Selülit Sarkmış Sıkı Olmayan Bacaklar

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
ya anlamadım küç ne demek bu arada gögüsler öye kimyasal kremlerle felan büyümez banyoya her girişinde gögüslerini köpürterek masaj yapıcan dairesel biçimde gögüs ucundan başlayarak ama.Bneim hafıza çocuktan sonra düştü yani artık herşeyi unutur oldum çok iide besleniyorum bir fikri olan varsa yazsın lutfen sevgiler

arkadaşlar merhaba,yeni üyeyim ben yazılarınızı okur okuma hemen üye olmak istiyorum.size bir tarif verim ama gerçekten çok faydalı.herhangi bir nemlendirici alın ama kase yani yuvarlak kutu biçiminde olanlar tamamen yağsız alın sonra içine bir çorba kaşığı elma sirkesi sonra 2 damla taza limon sıkın en sonda 10 damla nane yağı damlatın.karışımı iyice kaşıkla altı üstü bir oluncaya kadar karıştırın.dipnot:kokusu ağırdır ama aldırmayın.her akşam ve her sabah yatağınıza uzanın bacaklarınızı karnınıza gelecek şekilde sürün bilhasa iç bacaklarınıza sürün ama düzenli olacak şekilde 2 gün sürdüm off aman sıkıldım demek yok:umursamaz: hergün her akşam düzenli sürdükten sonra üstüne poşet yada giymediginiz eski bir taytınızı giyin üstüne pantolununuzu çekin.bakın ne kadar faydasını göreceksiniz.ama krem uygulanmadan önce yıkanması daha ii olur nedenini anlamışsınızdır.bu arada uzun yazdım diye kızmayın sizler için açıklamalı uzattım.çay yerine sürekli poşet çaylar içelim 29 yaşındayım ama en az çinliler kadar genç formunda bir insanım.sırrım yeşil çay ve papatya .başka önerisi olan varsa lutfen yazın sevgiler

papatya ve yeşil çay mı ? nasıl tüketiyorsun bunları ? ve ne kadar zamandır günde kaç defa ? her günlük rutinin nedir ?

Kızlar bu küç bacakları sıkılastırıyormu zayıflatıyormu?
şimsi ben zaten zayıfım selilüt falanda cok ama bacaklarım çok biçimsiz.biraz kas yapmam lazım ama vaktim yok.popomda aynı sekilde küçük ve yumusak.şimdi bu küçümü kullanmalıyım bende.
yani sıkılasma dediğiniz daha düzgün ve güzel görünümmü bi yardım cı olsanız nolur be:KK69:
şöle solim ben çok eskiden bisiklek çok surerdim hobi olarak ozman bacaklarım taş gibi cılız :KK55:biçimsiz bcaklarım hafif kastan diri ve sıkı idi.ahhhh ahhhh şimdi evlendik bisiklet faln yok yerde yok do:KK55:kunuyorum böle dımbıl dımbıl küçmi kullanmalıyım

ya bişey yada var ben sedef kasındım keslsin diye karaüzüm çekirdeki almıstım kuru ama yemesini hiç sevmiyorum valla..:2: takır tükür saglık için ama işte
ama bunu ben yagını alsam bacaklara sürsem öyle olurmu :nazar:

Benimde bacaklarımda sorun vardı. :KK43: Selülitli, çok yumşak ve sarkık görünüyorlardır. Taki 10 gün öncesine kadar. Sizi bir formül vereyim. Evinizdeki herhangi bir boş kaba (şampuan şişesi, yüz yıkama jeli şişesi, vs) aktardan aldığınız bir şişe kekik yağı, bir şişe biberiye yağını dökün. İçine azar azarda tatlı badem ve buğday yağıda ekleyin. Bacaklarınızın arkasına, dizinizden yukarı doğru bu karışımı masaj yaparak uygulayın. Eğer karın bölgenizde de bu sorun varsa oralarada uygulayın. 20 dakikalık masaj eşliğinde İyice vücudunuza yedirin.. Kötü kokacaksınız ama kesinlikle değer. En büyük boy streç filmi önce karnınıza, sonra sağ bacağınıza, sonra tekrar karnınıza sonra sol bacağınıza sonra tekrar karnınıza tek parça olcak şekilde şort gibi sarın. üzerinede pamuklu külotlu çorap veya tayt giyin. Eşofmanlarınızı çekin üstüne biraz ısındıktan sonra koşun koşabildiğiniz kadar. Eve gelin bi kaçta bacak sıkılaştırma harektleri yapın. banyoda köpüklenmeden kabak lifiyle iyice vücudunuz pembeleşene kadar liflenin.

45 gün bunu düzenli olarak yapın bakalım bişeyiniz kalıyormu. :) Bende çok az selülit vardı 8 günde tertemiz oldu. Koşu sayesindede bacaklarım sımsıkı oldu. Rusların bacakları gibi çok mutlu oldum. Ama damarlarım çok belirgin benim ona çözüm bulamadım bu konuda bilginiz varsa benimle paylaşır mısınız.

Teşekkürler.

selamlar yeni üyeyim :) gözümün ilştiği merak ettiğim konulara söle bi bakıyorum. arkadaşlar gündemden düşmeyen bi maske warya hani adını söleyemiyorum reklame girer diye hani kızlara hitap eden bi renk o maskenin kalça ve bacaklar için olanı war. bilgilendirmek istedim

canım senin dedğin pembe maske . içeriğini yazaıyım arkadaşlar uygulasınlar. sorunlu bölegelerine.
1 yemek kaşığı gül suyu
1 yemek kaşığı gül yağı
1 yemek kaşığı avakado yağı
1 yemek kaşığı badem yağı
1 yemek kaşığı kayısı yağı
2 yemek kaşığı kil
1 e vitamini kapsülü
bu malzemeleri karıştırıp sorunlu bölgelerinize uygulayabilrisiniz. ayrıca sivilceler içinde etkili. hazır olarak orjinal la sante pembe maskenin içeriğinde war. denemek isteyenlere bilgi wermek istedim.

canım senin dedğin pembe maske . içeriğini yazaıyım arkadaşlar uygulasınlar. sorunlu bölegelerine.
1 yemek kaşığı gül suyu
1 yemek kaşığı gül yağı
1 yemek kaşığı avakado yağı
1 yemek kaşığı badem yağı
1 yemek kaşığı kayısı yağı
2 yemek kaşığı kil
1 e vitamini kapsülü
bu malzemeleri karıştırıp sorunlu bölgelerinize uygulayabilrisiniz. ayrıca sivilceler içinde etkili. hazır olarak orjinal la sante pembe maskenin içeriğinde war. denemek isteyenlere bilgi wermek istedim.

canım bu dedğin malzemeler o maskenin içeriğinde aynen warsa alıcam çünkü karışım yapmakta peki iyi değilim kıwamı bulamam.

küçü kullanmaya karar vermiştim ta ki şunu görene kadar .

Kara Üzüm Çekirdeği : Östrojen hormononu artırarak göğüslerin büyümesini sağlar. Ancak çok etkisiz yöntem olmasına karşın, hormon dengesini bozarak meme dokusunda kanser gelişimine neden olabilir. Kesinlikle kullanılmaması gerekir.

Ben denedim baya da faydasını gördüm. Aslında bir pilates hareketi bu; küçük pilates topu veya sıktığınızda kırılmayacak fakat sünger gibi de ezilmeyecek herhangi bir cisim alın. Küçük lastik top -çocukların evde oynadığı-, metal saat kutusu, silindir mum, küçük TV kumandası gibi şeylerle deneyenler oldu. Arkanıza yaslanarak oturun bu cismi 2 diz kapağının arasına yerleştirin. Cisimin katlanmayacak, kırılmayacak bir şey olması bu noktada önemli. Bacaklarınızı hareket ettirmeden sıkın bırakın sürekli tekrarlayın. İlk 5 sayıda bile ne kadar çalıştığını göreceksiniz kaslarınızın, günde 10 dakika yapsanız 1 haftada gözle görülür toparlar.

Ben denedim baya da faydasını gördüm. Aslında bir pilates hareketi bu; küçük pilates topu veya sıktığınızda kırılmayacak fakat sünger gibi de ezilmeyecek herhangi bir cisim alın. Küçük lastik top -çocukların evde oynadığı-, metal saat kutusu, silindir mum, küçük TV kumandası gibi şeylerle deneyenler oldu. Arkanıza yaslanarak oturun bu cismi 2 diz kapağının arasına yerleştirin. Cisimin katlanmayacak, kırılmayacak bir şey olması bu noktada önemli. Bacaklarınızı hareket ettirmeden sıkın bırakın sürekli tekrarlayın. İlk 5 sayıda bile ne kadar çalıştığını göreceksiniz kaslarınızın, günde 10 dakika yapsanız 1 haftada gözle görülür toparlar.

evet arkadaşım küç kara üzüm çekirdeği oluyo ben buna göğüslerim için hatta göğüslerime faydası olasada çok yararlı olduğu için başladım ama bi baktım vücudum sımsıkı oluyo hala devam ediyorum çok memnunum tavsiye ederim yağını kullanmadım
Kullandığınız yağın bir markası varmı. Malum ortalık sahte ürünlerle dolu. Yardımcı olursanız sevinirim

X