Satılık Philips Lumea Prestige

Morkelebek8

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2016
3
0
Selam kızlar :) Philips Lumea Prestige'imi satmayı düşünüyorum. Ocağın 25'inde, sadece bıyık ve çene tüyleri için almıştım. 4 seans kullandım ve memnun kaldım. Gerçekten de %80'i gitti :KK55:

Taş çatlasın 40 atımını kullanmışımdır, sıfır gibi yani :KK52: İlgilenen varsa beklerim. İstanbul Avrupa Yakasındayım. 1300'e aldım 750'ye veririm.

Dört seansta yüzde sekseni mi gitti. Ya zaten tüysüzdün yahut atıyorsun. Bende de var. Tüylerim incecikti ama yüzde sekizi bile gitmedi sadece tüy çıkmasını geciktiriyor. Benim tüylerim kalındı demeyin kalın ve sert yüylerimdede denedim. Bırakın artık insanları kandırmayı yeminle gına geldi şu forumun bu tüt kıl bölümünde dönen dalaverelerden.

Bilip bilmeden atlamak, kendince saymak ne kadar da kolay değil mi? Peki sende olan, olmayan herkeste aynı mı olmak zorunda? Uyguladığım bölgede tüylerim orta-ince kalınlıkta, kumral. Ben bu makineyi tüylerimi tamamen yok etmek için almadım, azalması veya geç çıkması yeterliydi benim için. Yani diyeceğim o ki sende işe yaramamış olması, maydonozluk hakkı vermez :)

X