Scarlet S-Altın iğne yaptıran var mı?

insurgent

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2014
1.294
2.031
Suratımda çok olmamakla birlikte minik minik sivilce kızarıklığı var.Gözeneklerim de geniş.Cilt tonu eşitsizliği de var.Çıkan bir sivilce illa kızarık bırakarak geçiyor diyebilirim.Sizce en iyi çözüm nedir?

Scarlet S-Dermapen-Karbon Peeling cok tedavi yontemi var ama benim favorim okuduğum kadarıyla Scarlet S yani altın iğne oldu.Yaptıran var mı? Yanak inceltmede de faydalı diyorlar,elmacık kemiği vurgusu yapıyormuş

Merhaba. Altın iğne uygulaması yaptırdım 1 seans. Uçuk çıktığı için 2. seansımı yapmadılar iyileşsin diye. İlk seanstan fazlaca memnun kaldım. Gözeneklere, renk eşitsizliğine birebir. Dermapen, karbon peeling, dermaroller, mezoterapi herşeyi denedim. İlk seansta bu kadar etkili bişey görmedim, deneyimlemedim. Çok hafif bi kızarıklık oluyor yalnızca ancak acılı bi işlem ama değiyor.

Bende yaptırdım üç seans ama hiç bir faydasını görmedim kişiden kişiye değişiyor bence faydası

Bende yaptırdım üç seans ama hiç bir faydasını görmedim kişiden kişiye değişiyor bence faydası

Yaptırdığınız yer önemli sanırım cilt yapısına da bağlı. ben ilk seans için çok mmnun kaldım. Ataşehir'de Seldie Anti-Aging . Tertemiz bir yer. 3 saatlik bir işlem, önce cilt temizleniyor sonra altın iğne yapılıyor. Gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

Kızlar selamlar,

ben bu konuyla iglili yaklaşık 2 3 yıl önce ayrıntılı bir sf açmıştım niye çıkmadı anlamadım. Altın İğnenin markası kanaatinmce çok çok önrmli .Ben Scarlet s den şaşmadım ama cildi bir tık inceltiyor yani yüz daha gergin ve ince görünüyorç İncelik kalıcı gerginlik (ciddi bir gerginlik ve toparlanma) 6 8 ay sürüyor. Gözenekler konusunda da birebir.

Linki bulayım buraya yapıştırıcam.

Daha da olabilir ama scarlet diye aratın o dönem s serisi yoktu :KK70: ben eski haline döndü gibi gelse bile yine bi tık iyi olduğunu düşünüyorum.

Scarlet için bir başka başlıkta yaptığım yorumu sizinle de paylaşıyorum arkadaşlar:)
kullanılan enerji sonuca gitmede önemli olsa da cildinizin kollajen üretme kapasitesi ile ilgili bir yanıt süreci oluyor. Scarlet sonrası c vitamini fen başlamak da lazım. sonuçta ham madde olmazsa cilt bişey üretemez:)

bence avantajları;

her cilt tipine uygulanabiliyor. yani esmerseniz bile leke riski yok.
bipolar başlıklı; yani verdi enerjiyi geri alıyor. ciddi hasar oluşturmuyor.
iğneli ancak aslında çok da kanatmadan yapmak lazım, oyuzden canınız çok yanmaz.
cildim parlasın gözeneklerim sıkılaşsın diyorsanız güzel oluyor.
yağ salgısını da azaltıyor. böylece aktif sivilceleriniz biraz azalıyor.
bi de üzerine hazır açılmış deliklere şöyle glutatyonlu, hyalüronik asitli bir mezoterapi mis gibi yapıyor

4 hafta ara ile 3 seans öneriliyor genelde. sonra duruma bakılır devam getirilir istenirse. bence giderseniz 3 seanstan fazla satın almayın.

cilt bakımı bence de para tuzağı. salon bakımlarının çoğu hiçbir işe yaramıyor.

beklentilerinizi de çok yükseltmeyin. mesela ciddi çökük sivilce izleriniz varsa çok da işe yaramıyor.

fiyattan çok kimin yaptığına dikkat edin bence. çünkü kuralı kitabı yok böyle işlemlerin.

Suratımda çok olmamakla birlikte minik minik sivilce kızarıklığı var.Gözeneklerim de geniş.Cilt tonu eşitsizliği de var.Çıkan bir sivilce illa kızarık bırakarak geçiyor diyebilirim.Sizce en iyi çözüm nedir?

Scarlet S-Dermapen-Karbon Peeling cok tedavi yontemi var ama benim favorim okuduğum kadarıyla Scarlet S yani altın iğne oldu.Yaptıran var mı? Yanak inceltmede de faydalı diyorlar,elmacık kemiği vurgusu yapıyormuş
Ben 2 sene once dr.mehmet akgun kliniginde altin igne uygulamasi yaptirdim.Seans sayisi ve cihaz kalitesi sonucu etkiliyor.Acik gozeneklerim ve sivilce izlerim vardi sukur hepsi gecti.Size tavsiyem ne olursa olsun guzellik salonlarinda yaptirmayin.Bu islem doktor kontrolunde olmali guzellik salonlarinda ki cihazlar dusuk kalite oldugu icin sonuc vermiyor.

Ben yaptırıyorum Ankara’da. Cildimde çok az bir lekelenme ve küçük bir skar izi var, bunlar için doktorun önerisiyle yaptırıyorum. Şuan 2. Seansım. İlk seansta hiçbir sonuç göremedim. Seans aralığı 10-15 gün olarak ayarlanıyor. Doktorun kim olduğunu şimdilik söylemeyeceğim ama burada reklamını bayağı gördüm. İşlemden sonra bir serum sürüyor ama ne sürdüğünü bilmiyorum. Ücreti peşin ödedim bir maaşımı bıraktım. Asgari ücretle çalışmıyorum bu arada. Sonuçlar hakkında insanları bilgilendirmek ve öğrenmek için üye oldum.
şimdilik sevgiler.

Son düzenleme:
Ben yaptırıyorum Ankara’da. Cildimde çok az bir lekelenme ve küçük bir skar izi var, bunlar için doktorun önerisiyle yaptırıyorum. Şuan 2. Seansım. İlk seansta hiçbir sonuç göremedim. Seans aralığı 10-15 gün olarak ayarlanıyor. Doktorun kim olduğunu şimdilik söylemeyeceğim ama burada reklamını bayağı gördüm. İşlemden sonra bir serum sürüyor ama ne sürdüğünü bilmiyorum. Ücreti peşin ödedim bir maaşımı bıraktım. Asgari ücretle çalışmıyorum bu arada. Sonuçlar hakkında insanları bilgilendirmek ve öğrenmek için üye oldum.
şimdilik sevgiler.
Scarlette ilk seansta bir fark görmediyseniz yaptığınız yerle mutlaka konuşun derim.. ben on gün evden çıkamıyorum neredeyse sonra yeni cilt geliyor alttan. Tek yarım artı deneiblecek etkisi hayat boyu kalıcı olmaması olabişir ki bunu beklemek ayrı bir tartışma konusu.. ama çok ödemişsiniz tahmin ettiğim kadarıyla üç seans peşindir diye tahmin ediyorum.. ben aydında yaptırmıştım scarleti ist izm fiyatlar uçmuş .. scarlet değil başka altın iğneyse ne deseniz kabulüm arkadaşlarım yaptırdılar malesef sonuç boşuna zaman kaybı oldu bir tanesi memnun oldu ama o gerginlik o gözeneklerin dolması çok farklıydı nacizane paylaşmak istedim çnkü reklamı olan birçok şey ciddi hayal kırıklığı prpsinden tutun da katalogunda nazolabialler dolar denilen(!) hydrafacialına magellan vampire faceliftine kadar... scarlet kadar memnun kaldğm birkaç şey olmuştur biliyorsunuz yüzlerce metod var. Bunları paylaşmak istediö hepimiz maddi manevi yatırım yapıyoruz çünkü sevgiler

S Secrets_ofonefemale
memnun kalmanıza sevindim. İşlemden sonra hangi serumlar, terapiler kullandıldı acaba size? Belki onların etkisi kuvvetlidir.
Yaptığım yerle konuştum tabi gördü bir fark olmadığını daha ağır çalıştı diyebilirim. Bakalım bundan sonra neler olacak. Ben de evden hiç çıkmıyorum bu arada güneş yüzü gördüğüm yok. Gelişmeleri paylaşırım.

Merhaba. Ben de 4 seans yaptırdım ancak aktif sivilce çıkmaya devam ediyorum maalesef. Gözeneklere ve cildin kalitesine çok katkısı var deneyimime göre. Bir maaş bıraktım bende. Ancak hiç pişman değilim. Yılda 2 kez yaptırmayı düşünüyorum. Acılı bir işlem olduğunun altını çiziyorum. Ama pırıl pırıl bir cilde değer. O ölü tabakayı atıyor adeta.

S Secrets_ofonefemale
memnun kalmanıza sevindim. İşlemden sonra hangi serumlar, terapiler kullandıldı acaba size? Belki onların etkisi kuvvetlidir.
Yaptığım yerle konuştum tabi gördü bir fark olmadığını daha ağır çalıştı diyebilirim. Bakalım bundan sonra neler olacak. Ben de evden hiç çıkmıyorum bu arada güneş yüzü gördüğüm yok. Gelişmeleri paylaşırım.
Merhaba. Ben de 4 seans yaptırdım ancak aktif sivilce çıkmaya devam ediyorum maalesef. Gözeneklere ve cildin kalitesine çok katkısı var deneyimime göre. Bir maaş bıraktım bende. Ancak hiç pişman değilim. Yılda 2 kez yaptırmayı düşünüyorum. Acılı bir işlem olduğunun altını çiziyorum. Ama pırıl pırıl bir cilde değer. O ölü tabakayı atıyor adeta.

serum sürmüştü ama 2. Gittiğimde serum aynı değildi sanki vebi tık daha az memnundum (1 ay kadar sonra karar veriyorsunuz) ama kimse anlamadı bu eksiyi😁 şöyle ki bir seans 40 50 dk sürmeli ve scarlet mi o çok önemliher altın iğne aynı olmuyor

scarlet gibi değil ama bir tane daha vardı nişantaşo o makinayla dolu vivaceymiş baktım şimdi o da güzel. Scarlet gibi ameliyatsız yüz germeye ikame olabileceğini düşünmüyorum falat cilt kalitesini diğer altın iğnelerden çarpı 3 arttırdığı kesin. O da baya iyi.
bu iki makinanın scarlet ve vivace tek diklat edilecek özelliği yüzünüz çok inceyse oradakiyağı (vivace bi tık daha azünki scarlet daha çok geriyor) eritebilir eritme olayını da görüşme yaptığm yerlerden birinde duymuştum kendim için hi fu düşünürken bunu da söylemişlerdi ki kendimde de farkettm yüzüm genişti bi tık daralmıştı baya iyi gelmişti ama tabii hi fu
Yüz germe ameliyatı vs vs yaptırmadım tabi Yaş 29 işte ukraynalı belgradlı görünmek hedefi ile 27 falanmışımdır bunu görüştüğümde 😁 bilgi kıymetlidir diye düşünerek pylaşmak istedim.. scarlet forever ama etki 4 aylık😄😁😁😁

scarlet gibi değil ama bir tane daha vardı nişantaşo o makinayla dolu vivaceymiş baktım şimdi o da güzel. Scarlet gibi ameliyatsız yüz germeye ikame olabileceğini düşünmüyorum falat cilt kalitesini diğer altın iğnelerden çarpı 3 arttırdığı kesin. O da baya iyi.
bu iki makinanın scarlet ve vivace tek diklat edilecek özelliği yüzünüz çok inceyse oradakiyağı (vivace bi tık daha azünki scarlet daha çok geriyor) eritebilir eritme olayını da görüşme yaptığm yerlerden birinde duymuştum kendim için hi fu düşünürken bunu da söylemişlerdi ki kendimde de farkettm yüzüm genişti bi tık daralmıştı baya iyi gelmişti ama tabii hi fu
Yüz germe ameliyatı vs vs yaptırmadım tabi Yaş 29 işte ukraynalı belgradlı görünmek hedefi ile 27 falanmışımdır bunu görüştüğümde 😁 bilgi kıymetlidir diye düşünerek pylaşmak istedim.. scarlet forever ama etki 4 aylık😄😁😁😁

Merhaba tekrar. Benim yüzüm zaten ince yağ erimesi olmasını istemem. Cildim kuru gözenek yok. Sadece iki bölgede lekelenme oldu ve küçücük bir skar izi için başladım ama 2. Seansım da oldu. Cildimde zerre bir değişme, lekelerde açılma yok. Aynı duruyorum. Bunlar için verdiğim 4000 tl ye acımaya başladım. 200 tl ye hydrafacial yaptırsam bundan daha iyi sonuç alırdım herhalde. 2 seansım daha var. Bu arada cihazı da bilmiyorum sürdüğü serumu da. Kafama göre başladım güvenip. Çektiğim acı da cabası.

Siz nerde yaptırdınız?

M Minervaax Ataşehir'de Selda Antiaging.
Merhaba tekrar. Benim yüzüm zaten ince yağ erimesi olmasını istemem. Cildim kuru gözenek yok. Sadece iki bölgede lekelenme oldu ve küçücük bir skar izi için başladım ama 2. Seansım da oldu. Cildimde zerre bir değişme, lekelerde açılma yok. Aynı duruyorum. Bunlar için verdiğim 4000 tl ye acımaya başladım. 200 tl ye hydrafacial yaptırsam bundan daha iyi sonuç alırdım herhalde. 2 seansım daha var. Bu arada cihazı da bilmiyorum sürdüğü serumu da. Kafama göre başladım güvenip. Çektiğim acı da cabası.
anladım ama 200 tlye hydrafac da yaptırmanız imkansız. Nacizane tavsiyem önce cihazların o cihazlar olduğundan emin olun. Gittiğiniz yerle de mutlaka bir görüşün Önerdilerse mutlaka bir bildikleri de vardır malesef ticari olan bu sektörde baya iyi araştrımak gerekiyor. Scarletin yağ eritme etkisi olduğunu söyleseler iyiymiş .. öte yandan scarlet olmadığını tahmin ediyorum çnkü cihaz baya geriyor hi fu kadar da eritmemiş kimseyi herkesim yorumunu usa forumlarından da okudum. Skar için rf i iyi kullanam bir yer de olabilirdi mesela. İnstagram fenomeni bir dr var ömürdü galiba ismi keşke ona gitseydiniz sivilcede aknede baya bir iyi ben gitmedim ama kadının işe başlama amacı tıp eğitiminden sonra kendi sivilceleriymiş bu güzel bir referans diye düşünüyorum. Hydrafac da da zaten solüsyonları çok çok pahalı he ben aşırı memnun da kalmadım ama doğruya doğru 200 tl imkansız ortadoğu medikalin sitesinden ara ara bakmıştım kampanya yapan yerlere.. makineleri ikame ya da fos çıktı. makinelerinden bu şekilde emin olduğum ve solisyonlarını seyreltmediğine kanaat getirdiğim yerlerde yaptırmıştım ama nazolar filan dolmuyor salt iyi bir cilt temizliği ki onu size işinde çok tecrübeli biri de yapabiliyor.. Bu bilgileri paylaşmak istedim nacizane umarım en kısa sürede cildiniz istediğiniz hale döner🙏🏼

anladım ama 200 tlye hydrafac da yaptırmanız imkansız. Nacizane tavsiyem önce cihazların o cihazlar olduğundan emin olun. Gittiğiniz yerle de mutlaka bir görüşün Önerdilerse mutlaka bir bildikleri de vardır malesef ticari olan bu sektörde baya iyi araştrımak gerekiyor. Scarletin yağ eritme etkisi olduğunu söyleseler iyiymiş .. öte yandan scarlet olmadığını tahmin ediyorum çnkü cihaz baya geriyor hi fu kadar da eritmemiş kimseyi herkesim yorumunu usa forumlarından da okudum. Skar için rf i iyi kullanam bir yer de olabilirdi mesela. İnstagram fenomeni bir dr var ömürdü galiba ismi keşke ona gitseydiniz sivilcede aknede baya bir iyi ben gitmedim ama kadının işe başlama amacı tıp eğitiminden sonra kendi sivilceleriymiş bu güzel bir referans diye düşünüyorum. Hydrafac da da zaten solüsyonları çok çok pahalı he ben aşırı memnun da kalmadım ama doğruya doğru 200 tl imkansız ortadoğu medikalin sitesinden ara ara bakmıştım kampanya yapan yerlere.. makineleri ikame ya da fos çıktı. makinelerinden bu şekilde emin olduğum ve solisyonlarını seyreltmediğine kanaat getirdiğim yerlerde yaptırmıştım ama nazolar filan dolmuyor salt iyi bir cilt temizliği ki onu size işinde çok tecrübeli biri de yapabiliyor.. Bu bilgileri paylaşmak istedim nacizane umarım en kısa sürede cildiniz istediğiniz hale döner🙏🏼

Daha önce hydrafacial de yaptırmadım ki, güzellik salonları falan kampanya adı altında paylaşıyor 200 tl falan diye ben de ortalama fiyat herhalde bu diye düşündüm. Demek ki daha çetrefilli ve pahalı bir işlem.
Ömür Tekeli diye birini buldum instada o mu? Yeri İstanbul da ama. Orda olsam seldie ye falan da giderdim.
Benim bu işlemlerde gördüğüm solüsyonun ne kadar kaliteli olduğu. Ben evde dermarollerla o pahalı solüsyonlardan alıp yapsam daha iyi olurdu diye düşünüyorum. En azından yüzüme ne sürdüğümü bilirim. Alphascience olur Skinceuticals olur kıyarım veririm yani boş yere bi sürü para verdim. Bi de indirimli hali.
Siz bayağı bilgilisiniz maşallah. 👏🏻

X