Sarkıklık Olur mu ?

balensız kullanılması gerektıgını ogrenmıstım balenlıler zararlıymıs onu da ekleyeyım

Benim bir tanıdığım meme küçültme ameliyatı oldu. 2 buçuk kiloya yakın yağ çıkarıldı memesinden. Kendisinde kalanın da bir o kadar olduğundan eminim. O sütyen takmadan duramıyordu haliyle sırt ağrısı oluyordu takmayınca. Ama benim gibi margarin kadar memesi olmayanlar yaksa ne takmasa ne

95beden meme degil sırt genişliginiz. B meme cup oluyor ve B cup aslinda buyuk degil, kucuk hatta sirt genisliginize göre bayya kucuk kaliyor. 😬
ama 70 beden sütyendeki b cup ile 95 beden sütyendeki b cup büyüklüğü aynı olmuyor. bir kere zaten arada 25 cm bir genişlik farkı var ve cupların aynı olması imkansız

ama 70 beden sütyendeki b cup ile 95 beden sütyendeki b cup büyüklüğü aynı olmuyor. bir kere zaten arada 25 cm bir genişlik farkı var ve cupların aynı olması imkansız
Aynen öyle 😂 hele bırde 3cocuk emzırırsenız 95 degıl 105bıle takarsınız hahahah 😆😆😆😂😂

Evet sirt geniş oldugu için 95B nin cup yuzey alani daha geniş oluyor tabi 70Bye gore buyuk ama derinlik olarak B cup meme altindan meme ucuna 6,5cm ile 13cm arasidir diye biliyirum.

Ben eve gelene kadar sutyeni nasil cikarip firlatacagimi dusunurken bir de evde sutyen takmak mi😱 Benimkiler Bcup ve yillardir evde sutyen takmam. Hatta bazi bazi disari ciktigim zamanlarda bile takmadigim olur. Fakat ben icime hep body turunden seyler giyerim. Yani sutyen taksamda yine de bir cesit destegim olur, sadece daha rahat. Ben 36 yasindayim ve sarkma yok. Olursa da ne yapayim hayatta evde sutyen takamam. Bazi tanidiklarim uyurken de takiyorlar off💀

Benim sarktu ama 2 yıldır çocuk emziriyorum. Ve iri idi göğüslerim. Artık sarkık ve küçükler. Genetik de etkili bence.

Sadce dus alırken suyyensizim, onunn disinda hep takarım cunku 95 beden ve bu beni çok rahatsız ediyor cok ozeniyirum takmamaya

X