Çocuk Hastalıkları Seboreik dermatit derdi ;(

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
ben senelerce çektim o illetten.. kaşlarım burun kenarlarım saçlarım hatta en son inanır mısınız burun içi bile pullanma oluyordu. vichy nin dercos dışı yeşil renkte bir şampuanı var her türlü şeyi denedim ama o bitirdi bendekı seboreık dermatıtı... ilk şampuanlama da saçımda 15 dk bekletıp oyle yıkadım. yıkayınca ozellıkle yuzume getırıyordum durularken oraya da etkı etsın dıye. yüzüm içinse ducrayın kelual ds yüz kremi var ondan kullandım kesın olarak 17 seneleık derdımı bıtırdı cok sukur
Vichy i denedik ama Ducray i denemedim çünkü 12 yaş altında kullanılmıyor aslında Vichy de yetişkinler için ama doktor onayı ile kullandık bir süre.

Bizde kullanıyoruz ama saç dökülmesini arttırıyor. Hala evde duruyor ara da kullanıyoruz ama kesin çözüm değil atak zamanında faydalı bir ürün ama uzun süreli kullanım için uygun bir ürün değil. Ve pulanmayı tamamen yok etmiyor. Biz ek olarak kortizonlu losyon ,vücuttakiler için krem de kulllanıyoruz ara sıra durumun vahametine göre..
Benim sadece saçımda vardı demek ki hafifmis evet çıktığı an suruyorum geçiyor.gecmis olsun

La roche lipikar baum serisi benim yüzüme cildime iyi geliyor düzenli kullanımda, çocuklara kullanılabiliyor.
Şampuan olarak eskiden salicade ve prozinc kullanırdım, şuan vichy dercos kullanıyorum ve 20 senedir olmadığı kadar iyi saçlarım, kafa derim.
Bir araştırın derim, çocuklar kullanabiliyorsa şampuanı denemekte yarar var.

La roche lipikar baum serisi benim yüzüme cildime iyi geliyor düzenli kullanımda, çocuklara kullanılabiliyor.
Şampuan olarak eskiden salicade ve prozinc kullanırdım, şuan vichy dercos kullanıyorum ve 20 senedir olmadığı kadar iyi saçlarım, kafa derim.
Bir araştırın derim, çocuklar kullanabiliyorsa şampuanı denemekte yarar var.
Vichy i denedim bir süre iyi geldi ama artık etki etmiyor.

Nasıl ve kime yaptırabiliriz ?

Eczaneler yapıyor mu ?

Teşekkürler

Sayfasını atabilirim içinize sinerse sipariş verirsiniz ama burda serbest mi paylaşmak bilmiyorum yeni sayılırım burda. Haricen kimyasal maddeleri bırakmaya çalışın, kimyasal şampuanlar deterjanlar vs. Bunlarda çok ama çok etkiliyor. Temiz içerikli doğal ürünler kullanmaya çalışın bununla ilgili de çok sayfa vae instagram da

Sayfasını atabilirim içinize sinerse sipariş verirsiniz ama burda serbest mi paylaşmak bilmiyorum yeni sayılırım burda. Haricen kimyasal maddeleri bırakmaya çalışın, kimyasal şampuanlar deterjanlar vs. Bunlarda çok ama çok etkiliyor. Temiz içerikli doğal ürünler kullanmaya çalışın bununla ilgili de çok sayfa vae instagram da

Teşekkürler belki özel mesaj olarak paylaşabilirsiniz

X