Sefirin kizi

Hay ağzın bal yesin :rolleyes: hepsiiiniii tek tekk aklımdan geçirdim ama şu var ki evet bir bölümde Dna yaptılar ki bebek Sancar beyimizden :işsiz: sonra dedim ki kendi kendime, ey Esra.. tıp karşısında ilim bilim karşısında sen kimsin?
Ayol aynen canımm evet Dna teati yaptılar ama aklima takılan zaten ondan önce Nare nasıl emindi? Tövbe yarabbi 🙈🤷‍♀️

Aklımda deli sorular????
Nare manevi abisi Akin tarafından tecavüze uğradığı gün hamile kalmıyor ama,
ertesi gün Turkiyeye kaçarak evlendiği Sancar ile gerdek gecesi hamile kalıyor? 1 gün arayla Sancar mı Akın mı start verdi MELEK bebeğe.?
Nare bebeğin sanlardan olduğuna nasıl bu kadar emin? Dna testi mı yaptı?

Ayrıca işin en man yak deli tarafı, gerdekten çıktıktan sonra uçurumdan atıyor kendini, kırılıyor her yeri,
ameliyat platin ilaç derken bu bebek daha döllenmemiş iken nasıl oluyor da o uçurumdan atlamayla ilaçlarla düşmüyor?
Ulan Senarist sen nasıl bir kralsın?
işte ben ona takıldım nasıl hamile kaldi felan..
aslında melek akından olmasi lazim dna testinde % 99 sancarin çikmiş. bi günde nasıl bebek oldu diyorum..
nare bakire çikmadi diye kovdu.. en son da kavga etti
senin amacin bekaret miydi diyehesap soruyor sancara..
bekaretini menekşede buldu al işte bekaret bekaret...
şimdi menekşeye hiç adim atmiyor..
neyin peşinde bilmiyorum şu sancarin ya...

Nikâh olmamis yetişmemiş hemen çakmışlar oraya imam nikahıyla evlendik diye😀😀
Gediz ona tam aşık değil gibi geliyor, hani birini görürürsün dış güzelliği hoşuna gider oyle gibi birde inandi olayida bana şey geliyor gecmisi simdi anlatinca herkes inanir. Sancar demiyorum ama engine üzülüyorum nasil böyle bir rolu kabul etmis,bide hikayeyi yazanlar engin i düşünüp yazmışlar neslihani yapim demis. Sancari bu kadar gömmek sonra nasil ask yapacaklar. Aklima sey geldi bir bulut olsamda öğretmende kizla evlenmişti iyidi yüzü bastan sonra kiza işkence yapmıştı kıskançlıktan buna mi döndürecekler acaba gedizi
gediz i ben bir bulut olsam doktor serdara benzettim :KK70:

işte ben ona takıldım nasıl hamile kaldi felan..
aslında melek akından olmasi lazim dna testinde % 99 sancarin çikmiş. bi günde nasıl bebek oldu diyorum..
nare bakire çikmadi diye kovdu.. en son da kavga etti
senin amacin bekaret miydi diyehesap soruyor sancara..
bekaretini menekşede buldu al işte bekaret bekaret...
şimdi menekşeye hiç adim atmiyor..
neyin peşinde bilmiyorum şu sancarin ya...

Belkide menekşeyle birlikte olmadi, oluruz gibilerinden mi konuştular , olmamasi lazım yani sancardan devam edeckese konu, sanki olamadılarsa menekşe saldirip duruyor etrafa. Ya ağlaya ağlaya nasil erekte olacak onuda düşünmüyor değilim.

Sonra gerçekten aldatıldığını düşündüğü düşünüyorm sancarin, tecavüz sonrasi birlikte olmazdı diye düşünüyor olabilir , hatta akın önceden buna dair birşeyler kulağına getirmiş olabilir.

Kizlar bu haftaki bolumu bastan izleyemedim sancar menekseyle brlkte oldu mu
Günahına girdim diyor acaba getirmyi mi kastediyor , yattığını mi bilmiyorz o ayrıntı yok hayir o kadar bakirelik filan dediler bir çarşaf gösterirler sandim🤣🤣. Menekşe de gunahima girme ,unutturursan unuturum diye geldm diyor . Hersey olabilir

Belkide menekşeyle birlikte olmadi, oluruz gibilerinden mi konuştular , olmamasi lazım yani sancardan devam edeckese konu, sanki olamadılarsa menekşe saldirip duruyor etrafa. Ya ağlaya ağlaya nasil erekte olacak onuda düşünmüyor değilim.

Sonra gerçekten aldatıldığını düşündüğü düşünüyorm sancarin, tecavüz sonrasi birlikte olmazdı diye düşünüyor olabilir , hatta akın önceden buna dair birşeyler kulağına getirmiş olabilir.
işte ben menekşeye üzüldüm..
sevdiği adamdan karşılığı alamamak daha kötü.. yerine empati kursa nasıl olurdu..
kocasiyla olabilmek için melegi evden göndermeye başardi..
melek de narinin babasi sefirin üzerine kaydetmiş nufusu..
gelecek bölümde nolacak bilmiyorum.

işte ben menekşeye üzüldüm..
sevdiği adamdan karşılığı alamamak daha kötü.. yerine empati kursa nasıl olurdu..
kocasiyla olabilmek için melegi evden göndermeye başardi..
melek de narinin babasi sefirin üzerine kaydetmiş nufusu..
gelecek bölümde nolacak bilmiyorum.

Ben menekşeye üzülmüyorum, o sancari sevdiği için evlenmedi onunki zenginlik vs. Destani dinleye dinleye aski öğrendik diyor adama, o evde kalma geri çıktığı yere dönmeyi istemiyor. Tabiki evlenmis ister karı koca gibi olmayi ama daha düğünde adam duvağını kaldırınca bile annesi dedi öp diye pat yanağından öptü ama duygusuz. Ay o menekşe yilan🤣🤣 kayinvalidesine ana ana diyo ya bitiyorum

Bolumu izledim , sancarla gedizin ayriligi , nare ve sancarin ayriligindan daha duyguluydu :KK48: sancar ve gediz doslugu efsane olabilir ama nare ve sancar askinda o duygu efsaneligi alamiyorum ben:KK23:

İNŞALLAH gedizi kötü adam yapmazlar.
nareye sancara olmaz affetmemeli..
bekaret yüzünden nareyi kapıdan kovdu..
nare sancara kaçmadan önce babasinin manevi oğlu akın tarafindan tecavüze uğramiş..
o sahneye babasina çok kızmışım adam hiç inanmadi kızına..
ertesi gün sonrada kaçiyor..
hamile miydi bilmiyorum ama dna testinde % 100 sancara çıkmasi çok ertesandir..
menekşe hamile... evet hamile..
baya bi heyecanli dizi :)

İNŞALLAH gedizi kötü adam yapmazlar.
nareye sancara olmaz affetmemeli..
bekaret yüzünden nareyi kapıdan kovdu..
nare sancara kaçmadan önce babasinin manevi oğlu akın tarafindan tecavüze uğramiş..
o sahneye babasina çok kızmışım adam hiç inanmadi kızına..
ertesi gün sonrada kaçiyor..
hamile miydi bilmiyorum ama dna testinde % 100 sancara çıkmasi çok ertesandir..
menekşe hamile... evet hamile..
baya bi heyecanli dizi :)
evet o dna testi sonucundan narenin o kadar emin olması ve %100 sancar çıkması tuhaf bence de.
bölümü izleyemedim menekşe nasıl hamile ya:emir_bebek:

X