Güneş Kremleri Sebamed mahvetti suratımı doğal güneş kremi önerisi yapın nolur

Güneş kremleri, bronzlaşma

KJH

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2014
435
88
Bu sebamed güneş kremni 4 aydır fln kullanıyorum gözeneklerim kocaman oldu ya yüzüm bebek gibiydi doğal bi güneş kremi önerin bana ???

isterseniz doktora gidip yazdırın
biraz pahalı oluyo ama daha sağlıklıdır heralde

ben sebamed kullandım ama pek beğenmedim kokusunu filan
nivea almıştım o da tüylenme yapıyo sanki bana öyle geldi

ben bi tane yazdırdım doktora ama hiçbir yerde bulamadım kremi

Nıvea çocuk 50 faktör kullanıyorum cildim çok hassas olmasına rağmen mükemmel 10 yıl oldu kullanalı

valla bu kremlerin pek doğalı yok, doğal denilende işe yaramıyor zaten, bence Coppertone Forte Plus 50 güzel, ama göz altına sürme, eline değmişken gözüne falan dokunma

Son düzenleme:
Bu sebamed güneş kremni 4 aydır fln kullanıyorum gözeneklerim kocaman oldu ya yüzüm bebek gibiydi doğal bi güneş kremi önerin bana ???

Cilt tipin nedir? Kuru mu ? Sivilceye meyilli mi?

###Yaptıkların sana daha iyi bir yaşam sundu mu?###

isterseniz doktora gidip yazdırın
biraz pahalı oluyo ama daha sağlıklıdır heralde

ben sebamed kullandım ama pek beğenmedim kokusunu filan
nivea almıştım o da tüylenme yapıyo sanki bana öyle geldi

ben bi tane yazdırdım doktora ama hiçbir yerde bulamadım kremi

cnm doktorun verdgi kremn ismi URİAGE BARİESUN mu ?

cnm doktorun verdgi kremn ismi URİAGE BARİESUN mu ?

yok canım değildi
listesi var ordan işaretleyip vermişti ama her eczanede olmuyomuş
ve ben listeyi bulamıyorum şimdi

yeniden yazdırıcam
yüz önemli çünkü
aslında saraçoğlu doğal güneş kremi tarifi vermiş ama ben yapmaya üşeniyorum
keşke hazır satsalar

valla bu kremlerin pek doğalı yok, doğal denilende işe yaramıyor zaten, bence Coppertone Forte Plus 50 güzel, ama göz altına sürme, eline değmişken gözüne falan dokunma

aynen cnm yaa ben bıktım bu kremlerin doğalı iyi olanı yok kimyasal olanlar gözeneklerimi açtı:/ senn bu ismini söylediğin güneş kremi doğal mı cnm kozmetik mi ağırlıklı yoksa

yok canım değildi
listesi var ordan işaretleyip vermişti ama her eczanede olmuyomuş
ve ben listeyi bulamıyorum şimdi

yeniden yazdırıcam
yüz önemli çünkü
aslında saraçoğlu doğal güneş kremi tarifi vermiş ama ben yapmaya üşeniyorum
keşke hazır satsalar

gerçekten vermiş mi saraçoğlu haberm yoktu hi. Bi de mecitefendinin güneş kremi var onu görmştm onu merak ediyorum.Bu arada doktor da aynı bana da senn gibi bi kağıtta işaretledi sadece orda ismi olan eczanelerde varmış sen isminin Bariesun olmadıgına emn msin

gerçekten vermiş mi saraçoğlu haberm yoktu hi. Bi de mecitefendinin güneş kremi var onu görmştm onu merak ediyorum.Bu arada doktor da aynı bana da senn gibi bi kağıtta işaretledi sadece orda ismi olan eczanelerde varmış sen isminin Bariesun olmadıgına emn msin

evet eminim
okumuştum çünkü ama şu anda tam aklımda değil
görsem hatırlarım isim olarak

ben ünivrsite hastanesinde yazdırmıştım
doktorun yanındaki öğrenci kız yazdı
o sebeple de alasım gelmedi
uzman bi doktora gitmek istiyorum çünkü yüzümde ben gibi şeyler çıkmaya başladı
yaş ilerledikçe çıkar diyolar ama ben korkuyorum koyulaşır diye
yüzüm tertemizdi benim şimdi bozulmaya başladı sinir oluyorum

evet eminim
okumuştum çünkü ama şu anda tam aklımda değil
görsem hatırlarım isim olarak

ben ünivrsite hastanesinde yazdırmıştım
doktorun yanındaki öğrenci kız yazdı
o sebeple de alasım gelmedi
uzman bi doktora gitmek istiyorum çünkü yüzümde ben gibi şeyler çıkmaya başladı
yaş ilerledikçe çıkar diyolar ama ben korkuyorum koyulaşır diye
yüzüm tertemizdi benim şimdi bozulmaya başladı sinir oluyorum

aynen cnm ya bnm de çok güzeldi herkes ne güzel suratn var hiç leke yok derdi. Şimdi sürekli leke oluyo ve sankki hergün yeni bi ben çıkıyor suratmda. Bu sebamedi kullanıyım bi dedim bunu kullandktan sonra daha çok bn çıkmaya başladı ya cildim bozuluyor engel olamıyorum :KK43:(

Benim de kullandığım tüm güneş koruyucular sivilce yapardı. Son aldığım yves rocherin 50 KF olanı sivilce vs yapmadı. Memnun kaldım.

koruma için nivea üzerinede bebe yağı kullanıyorum kışın dahil bebeyağı kullanıyorum cildi çok iyi yapıyo yumuşacık oluyo tavsiye ederim

ÖNERİN BANA ??? pek hoş olmamış . neyse gözeneklerinin kapanması ve sıkılaşması için gratis vb mağazalarda sıkılaştırıcı tonikler maskeler var . güneş kremi içinde nıvea cocuklar için 50 faktör var daha güzel koruyo ve hassas cilt tipleri için işine yarar :KK42:

ÖNERİN BANA ??? pek hoş olmamış . neyse gözeneklerinin kapanması ve sıkılaşması için gratis vb mağazalarda sıkılaştırıcı tonikler maskeler var . güneş kremi içinde nıvea cocuklar için 50 faktör var daha güzel koruyo ve hassas cilt tipleri için işine yarar :KK42:

dalgınlığıma gelmiş öyle emreder gibi yazmışım neyse sağol

koruma için nivea üzerinede bebe yağı kullanıyorum kışın dahil bebeyağı kullanıyorum cildi çok iyi yapıyo yumuşacık oluyo tavsiye ederim

cnm herhangi bi yağı yüze sürüp güneş çıkınca ben yapıyor diye biliyorum sende ben yapmadı mı

hamilton en iyisidir.
ayrıca çocuklar için olan kremler 50+ faktörlü olduklarından en iyi korumaya sahiptir.
ancak güneş kreminin gözenek açtığını ilk defa duyuyorum başka sebep olmasın??

Benim de kullandığım tüm güneş koruyucular sivilce yapardı. Son aldığım yves rocherin 50 KF olanı sivilce vs yapmadı. Memnun kaldım.

bu güneş kremni nerden buldun canım daha önce ismini hiç duymamıştm

X