Lazer Epilasyon Philips Lumea Prestige IPL kullanıcı tecrübeleri ve yorumları

Benim lumea 2. Seansim 24 şubat ama 23 unde adet olacagim 21 ya da 22 şubatta 2. Senasi yapsam olur mu yoksa yenidemi programlayacagim.

almayı düşündüğüm bir ürün. model önerilirse sevinirim. bie de acı düzeyi normal lazere göre nasıl? Tüyleri gerçekten geç çıkarıyor mu? yüz ve özel bölgelerde kullanımında sorun yaşayan var mı?

almayı düşündüğüm bir ürün. model önerilirse sevinirim. bie de acı düzeyi normal lazere göre nasıl? Tüyleri gerçekten geç çıkarıyor mu? yüz ve özel bölgelerde kullanımında sorun yaşayan var mı?
Normal lazerin acisini bilmiyorum ama bunhn ki tolore edilebilir bir aci, seviyesini acıya gore ayarlarsın. Ben özellikle yüz de devamlı kullandım ve gerçekten çok iyi. 1., 2. Kullanımdan sonra geç çıkmaya başlıyor. Sonra ayda 1 devamında 2-3 ayda bir kullanmaya başlıyorsunuz. Geç çıkarır ama aylarca kullanmazsanız yeniden çıkmaya başlıyor tüyler

Hangi cihazı kullanıyorsunuz?
Merhaba öncelikle yaklaşık 12 seans yaptıktan sonra zaten artık tüyler uzamiyor . Ben 2 yıl önce aldım seanslarini günü gününe uyguladım. Neredeyse 6 aydır tüylerim uzamiyor. Sadece geçen hafta bıyık bölgede birkaç atış yaptım tek tük kıl vardı 15 gün sonra tekrarlarım o bölgeyi duruma göre yani. Sizin anlayacağınız tüylerin birazcık çıkmasını bekledim ben. Koltuk altım bacaklarım ve g.bolgesinde henüz çıkmadı. Bekleyip göreceğiz artık. Ama ben cooookkkk mutluyum inanın güzellik salonlarına verdiğim paraya acıyorum artık. Büyük kolaylık.

özel bölgede etkisi nasıl, ben lazerden fayda göremedim o bölgede

Bir sure sonra galiba 2 ayda bir olarak veriyordu. Ben uygulamayı sildim artik kendime gore planlıyorum. Zaten en çokta yanak ve koltukaltima uyguluyorum bazen ayda 1 bazen 2 ayda bir anca. Ve şu kesin denedim gördüm 2-3 ayda atış yapmaz isen tüylerin yavaştan çıkmaya başlıyor eski haline geri dönüyorsun. O yüzden 2 hafta, 1 ay, en son 2 ayda bir olarak ara ara atış yapmak lazım. Aletin ismi tüy alma cihazı zaten tamamen bitirmek yerine sadece uyutuyor. Uzun zaman yapmazsan yeniden uyanıyor 😊
Merhaba her atış öncesinde kılları almak gerekiyor mu

Merhaba öncelikle yaklaşık 12 seans yaptıktan sonra zaten artık tüyler uzamiyor . Ben 2 yıl önce aldım seanslarini günü gününe uyguladım. Neredeyse 6 aydır tüylerim uzamiyor. Sadece geçen hafta bıyık bölgede birkaç atış yaptım tek tük kıl vardı 15 gün sonra tekrarlarım o bölgeyi duruma göre yani. Sizin anlayacağınız tüylerin birazcık çıkmasını bekledim ben. Koltuk altım bacaklarım ve g.bolgesinde henüz çıkmadı. Bekleyip göreceğiz artık. Ama ben cooookkkk mutluyum inanın güzellik salonlarına verdiğim paraya acıyorum artık. Büyük kolaylık.
ince tüyleri de görüyor değil mi? sarı değil ama zayıf ama ince tüyleri?

Ben de 7 senedir genelde bahar ve yaz ayları düzenli kullanan biri olarak, alacak arkadaşlara şunu tavsiye edebilirim; çok yoğun kil ve tüy sorununuz var ise ilk profesyonel lazer yaptırmanız olacaktır. Sonrasında bazı bölgelerde geçmediği ya da tek tük her neyse biraz kaldığı için Philips lumeanin faydasını görürsünüz. Purussuzluk, çok sert çıkmama ve batık sorunlarına bire bir... Ben de ürtiker problemi olduğu için ağda ya da epilasyon makineleri ergenlik döneminde maalesef kullanmak zorunda kaldim. Düşünüyorum da ne çileler çekmişim 😅 Hele ki beyaz, kumral ve hassas bir tene sahip olanlar beni çok iyi anlarlar. Acayip tüy sorunum vardı. 2008 yılında lazer olayı çok pahaliydi ve paraya kıyıp başlamıştım. Sonra azalınca lumea ile devam etmek istedim ve gerçekten konforlu bir ürün..

lumea prestij 4700'e var internette. daha önce hiç lazere falan gitmemiş biri için uygun mu acaba? paraya yazık olmasın da malum ekonomi...

Ya bu makineyi aldım da bıyığıma 10 günde bir yapıyorum . Ama öncesinde cımbızla alıyorum çünkü ağda almıyor tüylerimi.yanlış mı yapıyorum acaba

Bri 958 kullaniyorum. Daha ilk kullanimda %50 azalma olmuştu ve sonra tamamen bitiriyor zaten. Atis yaptiktan sonra ikinci haftaya yakin dokulmeler baslamisti ilk seferinde. Hamilelikten dolayi kullanmayi bıraktım ama bazi kullanıcılar bir sure kullanilmazsa cihazin pilinin öldüğünden bahsetmisler. Boyle bir durum yasayan oldu mu acaba?

Merhabalar, hala memnun musunuz cihazdan?
Kıl yapınız nasıldı?

Benim de kötü bir güzellik merkezi deneyimim oldu. Şimdi foktor olan klinikleri araştırıyorum ama kol, bacak, özel bölge, kol altı, yüz 24.000 lira civarına geliyor :KK43: Kolu saymasam bile 18.400 konuştuğum klinik :KK43:
Özel bölge, kol, yüz için kliniğe gidip alexanderite ile yüze uygun cihaz uygulatsam; bacak, kol, bel, karın vs bu cihazla yapsam saçma mı olur 🙄🥺
Doktorlu klinikte estetisyen yüz bitmez 10 12 seans sürer, gılda bir iki yine gerekir, vücutta da en az 10 12 seans dedi :/

Ya da bacak, kol, bel için mecbur güzellik merkezine gideceğim 🥺 (Alt kol azalmıştı, güzellik merkezinde buz dedikleri ipl ile. Alt bacak siyah, üst bacak üst kol siyah ama ince diye görmüyor.)

İnsülin direncim var, tedavi de oldum, yüzümdeki tüyler aşırı arttı, erkek tipi :KK43: .

Güzellik salonlarındaki cihazlar tüyleri bitirmiyor mu? Ben bir hastahanede soprano ice lazere gidiyorum. Kontrol seanslarıyla 5 seansın kaldı.Ama genitalden memnun degilim. Arkadaşım gelecek yıl başka yerden paket alalım diyor. Başka yere gitsem biter mi tüyler acaba

isabel isabel merhaba üründen memnun kaldınız mı? Ne oranda azalma oldu?
Merhaba,
Ben ürünü kullanmaya başladıktan sonra hamilelik,emzirme vs..girince yarım kaldı uygulama.
Bende tam yeniden başlamayı düşünüyordum mesajınızı gördüm..Bir süre kullanıp yorum yazarım yine..😊

X