Şaşkınlık geçirdim

Cahil ve muhtemelen köyde canı sıkılıyor. Kötü bir niyeti olduğunu sanmıyorum. Yine de kötü niyeti olmayan cahil ve canı sıkılan insanlar yüzünden olanları müge anlida izliyoruz her gün yani jfjdn

Biraz patavatsız olabilir ama kötü niyeti olduğunu sanmıyorum. Demek ki köy yeri yanlış anlaşılır korkusu yok çünkü herkes arkadaşça yakın olduklarını biliyor.

Bence siz kıskanıp art niyet aramissiniz.

Sizde peygamber sabrımı var

linç yiyen konuyu siliyor arkadaş niye dogrulardan kaçıyorsunuz bırakın eleştirsinler belki yanlıştan dönersiniz eleştiriyi lehine kullanırsanız siz mutlu çıkarsınız

Evet tuhaf amaci ne acaba kendisini sözlünuzun gözüne sokmak mi ?? Başka birsey gelmiyor aklıma ..

Ben anlamadım ,size kendini göstermek istiyorsa WhatsApptan foto atsın. Pencereden doğal/bakmiyormus gibi fotoğrafı olsun istiyorsa kocası çeksin.
Ne münasebet?
Salak mı ne

Ayyy inanmıyorum ya. Birde utanmadan niye eve almıyor diye tribe mi girmiş. İyi bile dayanmıssınız o iğrenç kadına.

Bu kız böyle saf ayağına yatan sinsilerden gibi geldi bana. Uzak dur

Ben olsam esimi o köyden geçirtmem. İftiraya uğrar mazallah

Sizde peygamber sabrımı var
Beni boşayıp onla evlenecek hali yok ya diye rahattım başta, bir de eşimin dönüp bakmayacağını da biliyordum ama sonra tiksindim kadından istemedim evime gelmesini,gene güzellikle savmaya çalıştım ama o çirkeflik yapınca ben de artık bağırıp çağırmıştım ama yine de demedim eşime yakışıklı şöyle böyle diyorsun demedim çünkü ailecek eşimin ailesiyle görüşüyorlar sadece ben artık görüşmek istemediğimi evime istemediğimi söyledim ben zaten gitmiyordum, simdi kv kp bana geldi normalde hemen uçar gelirdi ama artık yakamı kurtardım çok şükür eşimin annesine babasına bayıldığı için değil de tahminimce eşim için gidiyordu evlerine ne insanlar var gerçekten şaşırıyorum hele de benim başıma gelince ben neyin içine düşmüşüm bilmeden demiştim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…