Saten yüz germe

Burkaya

Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2016
43
5
38
arkadaşlar saten yüz germe yaptırıp memnun olan ya da olmayan burda bilgileri paylaşabilir mi.yüzdeki yağları eritiyo mu etkisi nasıl.benim yağ enjeksiyonundan sonra yüzümde asimetri oluştu bu işe yarar mı

ya tam da yag enjeksiyonu dusunurken..asimetri neden olustu?yag enjeksiyonunu onerir misin?cildi genclestirdigi dogru mu

Saten yüz germemi?Hani şu örümcek ağı gibi ince iple olan germe mi oluyor o?Merak ettim konuyu takip edeyim bari..
Bu arada sevgili Ajda Pekkan burayı okuyorsan lütfen cevap yaz şu konuya sevabına..uzmanlık alanın yani..:KK53:

ya tam da yag enjeksiyonu dusunurken..asimetri neden olustu?yag enjeksiyonunu onerir misin?cildi genclestirdigi dogru mu
Yağ enjeksiyonunu sakın düşünme canım kk dan bak çok kişi perişan hayattan soğuduk resmen şimdi geri dönüşünü arıyoruz yanaklar sarkıyo asimetri oluşuyo keşke birileri de beni uyarsaydı

Yağ enjeksiyonunu sakın düşünme canım kk dan bak çok kişi perişan hayattan soğuduk resmen şimdi geri dönüşünü arıyoruz yanaklar sarkıyo asimetri oluşuyo keşke birileri de beni uyarsaydı
ben burun yaptirdim dr um yağ enjeksiyonu lazim dedi.yuzunde yag dokusu yeterli degil dedi.erir diye bildigimi soyledim o da cildimin genclesecegini ve yuzumun toparnacagini soyledi erise bile.ve unlu bir dr.yaza dusundugumden para biriktiriyordum bende

Saten yüz germemi?Hani şu örümcek ağı gibi ince iple olan germe mi oluyor o?Merak ettim konuyu takip edeyim bari..
Bu arada sevgili Ajda Pekkan burayı okuyorsan lütfen cevap yaz şu konuya sevabına..uzmanlık alanın yani..:KK53:
Hayır bu lazer uygulaması ipten korkuyorum ben ipler belli oluyomuş mimik yapınca o kadr çok lazer uygulaması araştırdım ki bunun sonuçları nette çok iyi gözüküyo en mantıklı bu geldi ama yaptıran kişilerden bilgi almam lazım sonuçta yağ enj ile bi hata yaptım tekrar hata yapma şansım yok

ben burun yaptirdim dr um yağ enjeksiyonu lazim dedi.yuzunde yag dokusu yeterli degil dedi.erir diye bildigimi soyledim o da cildimin genclesecegini ve yuzumun toparnacagini soyledi erise bile.ve unlu bir dr.yaza dusundugumden para biriktiriyordum bende
Yağ asimetrik eriyo durduğu yerin altını da şişiriyo bende oldu.yüz yamuk ve sarkık gözüküyo doktorlar hep yapalım der zaten. Sadece cilt güzelliği için yaptıran ve şimdi geri dönüşünü arayanlar var kk da...eğer dolgunluk istiyosan fibrocell i araştır kulak arkasından alınan dokuyla yapılan.ben yaptırmadım sonuçlarını bilmiyorum ama dolgunluk için daha mantıklı geliyo.sertap erener yaptırmış.fibrocelli yaptıran varsa da paylaşsın lütfen

Yağ asimetrik eriyo durduğu yerin altını da şişiriyo bende oldu.yüz yamuk ve sarkık gözüküyo doktorlar hep yapalım der zaten. Sadece cilt güzelliği için yaptıran ve şimdi geri dönüşünü arayanlar var kk da...eğer dolgunluk istiyosan fibrocell i araştır kulak arkasından alınan dokuyla yapılan.ben yaptırmadım sonuçlarını bilmiyorum ama dolgunluk için daha mantıklı geliyo.sertap erener yaptırmış.fibrocelli yaptıran varsa da paylaşsın lütfen
tesekkurler.fibrocell i arastirayim

Saten yüz germe ile ilgili bi konu daha var ama madem açtınız iki yıl içerisinde iki defa yaptırdım anneme de yaptırttım caaanım kankamda yaptı onun anneside yaptı biz hepimiz memnunuz ama memnun olmayanlarda olduğunu söylüyorlar nerede yaptırdınız diye soruyorum söylemiyorlar herhalde başka bi nedenleri var. Valla mutlu olmasam bi sene sonra yine aynı paraları vermezdim diyebilirim.

Bu arada sormuşsunuz yağ mağda eritmiyo doktorum zaten istesende eritemezsin dedi bu sıcaklıkta 41 dereceyı gecmiyo uygulama. Diğer soran kişiyede ip değil bu uygulama batan kanayan bişi yok sıcak taş gezdiyor gibi ama radyofrekans ile ultrasonu birlikte veriyor. gir youtube sayfasına bak videolar var :)

radyofrekans, lazer vb. yöntemler ile cilt altı dokusu ısıtlarak kolajen uyarılıyorsa eğer orada iki kere düşünmek gerek derim...

cildin alt tabakasını pişmemiş kıyma olarak düşünün pişirince nasıl takır takır oluyor... resmen ölüyor aslında... elbette ölürken de sıkılaşıyor...

denemedim ama şahsi fikrim; uzun vadede zararlı olduğunu düşünüyorum..

yine de yaptıran arkadaşların görüşleri çok mühim.

Dr. Serdar Ereni dinlemenizi tavsiye ederim..

Son düzenleme:
39:25 e ilerletmenizi rica ediyorum çok mühim...

birde yıllar yıllar önce ABD veya Avrupada yanık servisinde çalışan bir doktorun yazdığı bir makaleyi anımsıyorum.. yanıklar içinde kalan hastalarının ciltlerinin ilk etapta pürüzsüz pırıl pırıl gergin olduğunu fakat biraz zaman geçtikten sonra normalin üzerinde kırıştığını söylüyordu...ben koyu bir Onur Erol hayranıyım. kendisi thermage ı çok tavsiye ediyor amaaa yine de

cilt altı cilt üstü... ısıl işlemler... üzerinde düşünülmeli diyorum

Son düzenleme:
Güzel bir noktaya değinmişsiniz fokuslu ultrason yaptırmayıp saten yüz germeyi tercih etmemin sebeplerinden biriside buydu doktorum fokuslu ultrason uygulamalarında 65 dereceye kadar ısının arttığını ve o tıkır tıkır beneklerin cilt altında kaldığını söylemişti hatta bununla ilgili internette fotograflar dahi var saten uygulamasında ısı zaten o kadar değil web sayfasında da yazıyor zaten uygulama yaparken hissediyorsunuzda 40 42 dereceyi geçmiyor bu yüzden cilt altında kıyma pişirmiyorsunuz :KK70:

bende saten yuz germeye karar verdim başka çarem yok . inşallah memnun kalırım Allah rızası için yaptırıp memnun kalan kalmayan arkadaşlarım şuraya iki kelam yazsa sevaba girersiniz .

gözcevresine ilk seansimi salı günü oldum .arti tüm yuz altin igne yaptırdım sabirsizlikla günlerin geçip dönüş almayı bekliyorum suan hicbir değişiklik yok aksine yüzüm kızarik

Arkadaşlar Merhaba, benim kızkardeşim Amerikada yaşıyor orda yeni bir cihazla yüz germe işlemi yaptırdı. Orda doktorlar bildiğimiz hifu yöntemine göre çok daha etkili bir işlem olduğunu anlatmışlar, kendide işlem sonucundan baya memnun türkiyeye de gelmiş bu cihaz diye duydum, istanbulda mevcutmuş sizlerden duyan varsa guruba yazın lütfeeeennn.

X