Şarjlı mı almalıyım pilli mi?

GrapeLady

Biz büyüdük ve kirlendi dünya...
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2017
489
482
Selam hanımlar. Diş fırçası alacağım ama şarjlı mı alsam pilli mi karar veremedim. Şarjlının ömrü fazla değil,batarya bi süre sonra ölüyor diyenler var. Pil için de titreşimi çok iyi değil,pili de çabuk bitiyor diyenler var. Kullanan arkadaşlarım yardımcı olabilirler mi? Sigarayı çoğalttımdan sanırım hafif sararma baş gösterdi,istedğim beyazlığa erişemiyorum,bi de bunu deniyim dedim.

Merhaba. Pillilerin kısa sure sonra ıcıne su kaçıp bozulduğunu duydum şarjlı aldım memnunum ama tabı su kacmamasına dikkat ediyorum. Uzun sure kullanan tanıdıklarım da memnun

Merhaba. Pillilerin kısa sure sonra ıcıne su kaçıp bozulduğunu duydum şarjlı aldım memnunum ama tabı su kacmamasına dikkat ediyorum. Uzun sure kullanan tanıdıklarım da memnun
Benim de aklımdaşarjlı vardı aslında ama işte kafamı karıştı biraz :) Teşekkür ederim.

Şarjlı al canım biz braunun aldık.Carrfurasadan aldık 3 tane .Ama bazı marketlerde iki katı fiyat çekmiş.Aynı ürüne.Daha önceden keşke alsaydık diyorum çok kullanışlı.

Selam hanımlar. Diş fırçası alacağım ama şarjlı mı alsam pilli mi karar veremedim. Şarjlının ömrü fazla değil,batarya bi süre sonra ölüyor diyenler var. Pil için de titreşimi çok iyi değil,pili de çabuk bitiyor diyenler var. Kullanan arkadaşlarım yardımcı olabilirler mi? Sigarayı çoğalttımdan sanırım hafif sararma baş gösterdi,istedğim beyazlığa erişemiyorum,bi de bunu deniyim dedim.
Merhaba kesinlikle şarjlı almalısın bir senedir kullanıyorum sıkıntı yaşamadım arkadaşım pilli aldı pile yetişemediği için tekrardan şarjlı aldı

Bu beyazlayatacak mi ama ?

Şarjlı almanızı öneririm

X