Bebek İkinci El **[SATILIK] Tommy Pooh Gece Lambalı Dönence

nurten_duru

Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2014
27
2
Tommy Pooh Gece Lambalı Dönence

Ürün aşağıdaki resimdekinin sadece 3 oyuncak olan modelidir başka farkı yoktur kutusu durmaktadır şehir dışına karşı ödemeli olarak karoyla gönderilir, Ürünün sıfırı 190 Tlden alınmıştır.kutu içeriğinde pil yoktur yanında 4 adet açılmamış duracell pilde vericem, çok az kullanılmıştır.Fiyatım 130 TL Yer Bursa

$Tomy-Pooh-Gece-Lambali-Donence_11534_1.jpg

Son düzenleme:
Cnm 130 tl verip sifir ürün alinir verdigin fiyat cok fazla indirmende fayda var benden tavsiye yoksa satilmax

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

verdiğim ürünün sıfır zaten 200 TL içerisinden pil çıkmıyo birde pil almaya kaltığınız zaman 20 TL civarıda o tutuyor 220 TL ben pillerle birlikte 130 TL den veriyorum90 TL altına geliyor zaten sıfır gibi 3 ay kullanıldı kullanılmadı ürün.

verdiğim ürünün sıfır zaten 200 TL içerisinden pil çıkmıyo birde pil almaya kaltığınız zaman 20 TL civarıda o tutuyor 220 TL ben pillerle birlikte 130 TL den veriyorum90 TL altına geliyor zaten sıfır gibi 3 ay kullanıldı kullanılmadı ürün.

Sifirina yukarda 190 asagida 200 yazmissiniz.sizde tam bilmiyosunuz sanirim

yazdığım rakamlarda arada uçuk rakamlar yok ben 190 Tl den aldım şaun burda http://www.hepsiburada.com/liste/to...Id=oyungedonen1816&categoryId=301151#Yorumlar 186 tlden satılıyor kargoyla 195 tlye geliyor ben kargo pil dahil 130 tlye veriyorum daha ne yapmam lazımki?

Beni yanlis anlamayin ama burdan birbirimizi girmeden alisveris yapiyoruz.tutarsizlik guven sorunu olusturabilir.size iyi satislar

X