Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Sarktilar acil piskolojim bozuluyor..

Sumii94

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2015
128
60
Arkadaslar sizin bana yardim edeceginizi düsünüyorum lütfen birseyler söyleyin yapayim yoksa parayi serumlara yatiracagim 😫
2 kizimi emzirdim ve üstüste oldular.. simdiyse sarkik deriyle basbasayim... psikolojimi bozuyor cok üzülüyorum... silikon kesinlikle istemiyorum .. estetik benim icin tabu.. dolgunlassin istiyorum.. östrojen yüklemesi ne kadar dogu bilmiyorum cünki dogum kontrol hapi kullaniyorum ve etkisini kayip etsin istemiyorum simdilik bukadar cocuk yeter 😅 lütfen bana birsey söyleyin mucize olsun .. incir cekirdeyi yagi ve üzüm cekirdegi yagi kullandim bi faydasi olmadi sanirim ... gercekten rica ediyorum silikon yazmayin lütfen bi cözüm önerin..

canım ben de bir çocuk emzirdim ve benb de benzer şey oldu. çok sarkmadı ama eskisi gibi değil, ne yazıkki emziren herkesde bu oluyor. bunun doğal yolunu ben de araştırdım ama ne yazıkki yok, en azından ben rastlamadım. tk çözüm estetik ya da dolgu. çokçk rahatsız ediyorsa ve çok sarktıysa zaten doğal yollarla olmaz, olsa da çok az düzelme olur. benimkisi çok sarkmadığı halde yine herşeyi denedim değişen birşey olmadı. kabullendim artık.

X