Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Sedef otu

hatice06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
45
0
32
Merhabalar ben 18 yaşındayım yılbaşında nişanım var ama gögüslerim küçük geliyor bana yaşım daha küçük belki ondandır diye düşünüyorum arkadaşlarım normal ama ee dogal olarak depresyon yapıyor internetten araştırdım biraz sedef otunu çay gibi demleyip içmek ve masaj yapmak iyi geliyormuş denemek istedim ama emin olamadım boyum 1,60 50 kiloyum zayıflıktanda olabilirmi acaba eger yardımcı olabilecek birisi varsa şimdiden teşekkürler...

masaj tavsiye ederimde sen şükretmelisin bence benimkiler o kadar bile diil üstelik 17 yaşındayım ve annem ne kadar geliştiyse bu yaşında öle kalır dedi bide benim halimi düşün.

Öyle olurmu 17 yaş küçük benim geçen yıl daha küçüktü bu yıl dahada büyüdü büyür emin ol masaj yapıyorum ama kremle filan degil duştayken sabunla o da etkili oluyor sütyen kullanma ama cok ihtiyaç olmadıkca evdeyken hiç kullanma ben öyle yapıyorum =)

vala ümidimi kesmiştim sonuçta zayıfım 80 rahat kullansam bende ii olur aslında fakat insan büyüdüğünü görünce büyütesi gelio :) bakalım burda bir çok şeler okudum adaçayı buzla masaj nar üzüm çekirdeği kuru üzüm hurma vs şeler büyümesini isterim ama bi yerde daha okumuştum böle sağlık sitelerinde felan masaj gerçekten etkili oluomuş ama masaj yaparken göğsüne bastırmıcaksın hafiften yapıcakmışın öle bi durumda göğsünün süt bezleri zedelenirmiş daha kötü olurmuş.

1.63 boy kiloda 43 ve 75 ölçüm oda böle dolgun olmuo işte benim yaşımdayken seninkilerde o kadarmıydı. evet soğuk duşu ve masajı denedim büyümesi bi yana sıklaşıo ve soğuk duş vücut içinde gerçekten yararlı yani çatmaları felanda önlüo. buzla masaj yapmadım ama duş altında soğuk suyla yaptım büyümesiyle ilgili net bişe diemem çünkü dediğine göre büyümeleri gerekio ama dirilik sağlıo bundan eminim. zaten bunlarıda yeni okudum hurma felan üzüm çekirdeği denicem artık bakalım nolcak fakat adaçayı felan ne bilim pek düşünmüorum

biraz daha büyüktü ama kilom da daha fazlaydı kilo almayı dene kiloylada alakası var gögüslerin bende kilo almaya calışıyorum evlencem sonuçta kilo almam lazım...Hurma yiyorum etkisi oluyordur cünkü son günlerde dahada etkisini görüyorum hoşuma gidiyor =) ama ben sedef otunu denicem etkisi olursa daha cok söylerim henüz alamadım sipariş verdim kullanmaya başladıgım zamanda söylerim

evet kilo aldıkça büyürler bunu biliodum. ahh şu evlilik yokmu hep hazıra konarlar zatikaydirigubbakcemile3 ama biras erken diilmi evlilik için. kilo almak bi yana dursun evlenince zaten ister istemez kilo alıosun bunun öğneğini çok yaşadım

Evet öyle söylüyorlar bilmem evlenince konuşursak söylerim yok okulum yeni bitti seneyede dügün düşünüyoruz nişanlım yurt dışında oturuyor özlüyoruz birbirimizi sürekli gelmesi zor oluyor evlilik zaten olucak bişi ben dogru kişiyi bulduguma inanıyorum o nedenle erken degil gibi geliyor bana ''Sedef Otunu demleyin.(1 fincan için 3 tutam sedefotu yeterli olur.) Masaj yaparak göğsünüze uygulayın. Ve günde 1 fincan için'' denemek istersen =)

aslında haklısın hani doğru kişiyi bulduktan sonra ne mutlu sana bende buldum fakat ne bilim böle bişey istesem annemler karşı çıkar heralde üni var önünde derler ama bende çok isterdim vala senin yerinde olmayıa.s denerim bi annem dicek bi hareketlilik var sende hayırdır die saol bu arada

Rica ederim ben teşekkür ederim lise var galiba daha üniversite bende düşünüyordum ama olmayınca olmuyor ailem de istedi ama kızdılarda okul birincisi olarak bitirdim liseyi ama olmadı işde =)

Son düzenleme:
=) Demi ya benim arkadaşımın gögüslerinin maşaAllhı var gördükçe cıldırıyordum ama bu aralar daha moralim düzgün bak kilo almayı dene prakten diye şurup var eger iştahın yoksa iştah açmada işe yarıyor orucdan sonra ben kullancam kullandım ama oruçla beraber bırakmak zorunda kaldım eczanelerde 3,500 öyle pahalı bişi de degil recetesizde veriliyor insanın vucudu güzel olunca kendinede güveni oluyor olmazsa patlayana kadar yicez =)

hmm tavsiyen için teşekkür ederim denicem. ben çok kilo alan bi cinsten diilim ama kilo almak diil göğüs istiorum benn:eek: bide çatlaklar olmasa daha ii olurda işteee

kiloyla beraber daha da cok büyüyecektir hem gögüs bende öyle oldu bu ilacı kullandıktan sonra büyümede oldu catlaklar için krem vardır ama bende catlak yok ki =)

benmde sadece kalçalarımda var oda hızlı kilo alıp vermekten kaynaklanıomuş çok okudum onunla ilgilide. bakalım o ilacı denerim büyüsünde :sinifsinif:

X