Sedef_79'un Kondisyon Bisikletiyle Zayıflama Günlüğü

hoşgeldin sedef ben de nerdesin diye merak ediyordum hiç haberim yoktu cezadan falan neyse boşver işimize bakalım

nasıl gidiyor?ödem sorunun geçti mi?ben pazar gününden beri kaçamaksız devam ediyorum pazar günü en azından bir kilo vermiş olurum heralde:)bugün komşumuz basen ve popo bölgemde küçülme olduğunu söyledi beni 2-3 haftadır görmüyordu:)çok sevindim beni iyice incele 2 hafta sonra tekrar yanına gelicem dedim:)

Hosbuldum canim sagol..
:-))) cok sevindim canimmm, spor diyetten cok daha mantiklii ama ikiside birlikte olunca tabii daha hizli sonuc alinir.. sen er yada gec basaracaksin zaten yarisini vermeyi basarmissan kalani icinde kesin gözüyle bakiyorum :-)
ödem sorunumu kiraz sapiyla hallettimm canim, cumartesi pazar pazartesi tatildim ve bagirsaklarima cok yüklendim, kayisilar, kirazlar, neler yapmadim ama istedigim sonucu nasil oluyorsa alamiyorum bi türlüü :-)) ama eskisi kadarda kötü degil.. yedigim kirazlarinda saplarini kaynatip limonla iciyorum ve gercekten iki gün sonunda ödemlerimi cözdüü. simdi daha iyiyimm
ama bugün cok acim yaaa, sadece yarim kilo cilek ve yarim kilo kiraz yedim simdiyee kadar.. saplarinida kagit pecereye sarip cantama koydum :-D
eve gidince kaynatip icecem yine..

arkadaşım hoşgeldin sana özel mesaj attım onuda okursun,boşver geldi geçti,ben hiç iyi değilim,biraz önce 1 paket çubuk kraker ve iki tane minik benimo yedim,akşama bamya yaptım onu yicem yoğurtla artık,bakalım duruma göre bişiler yapıcam,sen nasılsın dünden beri diyete devam yazmışsın bravo canım....

canim benim sagol, hosbuldum..
mesajini okudum ve cevap yazdim aslindaa sana bugün..gelmedimiki ?
canim canini sIkan herneysee gercekten üzülmeye degmezz, biraz güclü olmak zorundayiz.. benimde icimi bilsen!!!! birde strese girip sakinn yemege sarilmaaaa sakinnnn, aksine, kilolardan kurtuldugumuzda hayatta bazi seylerin bizim icin cok daha farklilasacagini düsünüp azim yap olurmuu ......
Bamye yemegi bagirsaklara cok iyi gelirrrr, koca bir tabak ye ve karnini gönül rahatligiyla doyur bence, hem saglikli hemde kalorisi cok yüksek degil, simdiden afiyet olsun sana, bende cok severim hafif eksi ve nohutlu olanini :-)
buarada, tabiki diyete devam edecem canim, firsatci, kötü niyetli insanlara firsat verememmm, ben hayatta neler gördüm, iki tane gereksiz insaninmi yazdiklari beni yikacakk!!!
ayrica herkes klavye basinda aslan kesiliyor ama benim özel hayatimi sorgulamaya calisanlar kendileri cokmu mükemmel acaba.. komik yaaa gülüyorum :-))

bende bisiklet almayı düşünüyorum ama eliptikmi alsam hangi marka alsam karar veremedim her eve lazımda gördüm bitane yanında twist hareketi yapabiliyosun sen hangi markayı kullanıyosun fikir alabilirmiyim
:KK76::KK76:

selam canim, hosgeldin, suanda isyerinde oldugum icin markasina bakamicam, bilmiyorumda nedir ismi ama yurt disindan aldigim icin belki türkiyede duyulmamis bir isimde olabilir.. eliptik bisikleti duydum ama benimki ondan degil.. hangisi daha iyidir diye bi yorum yapamam, kullanmadim digerini ama iyice arastir ve sürekli kullanmayip sIKILIp bir köseye atacagin bisey olmasin.. bence kosu bandi al, pahali dersende ikinci elde alabilirsin ama kosu bandin spor aletlerinin icinde en cok kullanilani saniyorum..

sedefcim hoşgeldin, ben de sen çıktın hesabını kapattın sanmıştım şimdi bir daha şok oldum sana mı bir gün kapatma cezası verdi site, offf gülsem mi ağlasam mı bilemedim, o kadar saldırı varken sana ceza :)))) yani bundan sonra ileri geri yazanlara teşekkür edip, hiç ses etmeyeceğim, bunu öğrenmiş oldum, hiç ses etmek yok, siteyi tebrik ediyorum, neyse beni de cezalandırırlar şimdi :)))) bu konuyu tamamen kapatalım ve diyetimize dönelim,

1 saat sonra misafir gelecek ve ben regl nedeniyle karın ağrıları içinde bir gün geçirdim yeni kalkabildim, bir saat içinde yemek yapıp, giyinip kuşanıp, etrafı toparlayacağım :))) beh beh beh...

yarın girebilirim anca, yaına kadar bol sporlu ve diyetli günler diliyorum, görüşürüz :KK66:

Son düzenleme:
sedefcim hoşgeldin, ben de sen çıktın hesabını kapattın sanmıştım şimdi bir daha şok oldum sana mı bir gün kapatma cezası verdi site, offf gülsem mi ağlasam mı bilemedim, o kadar saldırı varken sana ceza :)))) yani bundan sonra ileri geri yazanlara teşekkür edip, hiç ses etmeyeceğim, bunu öğrenmiş oldum, hiç ses etmek yok, siteyi tebrik ediyorum, neyse beni de cezalandırırlar şimdi :)))) bu konuyu tamamen kapatalım ve diyetimize dönelim,

1 saat sonra misafir gelecek ve ben regl nedeniyle karın ağrıları içinde bir gün geçirdim yeni kalkabildim, bir saat içinde yemek yapıp, giyinip kuşanıp, etrafı toparlayacağım :))) beh beh beh...

yarın girebilirim anca, yaına kadar bol sporlu ve diyetli günler diliyorum, görüşürüz :KK66:

cok gecmis olsun canimm, regl döneminde fazla yüklenme kendine, ilk gün canim bisey istemedi yemedim ama sonra kendimi hem halsiz hemde kurt gibi ac hissetmistim, ancak bugün daha iyice kendime gelebildim. ödemler gitti cok sükür, darisi basina :-)
sana kolay gelsin canimm, yarin görüsmek üzere :-))

canım ben geldim
canımın sıkıntısına rağmen çiktım yürüdüm
1 saat yürüyş
15 dakika bölgesel egzersiz
sedefcim yok kendimi yemeğe vermiyorum iradem kuvvetli şükür yarın tartılıcam bana dua et olurmu şeker........

hoşgeldin,selam :KK3: çok sevindim dönmene.
aynen devam, pedallar dönsün, kilolar gitsin (benim selülitler de)

cok sagol canim,insanlarin hI$mina ugradim durduk yere, sanki a$ImI ekmegimi kendileri veriyor gibi hayatim hakkindaki hükümleri korkunctu, yapici olmali insan, yikici degil.. neyseee, bosverdim.. burdayim yine, zaten isteyerekte gitmemistim, haksiz yere uzaklastirildim.. hakaret duyan ben, ceza alanda benn.. komik dimi :-))
bugn basim cok agriyor, ama biraz dinlenip döndrecem yine pedallerii :-)))

canım ben geldim
canımın sıkıntısına rağmen çiktım yürüdüm
1 saat yürüyş
15 dakika bölgesel egzersiz
sedefcim yok kendimi yemeğe vermiyorum iradem kuvvetli şükür yarın tartılıcam bana dua et olurmu şeker........

helal olsun azmine Vallaa, masallahhhh canimm. insallah sendee bende diger tm yol arkadaslarimizdaa 36 bedende dal gibi oluruz en yakin zamandaaa.. AMiiiiiiNNNNNNNNNNN :-)

Sedefcim nasıl gidiyor spor? Ne güzel olmuş topiğin, bak ne çok sevenin var :)

cok sagol canim, bende sizleri seviyorum, cok tesekkr ederim yalniz birakmadiginiz icin..pozitif ve anlayisli biriyim gercek hayatimdada, kimseyi yargilamam sorgulamam, benim topigimede bana benziyen insanlar geldiler neysekii, sürekli yazi$an 5-6 kisiyizz ve hepimizde pozitifizz neysekii :-))

bugn basim cok agriyorr :-( bir ilac icecem eger tamamen gecerse spor yapabilirim ama gecmezsede bu halde imkansiz, cok fena cünkü

cok sagol canim, bende sizleri seviyorum, cok tesekkr ederim yalniz birakmadiginiz icin..pozitif ve anlayisli biriyim gercek hayatimdada, kimseyi yargilamam sorgulamam, benim topigimede bana benziyen insanlar geldiler neysekii, sürekli yazi$an 5-6 kisiyizz ve hepimizde pozitifizz neysekii :-))

bugn basim cok agriyorr :-( bir ilac icecem eger tamamen gecerse spor yapabilirim ama gecmezsede bu halde imkansiz, cok fena cünkü

Canim kiraz sapi icip sadece meyve yemissin ya, ondan olabilir. Biraz protein al bence canim. Dikkat et kendine canim.

cok gecmis olsun canimm, regl döneminde fazla yüklenme kendine, ilk gün canim bisey istemedi yemedim ama sonra kendimi hem halsiz hemde kurt gibi ac hissetmistim, ancak bugün daha iyice kendime gelebildim. ödemler gitti cok sükür, darisi basina :-)
sana kolay gelsin canimm, yarin görüsmek üzere :-))

dayanamadım bi yatmadan gireyim dedim :)))

çok sağolasın canım ya, misafirim erken gitti, telefon geldi çıkması gerekti ben de eşimle sefa yaptım :))))
oturduk iki film izledik tabi abur cubura da abandık, misafir için hazırladıklarım öylecene masada duruyordu pek bir güzel gitti.

bugün 1600 kalori almışımdır. sözde 1000 kalori ile kapatacaktım.

ödemler aynen dediğin gibi şişirdi de şişirdi, sendekilerin gitmesine sevindim, hemen fark etmiştir.

Son düzenleme:
Canim kiraz sapi icip sadece meyve yemissin ya, ondan olabilir. Biraz protein al bence canim. Dikkat et kendine canim.

haklisin, dün aksamim cok kötü gecti, büyük bi ba$ agrisiylaa.. yemek felanda yiyemedim, sadece 1 kase corba ictim,. sporda yapamadim ve halada var biraz agrii :-(

geçmiş olsun güzel deliksiz bir uyku baş ağrısı için birebir.

slm canim, nasil gecti dün misafirlarinle aksamin.. insallah hazirladiklarindan cok fazla kacirmamissindirr.. dün aksam arkadasim gelene kadar 2,5 saat uyumusum ilac aldiktan sonra, gecede 4 saat uyudum, yetti aslinda. bugün tabiki daha iyiyim ama hala basim agriyor biraz..

dayanamadım bi yatmadan gireyim dedim :)))

çok sağolasın canım ya, misafirim erken gitti, telefon geldi çıkması gerekti ben de eşimle sefa yaptım :))))
oturduk iki film izledik tabi abur cubura da abandık, misafir için hazırladıklarım öylecene masada duruyordu pek bir güzel gitti.

bugün 1600 kalori almışımdır. sözde 1000 kalori ile kapatacaktım.

ödemler aynen dediğin gibi şişirdi de şişirdi, sendekilerin gitmesine sevindim, hemen fark etmiştir.

afiyett olsunnnnn :-)))
ödem icin kiraz sapi iyi geliyorr pinarcim, iki gün sonra etki etmeye basliyor, aslinda ac karnina günde 3 kere icilmesi lazimmis ama ben pek buna uymadim, belki uysam daha cabuk etki edebilirdii..
evetttt yaaaaaaaaaaaa. dünde cok az yedigim icin, ödemlerde gidince yine baya bi ince göründüm eski halime göre, en önemlisi az yiyince migde göbek dümdüz oluyorrr :-)))))
bugün kendine güzel bir corba ya, tuzuda az koy, yarim kilo kiraz ve sadece corbayla kapat tüm günüü ve kiraz saplarinida kaynatip limonla ic, hem dengelemis olursun dünkü kalori fazlani hemde ödemlerine iyi gelir canim :-))

Kizlarrr herkese selammm, fün aksam cok basim agridi ve spor yapamadim, aslinda cok ac olmama ragmen gidince ilac icmek icin bir kase corbayi zorla yedim, sonra 2,5 saat uyumusum, gece 23.30 da kalktim ve cay yapip ictik ve tabii ben rakadasima ikram ettigim kekten 1 dilim yedimmm :-) ama biraz basimin agrisi hafiflemisti ve gercekten cok actim, napimmmm :-(

bugün sabah yine kalkip bir fincan kahve ictim sekersiz ( tatlandirici kullanirim herzaman )
dünden cok ac oldugum icin evden cikmadan azicik bisey yemek istedim cünkü yine basim agriyacakti yemesem biliyorumkii :-)
evden cikmadan saat 9.15 gibi yarim bardak lihgt süte 4 kasik sizin nesfit kayup yedim
isyerine geldim ve bir tane sallama elma cayi yaptim iciyorum
birazdan azar azar ama sIk sIk atistirmaya baslicam yanimda getirdiklerimden
yanimda getirdiklerim :
1 limon
1,5 - 2 kase kadar bugday ve yesil mercimekten yapilan yogurt corbasi
1 kücük domates
1 salatalik
ve iki tanede kiwi
aksam eve gidince ne yiyecegimi henüz bilmiyorum, onuda aksam not gecerim :-))

Kizlarrr herkese selammm, fün aksam cok basim agridi ve spor yapamadim, aslinda cok ac olmama ragmen gidince ilac icmek icin bir kase corbayi zorla yedim, sonra 2,5 saat uyumusum, gece 23.30 da kalktim ve cay yapip ictik ve tabii ben rakadasima ikram ettigim kekten 1 dilim yedimmm :-) ama biraz basimin agrisi hafiflemisti ve gercekten cok actim, napimmmm :-(

bugün sabah yine kalkip bir fincan kahve ictim sekersiz ( tatlandirici kullanirim herzaman )
dünden cok ac oldugum icin evden cikmadan azicik bisey yemek istedim cünkü yine basim agriyacakti yemesem biliyorumkii :-)
evden cikmadan saat 9.15 gibi yarim bardak lihgt süte 4 kasik sizin nesfit kayup yedim
isyerine geldim ve bir tane sallama elma cayi yaptim iciyorum
birazdan azar azar ama sIk sIk atistirmaya baslicam yanimda getirdiklerimden
yanimda getirdiklerim :
1 limon
1,5 - 2 kase kadar bugday ve yesil mercimekten yapilan yogurt corbasi
1 kücük domates
1 salatalik
ve iki tanede kiwi
aksam eve gidince ne yiyecegimi henüz bilmiyorum, onuda aksam not gecerim :-))

Canım dün iyi ki yemişsin o keki. Çünkü hastayken istediğin bi şeyi sınırlı ölçüde yemek bence kendimize yapabileceğimiz en büyük iyilik. Hem vücudun o haldeyken onu mutlu edecek bi şey yapmışsın, hem de iradeli davranmışsın. İradeni görüp kendine bu konuda daha çok güvenebilirsin. Bugün de dikkat et kendine. Menün şimdilik çok iyi görünüyor zaten.

X