Sedef hastalığına çözüm bulan var mı?

Sentinus17

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2018
741
739
28
Arkadaşlar sedef hastalığı uzerine konular açılmış fakat çoğunluk tavsiye ettikleri tedavilerine daha yeni başlamış. Bu konuyu açma sebebim son durumunuzu merak etmiş olmam. Ayrıca Barış Dervent ve Çetin Öngöre hakkında bazi tavsiyeler aldım. Sizler bu konuda bilgi sahibi misiniz? Ayrıca Ermeni Hastanesinde Dr. Serkis Barış'a arkadaşımın babası tedavi olmuş. O tedavi olalı 10 yıl olmuş ve hala sedef çıkmamış vücudunda. Ben de gittim. Sabah sürmek için Hametan sarı kutu olan, aksam sürmek içinse Momecon yağsız olanı verdi. Kulağımın içinde çıkanlar için ise momecon losyon verdi. Saç diplerim ve alnımda cikanlar için ben betasalic kullanıyorum. Betasalic kesinlikle işe yarıyor. Kullanmadigimda kizarmaya başlıyor. Hemen sürüyorum 3 4 gunde alnım iyileşiyor. Ayrıca şampuan olarak forever'ın ürünü aleo verali bir şampuan kullanıyorum. 1 yıl oldu. Kesinlikle kafamda kabuklanma yapmadı. Bu şampuanı tavsiye ederim. Buna ek olarak, kremler de ayni şekilde sürekli kullanılırsa etkisi görülüyor. Açıkçası ben başlarda düzenli kullandığım için kolumda iyileşen bir sedefime şahit olmustum ama yine de umutsuz hissediyordum ve bilirsiniz, asla geçmeyecek ve yine bir yerlerde çıkacak hissi yüzünden ilaçları kullanmamaya başlarsınız. Benimki de o durumdu. Düzenli kullanmadım ve arttılar. Size tavsiyem ise Serkis Barış ile görüşmenizdir. :) Eğer kalıcı çözüm bulan varsa lütfen ne kadar sürede ve nasıl bir çözüm yolu kullandığını da belirtsin. Şimdiden teşekkür ediyorum.

X