üzerine konuşma geçti. Benim bu grupta resmim yok. Soruyu detaylıca konuştuk ve meslekleğimiz hakkında uzunca da bir konuşma geçti. Bu adam ertesi günlerde de gün aşırı gayet seviyeli halimi hatrımı sormaya ve bir yerlerden konu açmaya başladı. Konu öylece uzayıp gidiyordu zamanın nasıl geçtiğinin farkına ikimizde farkına varmıyorduk ve çok fazla ortak yönümüzün olduğunu farkettik. Mesleklerimiz şehrimiz aynıydı. Onun profil resmi vardı ve gerçekten de hoş bir beydi gerek görünüş gerek de davranış olarak. Ben en baştan beğensem de öyle bir şeye imkan vermedim. Tanışmamızın üstünden bir hafta geçti ve bu bey sohbetimden çok keyif aldığını ve aynı şehirde de olmamız dolayısıyla görüşmek istedi. Ben çok beğensemde sosyal medya tanışmalarına karşı olduğum için istemedim ama içimde de bir acaba var görüşsemiydim diye. Eskiden harketli bir hayatı olmuş açıkçası bu da beni ürküttü. Şimdi durulduğunu ev huzurunu sevdiğini söylesede benim içine sinmedi. Acaba demekten de kendimi alamıyorum. Açıkçası bu adam baya da göze çarpan biri. Ama o beni hiç görmedi. Görüşmemiz için çok ısrarcı. Bir de varlıklı bir aile ve biz kendi halinde bir aileyiz. Denk olmadığımız noktalarda var. Hiç görüşmemek daha mı mantıklı. İkimizde 30 yaşında meslek sahibi kişilerix. Ben görüşmek istemediğimi belirttim ama da geçmiyor değil içimden.
Ortak grupsa meslektaş sayılırsınız
Varlıklı aile ile orta halli iseniz uyum saglanabilir.
Ama boğazına kadar borca batmış cebinde kötü gün parası olmayan Bi aile iseniz ezilebilirsiniz

Yalnız adamın bekar oldugunu emin misiniz bu kısmı önemli

Ortak tanıdıgınız muhakkak vardır. Onlardan fikir alın bence

Yarin ölecez diye yaşamayı mi bırakalım, senin dedigin buna benziyor. Hızlı yaşamamış olup ozeniyor olsa daha mi iyi, sana acik acik söylemiş ev huzuru istiyorum diye

X