Saç Rengi ve Saç Boyama Sarışınlıktan mavi-siyaha geçtim(resimli) :(

Blondegirll

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2008
87
2
mafoldumben Kıslar Yıllardır sarışınken birden mavi siyaha boyadım bu cuma.Ama bi türlü kabullenemedim.Kıslar sizden tek isteğim siyahın yakışıp yakışmadığı? Eğer yakışmadıysa hafta sonu gidip koyu kumral tonlarına boyatıcam kıslar mafoldumben

Son düzenleme:
ihanet ettin bize, nasil sarisinliktan vazgecersinnnn kaydirigubbakcemile3 saka canim, ama bence sarisin sana cok yakismis, gözlerinde renkli cok hos bir sarisindin bence :sinifsinif:

üzgünüm ama sarı tonları sana daha çok yakışır canım..
bence vazgeç bu renkten..

Hİİİİİ naaaptınnn akannehir çok pişman olcaksın, üzülme ama gerçek bu.
Ben de sarıdan siyaha geçtim birara, ve çabuk sıkıldım, şimdi karamel rengindeyim, bir hafta sonra yine sarı olcam..
Siyahta yakışmış ama sarı daha bir havalı.
Ama siyahta daha çıtır görünüyorsun, yaşın daha küçük gibi, sarıda daha olgun..
Neyse kullan birkaç ay, sonra açtırırsın yine vereliniortak

bence de sarı. bak resimlerde bile belli siyah için bi sürü aksesuar lazım ama sarı öylemi. gerçi yapmışssın artık boşuna açıpta mahvetme saclarını yavas yavas tonlarını kullanırsın bence olan olmuş zaten denemedim demezsin en azından..

Kıslar bakıpta es geçmediğiniz için Allah razı olsun. Demek siyah yakışmamış :çok üzgünüm: birden siyaha geçince öcü görmüş gibi oluom,ağlıyorum hep senağlama
Bu arada kkible kuoförüm loreal kullanıo ama görmedim kullandığı markayı,yanıltmış olmayım seni canım emi:1no2:

sarı çok hoş duruyormuş sizde. ama siyah yakışmamış diyemeyeceğim. oda gitmiş.ama sarının hali sizde daha başkaymış. daha meleğimsi ve yumuşak bir ifade veriyormuş yüzünüze...

cnm hiç üzülme ağlama sarışınlık vazgeçilmez bi hastalık olduğu için ben sarı saçı daha çok seviyorum sarı saç genel olarak daha güzeldir kendimde sarışınım opuyorumnanaktan ama siyah yakışmamış dersem yalan olur bence çok ta yakışmış gözlerin ortaya çıkmış daha genç görünüyorsun gerçekten tam çıtır olmuşsun çoook yakışmış bence :teselli:

Yok yok siyah daha guzel olmus. sari yasini artiriyor bu daha genc gosteriyor kesinlikle. bence kesinlikle kumral falan boyatma siyah mukemmel

gerçektenmi kıslar ya mafoldumben ben ağlamiyim diye demiyonuz dimi mafoldumben babam bülent ersoya benzetti iyimi akannehir balkona bile çıkamıyorum gülcekler diye.Çok aşırı stres yaptım,sizlerde gerçek yorumları dilemek için paylaşmak istedim.Ki yanlız bırakmadınız saolun.mafoldumben

bence siyah,
siyah saç beyaz tenin havasını hiçbir şey vermez çok asil duruyor.zaten herkes sarışın bu aralar.
bu yüzden bir süre siyah kullanabilirsin bence.ama sarı yakışmıyor mu?tabi ki o da çok güzel.zaten beyaz tenlisin.hafif kızıl kahve tonları da deneyebilirsin bence siyahı açtırırken ilerde :)
bir de doğal saç rengin ne canım?kumralsın sanırım.bi de kaş rengini açtırdın mı diye sormak istiyorum çok soru sordum sanırım:)

X