Güneş Kremleri Sebamed mahvetti suratımı doğal güneş kremi önerisi yapın nolur

Güneş kremleri, bronzlaşma
cnm herhangi bi yağı yüze sürüp güneş çıkınca ben yapıyor diye biliyorum sende ben yapmadı mı

herhangi bir yağ deil bebe yağı yazın altına nivea sürüyorum benim cildim çok hassas ama hiç bir şey olmadı bu zamana kadar kuruluğa falan birebir gelio bebe yağı

bence korumuma faktorlu 30 fazla olmasin cünkü doktorlarda 30 fazlasini 50+ gibi önermiyor. Koruma faktoru ne kadar yükselirse icinde kimyasalda o kadar yükselir yani ben en azindan öyle duymustum.

herhangi bir yağ deil bebe yağı yazın altına nivea sürüyorum benim cildim çok hassas ama hiç bir şey olmadı bu zamana kadar kuruluğa falan birebir gelio bebe yağı

hadi ya bnm cildim de çok kuru. Bebe yağını nerden alıyorsun cnm

cnm herhangi bi yağı yüze sürüp güneş çıkınca ben yapıyor diye biliyorum sende ben yapmadı mı

Doğal dediğiniz kimyasal yerine sadece mineralli koruyucular var. Ben Erbaviva ve Aubrey'den memnum şahsen. 30 Spf.

30 üzeri hikaye zaten.

.

hadi ya bnm cildim de çok kuru. Bebe yağını nerden alıyorsun cnm

eczaneden alıyorum canım Johnsons Baby kullanıyorum çoğunlukla bebeklere kullanıldığı için alerji yapma olasılığı falan olmayan ürünler benimde herşeye alerjisi olan bir bünyem var o yüzden bebek şampuanı bebek yağı v.s ürünlerle rahat ediyorum

tatlım nasıl bi krem ben beyaz tenlym ve kuru bi tenm var bana uygun mu

Uygundur. Denize gitmistik geçenlerde. Ablamlara dedim ki bakin benim yüzüm yanmayacak sadece sizin yanacak demistim. Onlarinki sebamed falandi. Benle dalga gecmislerdi asil bizim degil senin yanacak diye. 6 saatin sonunda ben yine tertemiz bembeyaz bizimkiler domates olmuştu :-) ablam da sok olmuştu.
Guzel tavsiye ediyorum. Ben tekin acardan almistim. 50 faktorluk. Size yardimci oluyorlar

eczaneden alıyorum canım Johnsons Baby kullanıyorum çoğunlukla bebeklere kullanıldığı için alerji yapma olasılığı falan olmayan ürünler benimde herşeye alerjisi olan bir bünyem var o yüzden bebek şampuanı bebek yağı v.s ürünlerle rahat ediyorum

bebek yağını bi denicem çook teşk ederim canım:))

bebek yağını bi denicem çook teşk ederim canım:))

rica ederim inşallah işe yarar ama bütün marka güneş koruyucuları deneyip dahada beter etmeyin yüzünüzü burda verilen bilgiler doğrultusunda araştırıp birini seçip kullanın üzerinede bebe yağını sürün kuruluğunu önlediği için gözeneklerindeki sorunu ortadan kaldırır

cünkü 30 spf üzeri icindeki kimyasallar yüksek oranda o yüzdenn

ben de bu kimyasallardan korkuyorum işte hep 50 faktörlü kullandım ben 30 faktörlüler de yanmayı engelliyormu yani senn bu dediğini duymamşıtım daha önce ben de 30 faktörlü alacagm ama ama o da koruyor demi

canım bu söylediğin doğal mı ve neden 30 spf üzeri hikaye zaten dedin

Evet, kimyasal olanlarına göre en doğal alternatif mineralli olanlar. Onu da sürmeyin diyenler var ama. Şimdi şöyle düşünün; 2 türlü güneş koruma yöntemi var. Ya bildiğin marketlerde heryerde mevcut kimyasal olanlar, ya da cildinize bir zırh gibi kapatıp fiziksel olarak koruyan bu mineralli kremler.

Bu mineral kremlerde 30 üzeri bulmak çok zor. Yok herhalde, çünkü 30 olanın kıvamı bile çok koyu, 50 olsa badana gibi sürülmez.

Kimyasal olanlarda ise spf 30 üzeri korumu derecesini arttırmıyor, sadece süresini arttırıyor. O da mesela 30 faktör sizi 2 saat koruyacaksa, 50 olan 2 saat 15 dak koruyor. Ekstradan 15 dakika için cildiniz daha fazla kimyasal emmesine hiç gerek yok.

Mineralli kremleri mümkünse tester falan isteyip deneyin. Cildinizde kuru hissi verebilir. Çünkü bayağa kıvamlı bir şeyle yüzünüzü kaplıyorsunuz aslında, koruma mantığı da bu zaten.

.

Evet, kimyasal olanlarına göre en doğal alternatif mineralli olanlar. Onu da sürmeyin diyenler var ama. Şimdi şöyle düşünün; 2 türlü güneş koruma yöntemi var. Ya bildiğin marketlerde heryerde mevcut kimyasal olanlar, ya da cildinize bir zırh gibi kapatıp fiziksel olarak koruyan bu mineralli kremler.

Bu mineral kremlerde 30 üzeri bulmak çok zor. Yok herhalde, çünkü 30 olanın kıvamı bile çok koyu, 50 olsa badana gibi sürülmez.

Kimyasal olanlarda ise spf 30 üzeri korumu derecesini arttırmıyor, sadece süresini arttırıyor. O da mesela 30 faktör sizi 2 saat koruyacaksa, 50 olan 2 saat 15 dak koruyor. Ekstradan 15 dakika için cildiniz daha fazla kimyasal emmesine hiç gerek yok.

Mineralli kremleri mümkünse tester falan isteyip deneyin. Cildinizde kuru hissi verebilir. Çünkü bayağa kıvamlı bir şeyle yüzünüzü kaplıyorsunuz aslında, koruma mantığı da bu zaten.

.

ya bu mineralli diye bahsetttgnz güneş kremlerini ilk defa duyuyorum bunların ismi ney nerden bakabilirim alabilirim bu güneş kremini ben hiç duymamıştım

ya bu mineralli diye bahsetttgnz güneş kremlerini ilk defa duyuyorum bunların ismi ney nerden bakabilirim alabilirim bu güneş kremini ben hiç duymamıştım

Organik güneş kremi diye araştırabilirsin. Sonra da içeriklerine bak. Aktif koruyucu olarak Titanium oksit, ve/veya Çinko oksit olucak. Geriye kalan içerik sadece doğal nemlendiriciler, kokular vs.

.

Organik güneş kremi diye araştırabilirsin. Sonra da içeriklerine bak. Aktif koruyucu olarak Titanium oksit, ve/veya Çinko oksit olucak. Geriye kalan içerik sadece doğal nemlendiriciler, kokular vs.

.

ben hep araştrıyorum ama pek anlamıyorum. Senin bildiğin kullangn yok mu

Ben 1 senedir solante kullanıyorum

💕01.01.04 Canım
10.04.14 Canımın canı 💕

ben hep araştrıyorum ama pek anlamıyorum. Senin bildiğin kullangn yok mu

En başta söylemiştim zaten :) ama reklam olarak algılanmasın diye ısrarla aynı şeyi tekrarlamak istemedim. Ben Erbaviva ve Aubrey kullandım, ikisinden de memnun kaldım.

Ama dediğim gibi, kıvamı yoğun. Herkes sevmeyebilir. Vücud için uygulamak zor olabilir, ama ben yüz için kullanıyorum.

.

X