Bebek İkinci El Satılık Kraft Dondy Beşik ve Mama Sandalyesi

kardelen1104

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2008
49
0
36
Resimdekinin aynısı pembe renk dondy beşik ve mama sandalyesini satmak istiyorum. Beşik olarak 1 ay kullanıldı daha fazla kullanılmadı. İstanbul başakşehirdeyim 300 TL ye vermeyi düşünüyorum.

$KRAFT-DONDY-BESIK-MAMA-SANDALYES_6708_3.jpg

Özellikleri :

Beşik olarak doğumdan itibaren 15 kg`a kadar mama sandalyesi olarak ise 3 yaşa kadar kullanıma uygundur.
Uzaktan kumandalı çalışma sistemi
16 değişik melodi
Ses yükseklik ayarı
3 farklı zaman ayarlı sallanma (10 dk 20 dk 30 dk) 4 farklı hızda sallanma ayarı
5 kademe yükseklik ayarı
İstenildiğinde farklı bir ortamda kullanılmak üzere kolay montaj
Ayarlanabilir ayak dayanağı
%100 pamuklu yıkanabilir kumaş
Geniş oturma yeri ve sırt dayanağı
İstenildiğinde çıkarılabilen mama tepsisi
Özel fren sistemli tekerlekler (kaygan zeminlerde bile maksimum güvenlik

otomatik sallanma özelliği ile özellikle geceleri çok rahat edeceksiniz, herhangi bir yerinde kırık çizik ve eksiği yoktur, İstanbul Avrupa yakasında Başakşehir deyim, Avrupa yakasına elden teslim edebilirim. kardelen.yaren@gmail.com

ilgilenen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim ilk 3 ay bebeginiz rahatlıkla uyuyabilir evde istediğiniz yerde kullanabilirsiniz ek gıda döneminde de mama sandalyesi olarak kullanabilirsiniz ayrıca kademeli ayarlanabiliyor koltugu tam olarak oturma pozisyonu olmadan bebeginizi guvenle koyun o da sizi izlesin:KK52:

ilgilenen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim ilk 3 ay bebeginiz rahatlıkla uyuyabilir evde istediğiniz yerde kullanabilirsiniz ek gıda döneminde de mama sandalyesi olarak kullanabilirsiniz ayrıca kademeli ayarlanabiliyor koltugu tam olarak oturma pozisyonu olmadan bebeginizi guvenle koyun o da sizi izlesin:KK52:
200 tl verebilirim satılmadıysa

Ürün elinizde mi ben talibim acil ulaşın bana TE="mathteacher, post: 40877006, member: 496315"]ilgilenen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim ilk 3 ay bebeginiz rahatlıkla uyuyabilir evde istediğiniz yerde kullanabilirsiniz ek gıda döneminde de mama sandalyesi olarak kullanabilirsiniz ayrıca kademeli ayarlanabiliyor koltugu tam olarak oturma pozisyonu olmadan bebeginizi guvenle koyun o da sizi izlesin:KK52:[/QUOTE]
Urun

[QUOTE almak istiyorum ürün elinizde mi acil cevap cher, post: 40876946, member: 496315"]kraft dondy sallanan beşik pembe 275 tl[/QUOTE]

X