Saplantı mı bu? Karar veremiyorum..

meraba tatlım kaç yaşında olduğunu merak ettim eğer sakıncası yoksa,bende 2 yıllık beraberlik yaşadım eşimle onunda bana çok hataları oldu yani ben öğrendimki hatta yeni öğrendim benle beraberken başka birinden hoşlandığını duydum ondan ben çok irdelemiştim çünkü o kız yüzünden çok kavgalar ettik,tokat bile yedim ayrılmalar barışmalar vs.ohhoooo neler neler seninki gibi aramazdı beni hep ben arardım duramazdım en basidi işden gelirdim ailem beni, bekliyo masada yemek için ben odaya geçerdim onunla konuşıyım idye o ne dese beyenirsin yemek yiyorum 10 dk sonra ara bu erkekler böyle ymiş sonradan anladım düşüncesz ....

şimdi 4 yıllık evliyiz hep o arar mutlaka hergün arar sesimi duymak için bırak kızı allahıma şükürler olsunki hiç yanlışını yakalamadım :nazar:4 yıllık evliliğimizde ,ailesi yüzünden tartışırız bazen oğullarına çok düşkünler hiç beni savunmazlar hiç hele bir eltim varki yılaaaaaaaaaaaaaaan kıskaaaaaaaaaaanç:KK47: neyse konuya dönelim :))
benimkide zor bir eş aslında pilav patates kuru et yumurta dan başka bişe yemez her akşam kahvaltıda hariç ayrı ayrı yemek hazırlıyorum bıktımmı evet ama onu çok seviyorum.adam domates yemiyo salata yemiyo gel buna yemek yap hiç bişe yemiyo
yani kendimden örnek veriyorum sana bende çok gittim annemler yakın bana gittim noldu balkondan inmedim peşimden geliyomu diye yok gelmiyo 1 saat dolmadan tıpış tıpış dönerdim ben ben 1 saat ayrı kalamam onsuz bunlar evliliiğimizin ilk yıllarıydı gel gitler çok oldu ama annemde bir gece bile kalmadım duramıyodumki seni anlıyorum sevgi işte
şimdi çok güzel herşey anladımki erkekler bizim gibi ince düşünmüyo kesinlikle ve kesinlikle eskiden çok dışarı çıkıp içerdi arkadaşlarıyla sinir olurdum şimdi çıkmıyo ayda 1 yada 15 günde 1 oda çok alıştı bana beni gerçekten sevmediğini bilseydim ama gitiğim zamanlar dönmezdim kıssadan hisse hayatım erkeleri anlamaya çalışmak gerekiyo bazende
ne biliyim o rahat mı sende rahat olmaya bak.yani daha ayrılığı düşünmek için çok yenisiniz bence dayaaaaan:KK34:
diyorumki ozaman yaşım biraz daha küçüktü bende olgunlaşıyorum demekki yani bu da var evlilik bi zaman sonra oturuyo seni çok iyi anladım

sanırım şimdi evdesin.ben annendesin sanmıştım.biraz olayları akışına bırak bakalım ne olucak.sen sana düşen vazifelerini yerine getir bişeyi eksik etme.hoş ol naif ol alımlı ol.özel anlarınızı güzel keyifli geçirmeye çalış.bağırırsa sus ses etme.bir müddet sabret.ama üç beş gün değil.bir kaç ay.tüm bunlara rağmen yine çok afedersin hıyarlaşırsa en azından ben sana neler yaptım nasıl davrandım sen hiç değişmedin kendine dikkat etmedin diyebilirsin.sevgin varsa biraz daha sabredebilirsin.Allah yardımcın olsun...

Ailenin ne kadar önemi var. Tüm aile psikopat.

6 senede adam melek gibiydi de sonradan mı sapıtti? O karakterini coktan belli etmiştir ama herhalde sen evleneyim de emegim bosa gitmesin diye düşündün.

Cok cok özür dilerim ama esın, bildigimiz bir odun. Hayal ettim de bir, yok yani yontmak Cook zor.

merhaba arkadaslar..forumu uzun zamandr takıp edrıom ama bugun uye olmaya karar werdım..suanda ıcınden cıkamadıgım bır durumdayım ve sızden yardım ıstyorum.derdımı kısaca anlatayım..

7 aylık evlıyım..esımle bundan 6 yıl once tanıstık..onun bır cok hatası oldu bana karsı..cok kotu seyler yasadık..ama herseye ragmen evlendık..yanı ben onun hatalarını bıle bıle ewlendım onunla.hatalarından bahsedeyım..

1.sinirli bir karakteri var..aılede genetık..benımkısı aılenın en normalı dıyebılırım..aıledekı dıger erkeklerden bahsetmek bıle ıstemıorum sınır konusunda..ama sunu sölim astıkları astık,kestıklerı kestık..kımseyle dalaşmaktan kavga etmekten cekınmezler..eslerıne de cok deger wermezlar..onlara gore erkegın dedıgı olur..abılerıde eslerıne bole dawranıo..Allah tan benımkı ole dawranmıodu.

mesela cok basıt seylere cok sınırlenebılıo..trafıkte flm..yanı onunla arabaya bındıgımde gercekten hep gergınım.mutlaka trafk warsa ya da bırı bır hata yaparsa bagrır..bana her hatasında bı daha olmıcak dedı ınandım..yıne oldu..bak yıne oldu dedıgımde daha cok bagrır ya da telefonu suratıma kapatırdı..daha da sınırlenırdı..

2.yapılması gereken seylerı cok buyuk bır iş yapmışcasına bır tavırla yapar..yanı ben bunu normalde yapmam ama senın ıcın yapıorum der..cunku aılesındekıler yapmamıs kendı eslerıne buda öle gormus aılede yapınca bırsey yaptım sanıo..

3.rahat bır ınsan..planlı degıl..mesela bekarken aksama arardı yarın kacta bulusalım askım 12 derdım mesela cok erken ben dus alıcam bılmemne 2 olsun der..herseyı cok uzun surer.duşu,yemek yemesi,giyinmesi,sacını kurutması,evden cıkması..bu kadar neyle oyalanıo bılmıorum ama hep uzun surer.oyle hemen yapıp cıkamaz.ama ona sorsan benım ıcın cok hızlı yaptıgını soyler..

4.arkadaslarıyla oyun oynamaya cok duskun..maca asırı dskun.asırı fanatık..derbı macı ızlerken onunla asla asla oturamazsınız..gergınlık stres kufur laf yetıstrme hat safhada..her hafta 1gun macı war..aılesıyle kalırkende her gece o arkadaslarıyla kahwede kagt flm oynardı..ewleneınce yapamadı cunku uzak bır sehıre gttık esımle..

5.hatasını kabul etmez.yapılması gereken seylerde aklı kesmez!!! ama aynısını bırı yapınca ortalıgı yıkar..bazende kabul eder tamamen karsısındakının tutumuna baglı..

6.cok fazla tel acmazdı bana bekarken..mesela oyuna gderdı 6 7 saat konusmadıgımız olurdu..ben ararsam konusurdu ama kendısı aramazdı..cok kawglar ettık bu konularda..

sınırlenmedıgı,bu yazdıkalrımın dısındakı zamanlarda ıyıdır.uyumludur.sewecendır..benı cok sewıo..bende onu..ama bunları hazmedemıorum..

aılemın yanına geldım ayrıldık 2 ay kadar..aramadı hıc.aılesı barıstrdı bızı.cunku ona gore ben ıstedım gıttım ne yapcak pesımden mı koscak..

sora ben ona trıp flm yapmcıam hıc sewmıo sınırlenıo..yanı ben ona ıyı dawranıcam o da ozaman bana cok ıyı dawranıo..

onunla ayrı kaldıgım zamanlarda da cok uzuluorum..onun bensız mutlu olması canımı yakıo..acaba napıo flm dsunuorum..onunla mutlu olamayacıgımı bılıorum..gelecegımız olmıcak bılıorum.ewlenırkende bu suphelerle ewlendım zaten ama wazgecemedım..

wazgecmek ıstıorum..kurtulmak ıstıorum..ama denedım yapamadım cok acı cekıorum..zaman gecse atlatıcam bılıorm ama bu zamanı gecıremıorum..kursa flm gtmeyı denedım olmadı dısarı cıkıorum ama mutsuzum kafamda hep o war.dolasıorum ama aklımda o..mutsuzum..gecelerı uyuymaıorum...herseyı denedım olmadı..sız ne onerıosunuz?

ben bu saplantıdan nsıl kurtulucam??

anlattıkların boşanmak için sebep değil, ama mutsuz olmak için sebep... ben de benzer durumdayım, ama sabırlı davranıldığında bazı şeyler yavaş yavaş yoluna giriyor, eşinin ailesi ile yakın değilsen özellikle, zamanla sana göre yontulacaktır. yani özellikle bu forumla tanıştıktan sonra evliliğin ilk zamanlarındaki sıkıntıların geçirilmesi muhtemel bir aşama olduğunu düşünüyorum. benim de yoluna girmedi henüz bazı şeyler ama zamanı var sabredilmeli diyorum. 7 ay boşanma kararı için (yazdığın sebeplerle) çok erken. biraz daha zaman vermelisin bence.

Yeni üye oldum.

Sizlere beni çok inciten bir olayı paylaşmak istedim. Şuan nişanlıyım ama 1.5 sene önce nişanlımla çıkarken daha önceden kazak gömlek almıştım farklı ve özel olsun diye özel el yapımı albüm aldım. Ablası da evdeydi ve bana bu çok özel incinir kırılır bizim evimizde biliyorsun tıka basa yer yok diyerek geri verdi. O günden sonra zaten aramız soğudu. Sevgilimin telefonunu karıştırmış ben onun erkek ark. şimdi eşi :) hakkında şakalar yapmıştım onları okumuş tabi kıyamet koptu. En son bana sen artniyetlisin ben o gün incinmesin diye sana verdim dedi. nişan öncesi bi ihtiyacın var mı diye bile aramadı. Ne yapabilirim Diktatörlük kurmak istiyor.

Bu arada yeni konu açmayı bilmiyorum kusura bakmayın...

Boşanmak için sebep anlattıkların değil elbette.
Boşanmak için sebebin: Her gün biraz daha mutsuz olmak.
Bu evlilik seni tatmin ediyor mu onu sorgula derim.
Eksi ve artılarını yaz bir kağıda.
Eksileri karşısında hangi tavırları aldığını yaz.
Hem onu hem kendini sorgula.
Eksiler artıları hayli hayli katlıyorsa zorlama hiç.
O incitmemek için bir şey yapmamış sen neden hep alttan alasın ki?

allah allah bazı şeyleri bile maddelemişssiniz, şok oldum
adamın futbol fanatikliğine bile takmıssınız, erkeklerin çogu fanatik..adam sinirli diyorsun ama sende saplantılısın,
biraz dönünde kendinize bakın

Yeni üye oldum.

Sizlere beni çok inciten bir olayı paylaşmak istedim. Şuan nişanlıyım ama 1.5 sene önce nişanlımla çıkarken daha önceden kazak gömlek almıştım farklı ve özel olsun diye özel el yapımı albüm aldım. Ablası da evdeydi ve bana bu çok özel incinir kırılır bizim evimizde biliyorsun tıka basa yer yok diyerek geri verdi. O günden sonra zaten aramız soğudu. Sevgilimin telefonunu karıştırmış ben onun erkek ark. şimdi eşi :) hakkında şakalar yapmıştım onları okumuş tabi kıyamet koptu. En son bana sen artniyetlisin ben o gün incinmesin diye sana verdim dedi. nişan öncesi bi ihtiyacın var mı diye bile aramadı. Ne yapabilirim Diktatörlük kurmak istiyor.

Bu arada yeni konu açmayı bilmiyorum kusura bakmayın...

hoşgeldin canım anlaıyorum bunlar kadınlar için çok kırıcı şeyler ama erkekler bunları çok normal karşılıyo işte onlara göre hiçbişe yok seni kırıyo sonra söle noldu söle biliyim diyo daha yaptığı hatasının bile farkında deyil erkek milleti işte :KK53:

adamın futbol fanatikliğine bile takmıssınız, erkeklerin çogu fanatik..adam sinirli diyorsun ama sende saplantılısın,

arkadaşım genelde kadınlar çok ince fikirli ve kırılgan bu doğanın kanunu kırılmamız elimizde deyilki onların bazen futbol fanatikliği seni bunaltyo sıkıyo yani tamam fanatik olsun ama senide anlasın senide sıkmasın nasıl kendileri sıkıntıya gelemiyo karısıylada ilgilensin azıcık zaten öyle milletizki azcık güzel söze kanarız aten ama bazıları bunu bile yapmıyo:KK50:

yorumunuz ıcın cok tesekkur edrım..içime su serptınız..ewet ewlenelı az oldu ama sanırım artık ben yoruldum..onu sewıorum ama onunla olmak ıstemıorum..yaptıgı dengesızlıklerden bıktım artık..

ayrılmak ıstıorum.kesınlıkle bosanmam lazım..ayrı kalıorum ama bu zmandada uzuluorum gerı donmek ıstıorum..bundan kurtulamayacagım sanırım..

Bu kadar çok ayrılma kararı alıp, bunu dile getirirseniz, eşinizden uzakta kalırsanız, evinizi terk ederseniz v.s v.s bu psikolojiden kurtulamazsınız.
Dolayısıyla hem evliliğiniz yıpranır, hemde eşiniz ve siz çok yorulursunuz.

Öncelikle bundan vazgeçmelisiniz.

Yanlış anladıysam beni düzeltin lütfen,

7 aylık evlisiniz, 2 ayını ayrı geçirdiniz?

Daha çok taze.. Daha çok başında her şey..
Kadın fıtratından ötürü ilgiyi sever ama evlenince, çoğu evlilikte işler biraz tersine döner..
Alışmak zordur ama imkansız değildir.. Üstelik bir bakarsınız zaman geçtikten sonra, aslında bazen ilgi isteğinde aşırıya bile kaçtığınız zamanlar olmuştur.. Kendinizi de objektif değerlendirebileceğiniz bir zaman gelecek, 1 - 2 senelik evlilik akabinde.. İki seneyi birlikte devirmemiş hiçbir çift için boşanma önerisinde bulunmak doğru değildir (Aldatma, yüz kızartıcı suç, darb, psikolojik rahatsızlık vs.) falan yoksa..
Düşünüyorum da, çoğu arkadaşımın cicim aylarıyla geçirdiği ilk senesini ben, ağlayarak geçirmiştim.. İnanılmaz kötüydü evliliğimin ilk senesi.. Anlattıklarınız ne ki? Sadece eşten kaynaklanan basit sorunlar.. İkinci senesi? İnanılacak kadar kötüydü ancak... Gittikçe daha da farklılaştı her şey... Yine parmakla gösterilecek bir evliliğim yok elbette.. Ama parmakla gösterilmese de ara ara bir baş işaretiyle gösterilebiliyoruz artık =)
Sabret..
Yalnız sabrederken oturduğun yerde bekleme...
Her açıdan zorla eşini.. Pozitif anlamda.. Gezmek için.. (negatif mi?) birlikte yemek yapmak için... (negatif mi?) Birlikte puzzle yapmak için... (negatif mi?) Spor yapmak için... (negatif mi?) burada duruyoruz.. o negatifse sen pozitif oluyorsun ve "Madem sen gelmiyorsun, ben gideyim o zaman" diyorsun... Ayrı bir bahçe, farklı bir zaman yaratıyorsun kendine.. Ve daha bir özenle sporuna gidiyorsun... Eşlerinizin merağını, kuşkusunu öldürmeyin... Onlar bir şeyi merak ettikleri sürece, odaklanabilirler...
Sabret... Meyvelerini alınca emeğinin, yediğin en tatlı şey olacak.. ama zaman lazım..

meraba tatlım kaç yaşında olduğunu merak ettim eğer sakıncası yoksa,bende 2 yıllık beraberlik yaşadım eşimle onunda bana çok hataları oldu yani ben öğrendimki hatta yeni öğrendim benle beraberken başka birinden hoşlandığını duydum ondan ben çok irdelemiştim çünkü o kız yüzünden çok kavgalar ettik,tokat bile yedim ayrılmalar barışmalar vs.ohhoooo neler neler seninki gibi aramazdı beni hep ben arardım duramazdım en basidi işden gelirdim ailem beni, bekliyo masada yemek için ben odaya geçerdim onunla konuşıyım idye o ne dese beyenirsin yemek yiyorum 10 dk sonra ara bu erkekler böyle ymiş sonradan anladım düşüncesz ....

şimdi 4 yıllık evliyiz hep o arar mutlaka hergün arar sesimi duymak için bırak kızı allahıma şükürler olsunki hiç yanlışını yakalamadım :nazar:4 yıllık evliliğimizde ,ailesi yüzünden tartışırız bazen oğullarına çok düşkünler hiç beni savunmazlar hiç hele bir eltim varki yılaaaaaaaaaaaaaaan kıskaaaaaaaaaaanç:KK47: neyse konuya dönelim :))
benimkide zor bir eş aslında pilav patates kuru et yumurta dan başka bişe yemez her akşam kahvaltıda hariç ayrı ayrı yemek hazırlıyorum bıktımmı evet ama onu çok seviyorum.adam domates yemiyo salata yemiyo gel buna yemek yap hiç bişe yemiyo
yani kendimden örnek veriyorum sana bende çok gittim annemler yakın bana gittim noldu balkondan inmedim peşimden geliyomu diye yok gelmiyo 1 saat dolmadan tıpış tıpış dönerdim ben ben 1 saat ayrı kalamam onsuz bunlar evliliiğimizin ilk yıllarıydı gel gitler çok oldu ama annemde bir gece bile kalmadım duramıyodumki seni anlıyorum sevgi işte
şimdi çok güzel herşey anladımki erkekler bizim gibi ince düşünmüyo kesinlikle ve kesinlikle eskiden çok dışarı çıkıp içerdi arkadaşlarıyla sinir olurdum şimdi çıkmıyo ayda 1 yada 15 günde 1 oda çok alıştı bana beni gerçekten sevmediğini bilseydim ama gitiğim zamanlar dönmezdim kıssadan hisse hayatım erkeleri anlamaya çalışmak gerekiyo bazende
ne biliyim o rahat mı sende rahat olmaya bak.yani daha ayrılığı düşünmek için çok yenisiniz bence dayaaaaan:KK34:
diyorumki ozaman yaşım biraz daha küçüktü bende olgunlaşıyorum demekki yani bu da var evlilik bi zaman sonra oturuyo seni çok iyi anladım

28 yasındayım canım..anlattıkalrının cogu benımkınde de war yanı..AYnen aılem yemek ıcın beklerken onu aradıgımda ben sımdı yemek yıorum dedıgı cook olmustr..bılmıorum artık napıcam..saol canım destegın ıcın..

sanırım şimdi evdesin.ben annendesin sanmıştım.biraz olayları akışına bırak bakalım ne olucak.sen sana düşen vazifelerini yerine getir bişeyi eksik etme.hoş ol naif ol alımlı ol.özel anlarınızı güzel keyifli geçirmeye çalış.bağırırsa sus ses etme.bir müddet sabret.ama üç beş gün değil.bir kaç ay.tüm bunlara rağmen yine çok afedersin hıyarlaşırsa en azından ben sana neler yaptım nasıl davrandım sen hiç değişmedin kendine dikkat etmedin diyebilirsin.sevgin varsa biraz daha sabredebilirsin.Allah yardımcın olsun...

evdeyım canım evet..soledıklerın cok mantıklı..denıcem bunu..saol canım..

Ailenin ne kadar önemi var. Tüm aile psikopat.

6 senede adam melek gibiydi de sonradan mı sapıtti? O karakterini coktan belli etmiştir ama herhalde sen evleneyim de emegim bosa gitmesin diye düşündün.

Cok cok özür dilerim ama esın, bildigimiz bir odun. Hayal ettim de bir, yok yani yontmak Cook zor.

hayr canım melek gıbı deıldı..konumdada solemıstım..yapıodu yanı sinirliydi hep..ben wazgecemdım oyuzden ewlendım..saol canım yorumun için..

Boşanmak için sebep anlattıkların değil elbette.
Boşanmak için sebebin: Her gün biraz daha mutsuz olmak.
Bu evlilik seni tatmin ediyor mu onu sorgula derim.
Eksi ve artılarını yaz bir kağıda.
Eksileri karşısında hangi tavırları aldığını yaz.
Hem onu hem kendini sorgula.
Eksiler artıları hayli hayli katlıyorsa zorlama hiç.
O incitmemek için bir şey yapmamış sen neden hep alttan alasın ki?

saol canım bu fikrini beğendim..bunu da deneyeceğim...cok tesekkur ederım destegın için..

evet canım maddeledim.çünkü okuyanların gözlerini zorlamak istemedim..tek tek ayrıntılı olarak bırbırıne karıstırmadan anlatmak istedim.adamın futbol fanatıklığinden rahatsızım mac ızlerken yanında oturamazsınız derken canım, izlerken hıc susmamasından,sureklı futbolculara bela okumasından,gol olmayınca etrafa bısyler atmasından bagrıp cagrmasından, allah kıtap kufretmesınden bahsedıorum canım..bu sekılde yazmak ıstemedım..anlayanlar anladı zaten!

Bu kadar çok ayrılma kararı alıp, bunu dile getirirseniz, eşinizden uzakta kalırsanız, evinizi terk ederseniz v.s v.s bu psikolojiden kurtulamazsınız.
Dolayısıyla hem evliliğiniz yıpranır, hemde eşiniz ve siz çok yorulursunuz.

Öncelikle bundan vazgeçmelisiniz.

yok canım öle kafama göre karar alıp evden gitmiyorum..bir şeye sinirlenio dıyelım..tartışma buyuyo flm..böle yaparsan yurumez kendıne gel dıorum beni suçluyo, gdersen git flm dio..bende onun üzerine gittim canım..

Yanlış anladıysam beni düzeltin lütfen,

7 aylık evlisiniz, 2 ayını ayrı geçirdiniz?

Daha çok taze.. Daha çok başında her şey..
Kadın fıtratından ötürü ilgiyi sever ama evlenince, çoğu evlilikte işler biraz tersine döner..
Alışmak zordur ama imkansız değildir.. Üstelik bir bakarsınız zaman geçtikten sonra, aslında bazen ilgi isteğinde aşırıya bile kaçtığınız zamanlar olmuştur.. Kendinizi de objektif değerlendirebileceğiniz bir zaman gelecek, 1 - 2 senelik evlilik akabinde.. İki seneyi birlikte devirmemiş hiçbir çift için boşanma önerisinde bulunmak doğru değildir (Aldatma, yüz kızartıcı suç, darb, psikolojik rahatsızlık vs.) falan yoksa..
Düşünüyorum da, çoğu arkadaşımın cicim aylarıyla geçirdiği ilk senesini ben, ağlayarak geçirmiştim.. İnanılmaz kötüydü evliliğimin ilk senesi.. Anlattıklarınız ne ki? Sadece eşten kaynaklanan basit sorunlar.. İkinci senesi? İnanılacak kadar kötüydü ancak... Gittikçe daha da farklılaştı her şey... Yine parmakla gösterilecek bir evliliğim yok elbette.. Ama parmakla gösterilmese de ara ara bir baş işaretiyle gösterilebiliyoruz artık =)
Sabret..
Yalnız sabrederken oturduğun yerde bekleme...
Her açıdan zorla eşini.. Pozitif anlamda.. Gezmek için.. (negatif mi?) birlikte yemek yapmak için... (negatif mi?) Birlikte puzzle yapmak için... (negatif mi?) Spor yapmak için... (negatif mi?) burada duruyoruz.. o negatifse sen pozitif oluyorsun ve "Madem sen gelmiyorsun, ben gideyim o zaman" diyorsun... Ayrı bir bahçe, farklı bir zaman yaratıyorsun kendine.. Ve daha bir özenle sporuna gidiyorsun... Eşlerinizin merağını, kuşkusunu öldürmeyin... Onlar bir şeyi merak ettikleri sürece, odaklanabilirler...
Sabret... Meyvelerini alınca emeğinin, yediğin en tatlı şey olacak.. ama zaman lazım..

saol canım cok tesekkur ederım..

serotonin adlı arkadaşın dediklerine aynen katılıyorum.Emin ol,zamanla herşey yoluna girer.Evliliklerin ilk yıllarında fevri davranmak pek doğru değildir.

Bu arada türkçemizde w harfi yoktur.Lütfen TÜRKÇEMİZİ düzgün kullanalım.

ben ortada ciddi bir sorun göremedim.
bunlar bir eşin idare edemeyeceği şeyler değil.
adam biyere gidince 6-7 saat konuşmamanız hele hiç sorun değil. kavga neden çıkartıyorsun anlamadım ki.
ben iyi davranınca o da bana iyi davranıyor diyorsun beni seviyor diyorsun.. ee iyi davran sen de..
o seni anlatsa kimbiir neler söyler.
herkes kendini yaşar canım.
onu böyle sev.

ben ortada ciddi bir sorun göremedim.
bunlar bir eşin idare edemeyeceği şeyler değil.
adam biyere gidince 6-7 saat konuşmamanız hele hiç sorun değil. kavga neden çıkartıyorsun anlamadım ki.
ben iyi davranınca o da bana iyi davranıyor diyorsun beni seviyor diyorsun.. ee iyi davran sen de..
o seni anlatsa kimbiir neler söyler.
herkes kendini yaşar canım.
onu böyle sev.

öncelikle tesekkur ederım yorumun için.

bır yere gdınce 6 7 saat konusmama bekarken benı hıc aramıyordu,ilgilenmiyordu anlamında canım..yani uzun zaman anlamında söledim..şöyle diyim ozaman bir yere gidince beni tamamen unutur.kavga cıkarmıyordum,umursamaz anlamında söledim..

ben iyi davranınca derken yani canım,o hep sinirlenince bağıracak çağıracak,hakaret edecek ben alttan alıcam.iyi davramak derken bunu kastettim..bir de benim sinirlenme hakkm olmıcak..

bak mesela bugün daha dişim ağrıyor dedim die delirdi..ona nie sölüomuşum, o napabılırmış,dişçiye git flm filan buyuttu buyuttu en sonundada bana bıdaha bıseyını söleme dedi çekti gitti..

gel de sen iyi davran şimdi...

serotonin adlı arkadaşın dediklerine aynen katılıyorum.Emin ol,zamanla herşey yoluna girer.Evliliklerin ilk yıllarında fevri davranmak pek doğru değildir.

Bu arada türkçemizde w harfi yoktur.Lütfen TÜRKÇEMİZİ düzgün kullanalım.

teşekkür ederim yorumun için..

el alışkanlığından öle yazmışım..uyarın için ayrıca teşekkürler

öncelikle tesekkur ederım yorumun için.

bır yere gdınce 6 7 saat konusmama bekarken benı hıc aramıyordu,ilgilenmiyordu anlamında canım..yani uzun zaman anlamında söledim..şöyle diyim ozaman bir yere gidince beni tamamen unutur.kavga cıkarmıyordum,umursamaz anlamında söledim..

ben iyi davranınca derken yani canım,o hep sinirlenince bağıracak çağıracak,hakaret edecek ben alttan alıcam.iyi davramak derken bunu kastettim..bir de benim sinirlenme hakkm olmıcak..

bak mesela bugün daha dişim ağrıyor dedim die delirdi..ona nie sölüomuşum, o napabılırmış,dişçiye git flm filan buyuttu buyuttu en sonundada bana bıdaha bıseyını söleme dedi çekti gitti..

gel de sen iyi davran şimdi...

ooooo...
peki nesini seviyorsun sen bunun.. şimdi de bunu anlamadım.
o ne demek bi daha bişeyini söyleme.
şiddete eğilimi falan yoktur inşallah. ben bile ürktüm şimdi.

X