Güneş Kremleri Sebamed mahvetti suratımı doğal güneş kremi önerisi yapın nolur

Güneş kremleri, bronzlaşma
Kokusuz 30 faktör olan. Şimdi de 30 kullanıyorum.

Mümkünse tester falan isteyin ama, sırf ben tavsiye ediyorum diye almayın. Sonra memnun kalmazsanız az para değil.

.

ama internette satılıyor nasıl denicem başka yerlerde satılıyor mu

dermoskin güneş kremi süper. Doğal ve sadece eczanelerde olması güzel. Ben tavsiye ediyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu sebamed güneş kremni 4 aydır fln kullanıyorum gözeneklerim kocaman oldu ya yüzüm bebek gibiydi doğal bi güneş kremi önerin bana ???

Bende sebamed kullanıyorum yıllardır ama ters bi etkisini görmedim. Sadece ilk sürdüğünde yağlı gibi oluyor ama bi yarım saat sonra geçiyor. Cilt tipine uymamıştır belki, cildin yaglı mı?

Bende sebamed kullanıyorum yıllardır ama ters bi etkisini görmedim. Sadece ilk sürdüğünde yağlı gibi oluyor ama bi yarım saat sonra geçiyor. Cilt tipine uymamıştır belki, cildin yaglı mı?

hayır cnm kuru bi cildim var ama gözeneklerimi çok fazla açtı onun dışında bi etkisi veya zararı olmadı

Krem şeklinde yüz için sürdün ben. 50 ve 30 faktör vardı. Çok ufak bi bronzluk kaldı suratımda güzel yani

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

doğal dediğiniz için, aubrey organics'e bir bakın

ben çok uygun fiyatlı SOLAIT(SUPERDRUG) kullanıyorum watson's dan aldım. çok memnunum. 50 faktörlü yüz için ama öyle organik değil

Sebamed daha çok kozmetik içerikli bir ürün. Hassas bir cildiniz varsa dermatolojik ürünler tercih etmelisiniz.

Bu sebamed güneş kremni 4 aydır fln kullanıyorum gözeneklerim kocaman oldu ya yüzüm bebek gibiydi doğal bi güneş kremi önerin bana ???

ben de bir çok güneş kremi kullandım sebamed ve solante dahil memnun kalmadım .procsin spf 50+ olan güneş kremini kullanıyorum çok uzun zamandır gerçekten çok çok memnunum 64 tl fiyatı ve çokta güzel cildi nemlendiriyor parlatmıyor yağlı yağlı yapmıyor.yaz kış kullanıyorum.

yüzünü güneşten koruan daha iyi tabi şapka felan kullansan çok zarar veriyor

Benimde sivilceye meğilli cildim olduğundan yaşımdan dolayı, sebamed akn mat kullanıyorum. Normali gibi yağlı değil, doktorum önerdi epilasyon sonrası. Bende sivilce yapmadı hatta engelledi yüzümün yanlarında sürdüğüm yerde sivilce yok :KK70:

Arkadaşlar tatile çıkıcam güneş kremim bitti. Roc'un kremini kullanıyordum ama yüzümde sivilce yaptı. Araştırmalarım neticesinde PROCSIN ile SOLANTE Acne ürünlerini buldum. Solante hakkında yeterince yorum var ama Procsin hakkında hiç yorum görmedim. Bu ürünü kullanan var mı aranızda? Paylaşırsanız memnun olurum...
Merhaba konu biraz eski ama procsin ve sebamed deneyimimi paylaşmak istiyorum uzun zamandır güneş kremi arayışındaydım sebamed güneş kremi almıştım50 faktörlük ama cildime yeterince korumadığındanmı bilmem güneş sonrası kaşıntı yaptı bende indirimden procsin güneş kremini aldım oda 50 faktörlük sivilce yada siyah nokta herhangi bi olumsuz bir etkisi olmadı bende almak isteyen gözü kapalı alabilir ben çok mennun kaldım

X